Mám vztek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Padlý Anděl
Nováček 17 příspěvků 20.12.11 13:22
mám vztek

Ahoj holky,zajímal by mě váš názor co by jste dělaly,kdyby vám někdo něco nasliboval a pak se na vás vykašlal?
Je to asi dva roky co jsem si našla chlapa se kterým jsem udržovala sexuální vztah.Za takovou dlouhou dobu mi nikdy nedal žádný dárek,žádnou pozornost a při tom vím,že kámošky od svých milenců dostávají různé dárky jen já jsem byla tak pitomá a spala s ním zadarmo.Nedávno mi slíbil,že to napraví a že mi koupí nějakej šperk,pořád mi vypisoval,jak si mám dát záležet s tím výběrem,aby to byl nějaký krásný kousek.Jenže najednou ticho po pěšině a on se od toho najednou distancuje.Nes­náším,když mi někdo něco slibuje a dokola mě o tom ujišťuje a pak se na mě vykašle.Lituji,že jsem si s ním něco začala,nestál za to.Ale tohle mu nedaruju a tak se ptám.Co by jste na mém místě udělaly vy?Pomstily by jste se mu?Já mám teda neskonalou chuť

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 20.12.11 13:26

a za co sa mu chces pomstit ? ze vyuzival tvoju hlupost ? Je to tvoja chyba - za chyby sa plati. Aspon mas ponaucenie do buducna a zacnes si vazit samu seba.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 20.12.11 13:27

Především bych nebyla tak blbá, abych s někým spala a čekala na to něco. Mám chlapa jen na sex (což samo o sobě morální není)? Pak ho mám, sex si užívám a nic neřeším.
Pokud chci za sex peníze či něco jiného, tak z toho je prostitutní vztah, ale proč ne, když to tak chceš mít. Pak ale musí být i v tomto ohledu mezi partnery jasno.
A nebo chci muže jako partnera a pak nemůžu čekat, že se z milence takový vyklube.

Kolem a kolem: buď si udělej pořádek v tom, k čemu ho máš nebo jaký je váš vztah a podle toho se rozhodni.

Podle toho, co píšeš v tom pořádek nemáš, takže se na všechno kolem toho vykašli, jdi od toho, ujasni si, co od chlapa chceš a pak takového hledej.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Padlý Anděl
Nováček 17 příspěvků 20.12.11 13:30

Mě vytočilo pouze to,že mě něco slíbil a pak to nedodržel.Ale už jsem ho poslala do háje ale nechci mu to nechat jen tak projít

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 20.12.11 13:46

Není v pořádku, že lidi nedrží slovo, ale to se prostě stává… V různých typech vztahu to můžeš nějak vyžadovat (od manžela jinak než od obchodního partnera), ale zrovna v tom vašem vztahu… řekla bych dost specifickém… těžko se něčeho dožadovat na milenci :jazyk: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 20.12.11 13:47

Nech ho bejt a zapomeň. Máš na víc a najdeš si lepšího. :)

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 20.12.11 13:53

Tak o něm něco řekni,co dělá,na čem mu záleží,co je jeho slabá stránka aby se prostě dalo něčeho chytit a na základě toho ho pak odrovnat jak si zaslouží.Připomnělo mi to jednu moji kolegyni z bývalého zaměstnání která taky nějak nalítla a dotyčnej to odnesl jak se patří.Zakládal si na svém autě a nejlepší bylo,když mu ta dotyčná nalila psí chcánky přímo do ventilace.Takže bych pak nechtěla vidět,když nastartoval co v tom autě muselo být za smrad.Jo,fantazii se meze nekladou…pak napiš cos pořešila ;)

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů

barbucha  20.12.11 13:57
Padlý Anděl píše:
Ahoj holky,zajímal by mě váš názor co by jste dělaly,kdyby vám někdo něco nasliboval a pak se na vás vykašlal?
Je to asi dva roky co jsem si našla chlapa se kterým jsem udržovala sexuální vztah.Za takovou dlouhou dobu mi nikdy nedal žádný dárek,žádnou pozornost a při tom vím,že kámošky od svých milenců dostávají různé dárky jen já jsem byla tak pitomá a spala s ním zadarmo.Nedávno mi slíbil,že to napraví a že mi koupí nějakej šperk,pořád mi vypisoval,jak si mám dát záležet s tím výběrem,aby to byl nějaký krásný kousek.Jenže najednou ticho po pěšině a on se od toho najednou distancuje.Nes­náším,když mi někdo něco slibuje a dokola mě o tom ujišťuje a pak se na mě vykašle.Lituji,že jsem si s ním něco začala,nestál za to.Ale tohle mu nedaruju a tak se ptám.Co by jste na mém místě udělaly vy?Pomstily by jste se mu?Já mám teda neskonalou chuť

To nemyslíš vážně, že ne? 8o Nebo si nech příště zaplatit předem…

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 20.12.11 13:58

Barbu - napísala si to aj za mňa.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 20.12.11 14:01

Panebože.

Příspěvek upraven 20.12.11 v 14:08

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 20.12.11 14:03

Pochopila jsem, že šlo o nezávazný vztah založený na sexu. Ale máme ústavně zaručenou rovnoprávnost - to znamená, že on s tebou taky spal zadarmo :mrgreen:

A staré přísloví říká: Sliby - chyby (aneb Slibem neurazíš)
Myslím, že mstít se není za co :think:…leda tak se poučit do budoucna.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 20.12.11 14:05

Mě tyhlety pomsty přijdou na úrovni toho, když si děti na pískovišti navzájem rozdupávaj bábovičky.
Spát s někým a čekat drahý dárky je obchod. Když není obchod pořádně a přesně domluvenej dopředu, je kravina si pak stěžovat.
A myslíš, že ti udělá dobrej pocit na duši a lepší vztah sama k sobě (což ti evidentně chybí, kdyby sis sama sebe vážila, tak se ti to nestane) to, že budeš moct říkat, že jsi větší svině než on a že si na tebe nepřijde? :nevim:
Pokudm si seš jistá že jo, no tak se klidně msti. Ale podle mě je to cesta do pekel, tvoje sebehodnocení tím bude v háji ještě víc. Pomohlo by ti, kdyby chlapec uznal, že se choval jako nemorální debil, nebo litoval toho, že už s ním nejseš. Ale toho určitě nedosáhneš naschválama…ba právě naopak. Měl by pocit, že udělal dobře, že ti nic nedal, protože si to stejně nezasloužíš a bude rád, že se tě zbavil.

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 20.12.11 14:11

Holka, tady Ti asi s radami pšenka nepokvete :? Vše již bylo řečeno výše.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 20.12.11 14:53

Zírám 8o a nemám slov…Barbucha to vystihla přesně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

indulona
Učednice 90 příspěvků 20.12.11 15:01

Barbucho, ty jsi mi ukradla slova z pusy :palec: :potlesk:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist