Mám padělek já, nebo moje kolegyně?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 08.10.14 19:32
mám padělek já nebo moje kolegyně?

dobrý večer dámy,prosím o rozseknutí našeho sporu o to kdo má z nás třech padělek EDP CHLOE.Já a první kolegyně máme stejnou vůni a zakoupeno v raj-kosmetiky.cz a parfums.cz a ta třetí koupila v Sephoře a voní úplně jinak.Psala jsem do raj-kosmetiky a napsali mi,že já nemám padělek,protože odebírají od COTY.cz.Tak kdo má ten padělek?jak poznám padělek,jsou nějaká kritéria? :,(

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5858 příspěvků 08.10.14 21:19

@zirafa27
Na Tvé fotce je originál. Padělek poznáš mimo jiné podle mašle, na které jsou proužky svisle dolů. Originál je má vždy vodorovné .
Pro představu jsem Ti stáhla pár fotek padělků ;) .

Nemáte ji každá v jiné koncentraci? EdT a EdP voní docela odlišně.

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 08.10.14 21:39
@Eunika píše:
@zirafa27
Na Tvé fotce je originál. Padělek poznáš mimo jiné podle mašle, na které jsou proužky svisle dolů. Originál je má vždy vodorovné .
Pro představu jsem Ti stáhla pár fotek padělků ;) .Nemáte ji každá v jiné koncentraci? EdT a EdP voní docela odlišně.

díky moc,ale máme všechny EDP což je právě divné proč voní 2 stejně a ta jedna ue sephory jinak… :nevim:

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 08.10.14 21:58

@zirafa27 Tak je v práci všechny vyfoť (i zespod flakonu) a někdo Ti určitě poradí, která je v nepořádku :-).

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 08.10.14 22:14

já mám na dně i nějaké číslo,které je i na krabičce - jsou stejné.....

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 09.10.14 16:34

tak jsem ještě nafotila pár foteček mého Chloé,tak mi dámy na to mrkněte Vašim očkem......Vaše vzdělání ohledně parfému jsou úžasné :potlesk: :potlesk:

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1286 příspěvků 10.10.14 12:14

Ten strieborný pás, pod mašličkou je nejaký doškriabaný, máš dlho tento parfém ? Osobne som sa stretla s tým, že dámy mali všetko dokonalé, krabičku, kódy, atd, ale flakón bol došúchaný. Jedna sa tak o falzum, nový flakón musí byť dokonalý a čistý, všekto musí byť pekné a kompaktné, pevné a tvrdé. Ako ti striekal parfum prvýkrát ? Musela si ho niekoľkokrát na prázdno streknúť ? Neopadáva a nehýbe sa ti mašlička ?Dalej rozprašovač, ak ti po streknutí ostanú kvapky okolo límca rozprašovača, je to určite falzum ( nesmie sa dierka rozprašovača dotýkať krytky)Na mňa podľa obrázku pôsobí ako dobre urobený fake :D , ale možno sa mýlim ( dúfam :))) :) :)

Na poličce 115 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 31 vzorků V tužebníku 33 parfémů

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 10.10.14 16:00
@Parfum maniačka píše:
Ten strieborný pás, pod mašličkou je nejaký doškriabaný, máš dlho tento parfém ? Osobne som sa stretla s tým, že dámy mali všetko dokonalé, krabičku, kódy, atd, ale flakón bol došúchaný. Jedna sa tak o falzum, nový flakón musí byť dokonalý a čistý, všekto musí byť pekné a kompaktné, pevné a tvrdé. Ako ti striekal parfum prvýkrát ? Musela si ho niekoľkokrát na prázdno streknúť ? Neopadáva a nehýbe sa ti mašlička ?Dalej rozprašovač, ak ti po streknutí ostanú kvapky okolo límca rozprašovača, je to určite falzum ( nesmie sa dierka rozprašovača dotýkať krytky)Na mňa podľa obrázku pôsobí ako dobre urobený fake :D , ale možno sa mýlim ( dúfam :))) :) :)

díky za rady,mašlička je pevná,nehýbe se,s tím prvním stříknutím už vám neřeknu,mám ho déle a nosím ho v kabelce,proto možná se zdá,že je odřený,ale není a ani barva se neloupe,kapky nezůstávají a stačí mi jen jednou stříknout.Tak nevím co teda mám. :nevim:

blebleska
sv. Parfema z Kecálburgu 2146 příspěvků 11.10.14 15:31

No mě se to jako padělek nezdá, navíc když zadám kod z krabičky na http://checkcosmetic.net/ - vyjede mi, že vůně byla vyrobena letos v březnu. Co se týká té ošuntělé kovové části, není se čemu divit, pokud je vůně nošena v kabelce. Navíc zrovna u Chloe se často setkávám s tím, že ty kovové části vč. vršku nějak korodují, hnědnou či rezaví či jak to popsat. Chloe už nemám, mám už jen tu L eau de Chloe a tam mi to udělalo taky, sestřenici taky…

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 177 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Marggalít
Znalkyně 408 příspěvků 11.10.14 16:23

@blebleska
Přesně tak, stříbrné části flekatí (oxidují). (Ale dá se to umýt vlhkým hadříkem z mikrovlákna s troškou mýdla, krásně to pustí.)
Ta kovová část není zrovna z oceli ani adamantia :mrgreen: , v kabelce se to ošoupe lehce.
@zirafa27
Mně to jako fake nepřijde. No, jestli máš možnost, skoč někam do kamenky, na jednu ruku šplíchni Chloe ve stejné koncentraci z jejich testru, na druhou tu svou a porovnej. Mimochodem - která se Ti víc líbí - ta tvoje, nebo ta od kolegyně, co voní jinak?

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlinegabica
Parfémová maniačka 808 příspěvků 12.10.14 14:58
@Marggalít píše:
@blebleska
Přesně tak, stříbrné části flekatí (oxidují). (Ale dá se to umýt vlhkým hadříkem z mikrovlákna s troškou mýdla, krásně to pustí.)

dík za tip, práve kvôli oxidácii som sa niekedy hanbila vytiahnuť z kabelky flakón Chloé. ozaj to krásne pustilo, zas je späť nablýskaná na poličke, i keď o kvalite vône už pochybujem, už v nej cítim niečo, čo predtým nie :lol:

@zirafa27

pri čistení kovovej časti flakónu som si všimla, že keď som z rozstrekovača zložila mašličku, tak bola pripevnená niťou o plastový krúžok, ktorý ju pevnejšie drží na tom hrdle. A nakoľko jediná napodobenina parfému(a dúfam že aj posledná), ktorú som nevedome kúpila bola práve Chloé, tak pamätám si, že ten plastový krúžok na napodobenine stopercentne nebol, ešte pozri na to…

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 12.10.14 19:51
@Marggalít píše:
@blebleska
Ta kovová část není zrovna z oceli ani adamantia :mrgreen: , v kabelce se to ošoupe lehce.
@zirafa27
Mně to jako fake nepřijde. No, jestli máš možnost, skoč někam do kamenky, na jednu ruku šplíchni Chloe ve stejné koncentraci z jejich testru, na druhou tu svou a porovnej. Mimochodem - která se Ti víc líbí - ta tvoje, nebo ta od kolegyně, co voní jinak?

no jasně že ta moje,my jsme 3kolegyně a 2máme stejnou vůni a ta třetí je právě jiná a ta tvrdí,že my máme fake,protože ji má ze Sephory :nevim: :dance:

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 12.10.14 19:53

dámy děkuji vám všem za rady :hug:

zirafa27
Nováček 10 příspěvků 14.10.14 21:07
@gabica píše:
@Marggalít píše:
@blebleska

dík za tip, práve kvôli oxidácii som sa niekedy hanbila vytiahnuť z kabelky flakón Chloé. ozaj to krásne pustilo, zas je späť nablýskaná na poličke, i keď o kvalite vône už pochybujem, už v nej cítim niečo, čo predtým nie :lol:

@zirafa27

pri čistení kovovej časti flakónu som si všimla, že keď som z rozstrekovača zložila mašličku, tak bola pripevnená niťou o plastový krúžok, ktorý ju pevnejšie drží na tom hrdle. A nakoľko jediná napodobenina parfému(a dúfam že aj posledná), ktorú som nevedome kúpila bola práve Chloé, tak pamätám si, že ten plastový krúžok na napodobenine stopercentne nebol, ešte pozri na to…

tak plastový kroužek tam mám,je průhledný :lol:

Uživatel je onlinegabica
Parfémová maniačka 808 příspěvků 15.10.14 08:15

@zirafa27
je to jasné :D

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist