Mapujeme CREED

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 12.02.09 22:28
Mapujeme CREED

Dnes jsem hledal Equus a po marném boji, kdy už jsem se chtěl vzdát, se můj obličej rozzářil a já objevil „poličku“ plnou Serge Lutens a hned vedle u stěny asi 20 Creedů.
Jelikož se v nich vůbec neorientuju, tak jsem po kratším váhání na sebe zkusil Original Vetiver.
Moc pěkná vůně, taková veselejší a zelenější verze Encre Noire ..... hlava ja veselá jako Herba Fresca, ale bez máty. Potom je už vetiverová, ale ta zelená veselost trošku pořád zůstane.

Kdo s nimi máte větší zkušenosti tak poraďte, co ještě stojí za to vyzkoušet.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 15.02.09 22:36

Creed je moje celkem oblíbená značka, ikdyž některé jejich výtvory jsou pro můj nos trochu podivné . Zmapované mám především dámské, od pánských vůní mám pár vzorků, pokusím se trochu přiblížit :)

Royal Delight - kožená, lehounce kouřová s trochu čajovým nádechem, luxusní anglichý klub, ve kterém se právě vyvětralo

Himalaya - jasná, svěží, bylinková, je v ní trochu typický creedovský podtón (když očicháte víc Creedů, pánských i dámských, zjistíte, že se některými táhne podobný, lehce, podivný podtón)

Chevrefeuille Original - zimolez se špetkou lékořice,zachvilku nabývá trochu na tělesnosti, pánská, příjemná, vybavily se mi vzpomínky na deo Diplomat :?:

Zeste Mandarine Pamplemousse - mandarinková, jen trošku grepová letní polévačka, unisex, ze začátku vypadá jako dámská, pak trpce zdrsní do pánska

Silver Mountain Water - fakt krásná, doporučuji vyzkoušet, pánká creedovsky pižmová, čajová citrusovka

Green Valey - les, tráva, déšť, kytička fialek a máty po dešti, nádhera zelená

Virgin Island Water - limeta, trošičku mandarinka, kokos. Léto , sedíte pod palmou na pláži a pijete margeritu, ledovou. Unisex. Jeden čas jsem o ní uvažovala a to nemusím kokos, ale v této vůni je jako krásný, letní, pohodový doplněk

Green Irish Tweed - vzoreček jsem dala příteli, aby se sžil, takže bližší dojmy nemám po ruce. Doporučuji určitě vyzkoušet. Takto navoněnýho chlapa bych sežrala :wink:

Krásně vyvážená pánská vůně, velmi oblíbená u holywoodských hvězd. Ještě že se nám tu po ulicích běžně necouraj, takže ji asi moc nepotkáte :wink:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 16.02.09 09:36

díky moc, čekal jsem kdy se ozveš, Creed Lady ;)

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 16.02.09 11:24

:D není zač, dej pak vědět , co se líbilo :wink:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 16.02.09 11:59
katerinka píše: :D není zač, dej pak vědět , co se líbilo :wink:

určitě dám, akorát nevím, kdy se sem zase dostanu ..... dnes odjíždíme zase jinam a kolegu asi k návštěvě parfumérky neukecám ;)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.02.09 12:20

Tak šťastnou cestu a brzy se nám vrať :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 16.02.09 14:10

prco proboha je ten green Irish Tweed tak drahej???? vzdyt je kopec skvelych vuni, ktere se daj sehnat onoho lacneji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 15.03.09 14:35

no podla toho co som cital, tak green irish tweed vonia uplne ako cool water…ma niekto skusenosti s Millésime Impérial?

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 22.03.09 14:05

a zas Sean John - Unforgivable vraj vonia identicky ako Millésime Impérial. takze naco vyhadzovat prebytocne peniaze na Creed, ak mozme mat lacnejsieho s.johna, ze :DDD

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

magnus
Učednice 32 příspěvků 12.04.09 01:30

Davno som tu nebol a celkom sa to tu v panskom oddeleni rozbehlo… Tak aj ja pridam nieco ku Creedom: Bois Du Portugal - podla mna najlepsia panska Creedovka a myslim ze sa ju este nikto nepokusil napodobnit tak ako sa to stalo inym kuskom od Creed. Green Irish Tweed je tiez spickovy parfem, ale len ten, kto ho dobre pozna ho mozno odlisi od Cool Water, ktory je napodobeninou GIT za menej penazi…

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.04.09 08:27

další :)

Ambre Cannelle - vůně, která voní opravdu jak ambrová svíčka, teplá, hutná vůně, uváděná skořice je zalitá do asi kila vosku

Orange Spice -tato vůně mě dost zklamala, čekala jsem něco pomerančového kořeněného a ono to voní jak svězí drogeriové pánské deo z osmdesátých let

Otakar
Učednice 41 příspěvků 11.07.09 23:30
nevím nevím

nevím, kdo to měl potvrzené, ale dnes jsem byl Na Příkopech v Douglas, ale Creed tam nemají a ani nevědí kdo má Čr zaspoupení , ale podobnému b***ordelu se v Čr nedivím , tak zase jen v zahraničí pátrat po značce

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist