Manželé a vaše vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 23.10.09 10:29
Manželé a vaše vůně

Zlatíčka,
mají Vaši chlapi pochopení pro parfémové úlety?
Najde se aspoň jedna jediná, jejíž manžel ustrnul na Pitralonu a je totálně mimo?

P.S. Nenechávejte mne v tom samotnou, prosím!!!!! :hyster:

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:

Arome danka
Znalkyně 294 příspěvků 23.10.09 10:57
:lol: :lol: :lol:

No môj „neustrnul na Pitralonu“ ale ďaleko od toho nie je. … ale takýchto nás je tipujem minimálne 50 percent :lol:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

Stapeli
Nevyléčitelná závislačka 1413 příspěvků 23.10.09 11:09

No, mému manželovi je zcela jedno jestli Pitralon nebo Armani, prostě používá to, co mu koupím. A protože je mu to opravdu úplně jedno, kupuju mu střídavě Niveu, Gillette, Adidas, … a zbytečně neutrácím za značky, neb to stejně neocení. Moje vůně jsou mu taky ukradené, někdy mám pocit, že je ani necítí (ALE NEKECÁ MI DO NICH :lol: ).
Za to starší syn, ten si na sebe jen tak něco nedá a nejlepší dárek pro něj je dobrá voňavá sada (vyžaduje zásadně k EDT (EDP) hlavně i tuhý deodorant a sprcháč. A je taky největší kritik mých vůní, na druhou stranu, umí i pochválit :P :P :P

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 144 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 23.10.09 11:20

Můj manžel se nevoní ničím. (sprchuje se každý den a používá antiperspirant dodávám :lol: ) Ale vůně jdou úplně mimo něj. Na druhou stranu, pro moje nadšení má pochopení a žádné šplechty typu ty máš zas něco nového, kolik to proboha stálo atp. se u nás nevedou. Když jsem ale včera přiletěla domů a první se vrhala k netu, tak začal poskavot a křičet: Z cestýýý, aromátor útočí… :lol: :lol: :lol: fakt jsem padala :lol: a když u toho sedím, ať si teda vyberu něco na Vánoce :wink: Jinak moje narozky se standartně řeší tak, že si něco objednám, on to cálne a oba máme radost z hezkého dárku. Co se týká jeho narozenin, tak většinou neví, co chce, ale ví, že nechce parfém :lol: :lol: :lol: … :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 23.10.09 11:40

Díky......
Můj chlap mi do toho taky nemluví, chválabohu, v podstatě ho mohu opít rohlíkem.....Onehda cosi hledal, narazil na mého Montaleho za 3 litry, podiveně se zatvářil a říká: ježiši ty toho máš, to muselo zas stát aspoň pětistovku…chacha­.....ale jinak navaří a nechá mne v klidu....... :banana:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 23.10.09 11:51
Janka píše:
Můj manžel se nevoní ničím. (sprchuje se každý den a používá antiperspirant dodávám :lol: ) Ale vůně jdou úplně mimo něj. Na druhou stranu, pro moje nadšení má pochopení a žádné šplechty typu ty máš zas něco nového, kolik to proboha stálo atp. se u nás nevedou. Když jsem ale včera přiletěla domů a první se vrhala k netu, tak začal poskavot a křičet: Z cestýýý, aromátor útočí… :lol: :lol: :lol: fakt jsem padala :lol: a když u toho sedím, ať si teda vyberu něco na Vánoce :wink: Jinak moje narozky se standartně řeší tak, že si něco objednám, on to cálne a oba máme radost z hezkého dárku. Co se týká jeho narozenin, tak většinou neví, co chce, ale ví, že nechce parfém :lol: :lol: :lol: … :lol:

u nás je to přesně tak! :D a je to supr :banana:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 23.10.09 12:00

jojo, jsem spokojená manželka :lol: :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 23.10.09 12:20

Tak tomu mýmu je úplně jedno, čím se voní, a být na něm, tak ničím :-) Jeden parfém od loňských vánoc je ještě v celofánu, co se týče parfémů, je nějaký šetřivý :D :D Deodoranty používá pravidelně, ale vůně ho prostě neberou. Ale kupodivu se mu líbí moje vůně, a dokonce mi je i kupuje! Je zatížený na YR - protože tam pracovala známá a tudíž se tam orientuje, a pak na Guerlaina - protože je to francouzská firma, tudíž srdeční záležitost.

Syn se v tomto ohledu nepotatil, voní se rád a zatím jediné dárky k Ježíšku, co mám pro něj připravené, jsou parfémy.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 23.10.09 12:49

Můj drahý má vůně rád:na ženách,dokáže ocenit vybranou vůni,ale o značkách moc ponětí nemá,parfém mi občas koupí jako překvapení a vybere podle svého nosu a podle toho,o čem předpokládá,že se mi bude líbit a protože mne zná,nesplete se.Názvy si moc,až na výjimky nepamatuje a peníze taky neřeší,pokud je plná lednice,navařeno a netahám peníze na složenky,protože jsem si koupila parfém a na nezbytnosti pak nemám,je mu to srdečně jedno.Ví,že zase si nelibuju v botičkách,ka­belčičkách a tunách šminek a nekupuju blbosti,typu bulvární časopisy.Tím myslím,že nemám všeho přehršel a časopis se u nás taky najde :lol: Vůni považuje za něco,co ke mně patří,bere to,jako součást mojí osobnosti,občas se zhrozí,jestli toho už nemám dost a nechci počkat,až něco spotřebuju,ale jinak dobrý.Sám se taky voní,sprchuje se i dvakrát denně,používá deodoranty,pouze ve spreji,že nelepí,ale jak už tu psaly holky výš,značku nějak neocení,takže mu kupuju nějaký ten Denim,Adidas,Pu­mu,prostě střední třídu a na vánoce a narozeniny teda značkový parfém,aby měl taky něco lepšího,je rád,to ano,ale záchvat nadšení se nekoná,spíš je to o pocitu,že dostal něco,co běžně nemívá.Takže globálně si nemůžu stěžovat. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 23.10.09 13:18

Sedím v koutě a závidím :cry: :cry: :cry:

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 23.10.09 13:23

Oprava.....přeji Ti to samozřejmě......... :lol: :lol: :lol:

Ten můj se sice nevoní, ale sprchuje se a uklízí....... :roll:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 23.10.09 13:24

Přítele jsem naučila se vonět , ale vůně musím vybírat já, omezuje se pouze na voní-nevoní.Mě do vůní nekecá, ale ani nekupuje :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 23.10.09 13:28
melisa píše:
Díky......
Můj chlap mi do toho taky nemluví, chválabohu, v podstatě ho mohu opít rohlíkem.....Onehda cosi hledal, narazil na mého Montaleho za 3 litry, podiveně se zatvářil a říká: ježiši ty toho máš, to muselo zas stát aspoň pětistovku…chacha
:lol:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 23.10.09 13:34

Já musím napsat, že můj muž je v této oblasti téměř dokonalost sama :heart: - nejen, že mu moje parfémy nevadí, na množství nehledí ( mám je všechny vystavené zcela veřejně), ale často mi také parfémy kupuje a nebo finančně přispívá. Parfémy má na mě moc rád.
On sám ještě tak před dvěma roky používal zcela běžně koupené vůně, až jsem mu k Vánocům koupila Terre d'Hermés. Od té doby když vůni, tak pořádnou…Mimochodem Terre d'Hermés mám ve verzi parfum pod stromeček připravenou i letos… :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.10.09 13:40

Můj manžel o mých vůních tuší, ale neptá se, ovšem aby šel a nějaký parfém koupil, o tom si můžu nechat zdát. 300,– jsou pro něho hodně :lol: Voní se od té doby, co je se mnou a to většinou vůní ve formě spraye, vystačí s Oriflamem (některé vůně nejsou špatné :!: ) a nedávno jsem mu darovala tři vzorky AMen,BMen a Man Absolu od J.Sander, všechny už jsou pryč :lol: , takže by určitě zabral i na parfém, nejvíc se mu líbí Absolu, přiznávám, že i mě.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist