mapujeme ROCHAS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4xxx4
Učednice 68 příspěvků 25.02.09 15:23
mapujeme ROCHAS

ja chci taky mapovat :D na rochas jsem na basenotes cetl same zajimave nazory :D rochas man, macassar, monsieur, moustache :Dzna nekdo tyhle pecky??? moustache se jeste da sehnat, man taky ale zbyvajici uz ne… ma nekdo zkusenosti s temito vunemi???

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 25.02.09 16:26
4×xx4 píše:
ja chci taky mapovat :D na rochas jsem na basenotes cetl same zajimave nazory :D rochas man, macassar, monsieur, moustache :Dzna nekdo tyhle pecky??? moustache se jeste da sehnat, man taky ale zbyvajici uz ne… ma nekdo zkusenosti s temito vunemi???

rochas man je na netu běžně k dostání - v sekci Pro začátečníky jsem se na něj pokusil napsat recenzi

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 25.02.09 17:01

http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 14.04.09 13:06

Rochas Moustache mám a od Rochas Monsieur mám tester…Monsieur je jedna z nejhezčích dřevitých vůní, se kterou jsem zatím přišel do styku, bohužel je v ČR téměř nesehnatelná…ma­linko připomíná Aramis for Men…Rochas Moustache je celkem zajímavá citrusovka

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 22.04.09 13:01

Pánové, co říkáte na Rochas Lui ? Je to nejoblíbenější vůně mého bratra. Za sebe musím říci, že se mi také moc líbí. Je to taková šmrncovní a sexy vůně. :wink:

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 22.04.09 14:03

Já mám Globe a je moc pěkná. taková kouřová.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 22.04.09 14:59

A jakpak voní, Globe ?

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 23.04.09 21:53

já Rochas Lui bohužel neznám, budu muset vyzkoušet… :)

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 15.07.09 11:07

rochas lui ma riadne prekvapil… cakal som podla nazorov uzivatelov na webe nieco podobne ako gucci pour homme, ale ejha! podla mna nema s gucci ph absolutne nic spolocne…Lui je velmi podarena vona, presne podla mojho gusta, a aj ked mne osobne pripomina aspon 3 ine vone v jednom, zaroven je pekne originalna…silna, vyrazna, nie zas bolehlav, dlhotrvajuca a velmi dobre nositelna,,,ne­myslim ze sadne kazdemu, ale myslim si , ze mne sadla uplne :D

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 15.07.09 11:09

inac co sa tyka Rochas Man, je to pre mna najvacsie sklamanie,,nechapem tolke nadsene ohlasy na tuto vonu, ale je to zas zrejme len vec vkusu.. mne sa proste nepaci…velmi sladka, a aj ked sladke vone zboznujem, tato je pre mna sladka dost neprijemnym sposobom.. skoda

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 11.08.09 19:34

tak dnes jsem si byl vyzvednout před pár dny objednaný Rochas Moustache a byl jsem překvapen, místo modernizované verze http://www.parfemy-elnino.cz/…moustach.jpg jsem totiž dostal starší, celkem vintage kousek - http://www.perfume.com/…as/moustache … 9_x270.jpg

liší se nejen forma, ale celkem výrazně i obsah - starší verze působí mnohem méně citrusově - po úvodu, kde jsou citrusky přeci jen hodně znát, následuje zvláštní dřevitě-čajově-medově-animálně-citrusový podtón, který působí opravdu hodně retro ( 8) ) a vůně se vyvíjí hodně do „dřevita“
Oproti tomu modernější verze, kterou již nějakou dobu vlastním, je poměrně přímočaře kyselo-citrusová (ale i ta se mi líbí, dokonce víc než Eau de Hadrien :D ) a teprve po delší době se dá „vyčuchat“ dřevitý základ, který ale příliš nepřipomíná ten, který cítím ve starší verzi…
Co se té starší varianty týče, upřímně řečeno, dost dobře si nedovedu představit typ muže pod 40 let, který by ji dnes nosil a zařadil mezi své favority…ačkoliv jak znám sebe, já snesu ledacos a moje okolí zkrátka bude muset taky :) :lol:

ostatně, i ten med, který tam je cítit, cítím asi správně http://www.fragrantica.com/perfume/Roch … -5150.html 8)

ještě bych dodal, že můj vlastní dědeček ho označil jako „NDRácký repelent na komáry“ :) :lol:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 14.11.09 19:59

Ráda bych oživila toto téma…
Popíše mi někdo, jak voní:

Absolu
Madame Rochas

Díky :heart:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 14.11.09 21:23

ja som skusal iba absolu a mne to pripada ako zenska verzia rochas lui, troska temna, kremova ale velmi pekna a sexy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 15.11.09 10:22

:lol: tu taky neznám…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist