Maminka - dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 04.11.08 23:28
Maminka-dárek

Ahoj.
Vybírám vůni pro mamku. Ale nedokážu se nějak odprostit od toho, co se líbí mně. Během toho vybírání jsem už pořídila 2 parfémy (ale pro mně :-)). Jenomže mamka je jiná. Je na takové ty decentnější vůně. Něco jako zelený čaj, svěžest, ale taky kořeněné… Na Vánoce jsem jí dala Chanel Chance eau Fraiche… a ten jí teda sednul hodně… Jenomže teď chci něco jiného. Nevím… Poraďte, prosím…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.11.08 11:02

DKNY Woman - taky hodně svěží se slušnou výdrží Omnia Crystaline, . Dali eau de Rubylips, Oui od Lancóme ovšem řekla bych že ten původní Chanel Chance eau Fraiche líbivostí hned tak něco nepředčíš - , mohla bys zkusit i novou Chanel 5 eau Premiére není ani svěží ani příliš kořeněná ale je krásná a hlavně hodně elegantní - dá se ovšem nosit i běžně na den.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 05.11.08 11:22

skús Jil Sander Style Pastels-je pastelovo zelená, myslím že ,,Tender Green,, a je to decentné vôňa zelného čaju, veľmi nežná. Potom klasika - Bvlgariho čajové vône, Thé vert a Thé blanc /zelený a biely čaj/, Sergio Tacchini O-Zone, Yves Saint Laurent - In Love Again. Inak DKNY Women /ako odporúča Sára/má aj moja mamka, veľmi podobná tejto vôni je práve Chanel Chance Fraiche, takže krok vedľa by to nebol :wink:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 06.11.08 06:59

Děkuju za rady. Asi na ně dám. A je sice fakt, jak říkáte, že Chanel Chance líbivostí jen tak nepředčím. No, pokusím se něco vybrat…

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.11.08 07:24

Jestli chceš něco jiného, zkus třeba JOOP! Femme, moc krásná elegantní vůně nebo jakoukoli Femme, např. od BVLGARI je taky moc hezká. A jestli se mamce líbí Chanel, dala bych na Sáru a koupila No.5 Eau Premierre :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 06.11.08 07:37

Zkus ještě Dior Poison Tendre, ta je také svěží s dlouhou výdrží, ta by se mohla líbit.Já jí kupovala tento týden, je moc pěkná a to Diora nemusím :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

anmat
Znalkyně 389 příspěvků 06.11.08 09:24

Možná by se také mamince mohla líbit Laura od Laury Biogiotti - velice decentní příjemná vůně.

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 11.11.08 19:04

Anais Anais. Klasika, která neurazí. Jemné květinky, čistota.
Pozor na citronovky, já je miluju a protože je horlivě doporučuju, vím z mnoha reakcí (žen, které si obvykle vůně nekupují), že je často spojují s JARem nebo čistidly.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 11.11.08 19:22

Jak už tady padlo - čaje od Bulgari, In Love Again (původní), DKNY Woman, Oui…
ještě bych zkusila L'Occitane zelený čaj s mátou, Aqua Allegoria Pamplelune , Un Jardin en Méditerranée. A možná No.5 Eau Premiere, vyzkoušenou ji nemám, musím to rychle napravit… Jestli snáší květiny, tak i Love in Paris.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 832 příspěvků 11.11.08 22:08

Korenena sviezost je vo V Ete od Valentina. A mozno by sa jej pacila aj Flower of Kenza, alebo Eau de Merveilles.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 11.11.08 22:20

No o tom Kenzu jsem taky uvažovala… Chanel no. 5… nooo… s tím bych neměla moc odvahu… Ale jak se znám, tak já jsem vyznavačka Chanelu, nakonec po něm určitě sáhnu… nebo po nějakém jiném… :-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist