Marc O'Polo - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drobececek  29.12.10 16:53
Marc O'Polo - názory

Jako puberťačka (a vlastně ještě poměrně nedávno) jsem používala toaletní vody Marc O'Polo. Tehdy mi to přišlo jako docela „Značka“.
Před pár měsíci mě chytla skutečná parfémová mánie a zpětně jsem zkoušela najít na netu nějaké názory na tuhle značku - né zrovna moc úspěšně. Chci se zeptat, jestli máte někdo s těmahla vesměs svěženkama nějaké zkušenosti a co si o nich myslíte vy jako znalkyně. 8)

Mám jakous takous přestavu, že je to už ne úplně „drogerka“, ale ještě zdaleka ne high class. Nutno ale dodat, že na to, jak se mi dřív líbily, mi teď přijdou jako decentní svěží nuda.

Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 31.12.10 04:17

…pro mě osobně je to drogerka.
Pro někoho lepší, pro někoho horší. Někdo je blažený, že se tím může vonět a někdo by to nepoužil ani na pustém ostrově. Věc názoru.
No, ale z „drogerky“ jsi celkem slušně přesedlala…
(viz Tvoje polička) 8) :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

drobececek  31.12.10 10:45

Nojo, je pravda, že to jsou bezkonfliktní svěženky a výdrž je prabídná.

Díky 8) …asi to může vypadat jako trošku neúměrný rozdíl. Když nad tím ale zpětně přemýšlim, taková Pure Green se ke mně hodila asi jako energy drink k čínskýmu porcelánu.
Dřív většinou vůně někdo kupoval za mě a to asi ovlivňovalo i můj přístup - šplíchala jsem to na sebe vrámci dovršení osobní hygieny. Kdežto teď je to skutečná aromaterapie. :lol:

albeni1  10.01.11 19:51

Neznám všechny, nemůžu hodnotit značku, ale Pure Green je krásná zelená, měla jsem ji před časem, už je to hodně dlouho, nebavila mě - předala jsem ji dál. Na delší dobu zmizela z obchodů, měla jsem za to že je zrušená a řekla bych že skutečně je, ačkoli se teď objevila znovu a za směšné ceny, ale myslím že to jsou poslední výprodeje, něco jako Liberté :)

No a právě nedávno jsem si na ni vzpoměla znovu a musím uznat že je moc hezká - křehce svěže šťavnatá, sehnala jsem si ve výprodeji padesátku na památku, líbí se mi moc, neobtěžuje okolí ale přitom hezky drží.
Není to žádný komplikovaný parfém, u kterého by se dala obdivovat kompozice a proto bych ho s nimi nesrovnávala, je to jednoduchá zelená vůně, ale ve své kategorii patří k těm nejhezčím.

efis
Znalkyně 321 příspěvků 12.01.11 16:11

Taky mam Pure Green moc rada, byla to jedna z mych prvnich vuni…A malou tricitku mam taky schovanou :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 12.01.11 16:25
albeni1 píše:
Neznám všechny, nemůžu hodnotit značku, ale Pure Green je krásná zelená, měla jsem ji před časem, už je to hodně dlouho, nebavila mě - předala jsem ji dál. Na delší dobu zmizela z obchodů, měla jsem za to že je zrušená a řekla bych že skutečně je, ačkoli se teď objevila znovu a za směšné ceny, ale myslím že to jsou poslední výprodeje, něco jako Liberté :)No a právě nedávno jsem si na ni vzpoměla znovu a musím uznat že je moc hezká - křehce svěže šťavnatá, sehnala jsem si ve výprodeji padesátku na památku, líbí se mi moc, neobtěžuje okolí ale přitom hezky drží.

MOMENT, možná jsem zabržděná, ale Liberté se už nedělá??? :shock: :shock: :shock:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

albeni1  12.01.11 18:41

Ne, řekla bych že nedělá :)

edit- teď jsem ji na stránkách cacharelu našla, tak kdoví jak to je :) ale nepsalo se něco takového tady na arome?

drobececek  12.01.11 22:55
albeni1 píše:
Neznám všechny, nemůžu hodnotit značku, ale Pure Green je krásná zelená, měla jsem ji před časem, už je to hodně dlouho, nebavila mě - předala jsem ji dál. Na delší dobu zmizela z obchodů, měla jsem za to že je zrušená a řekla bych že skutečně je, ačkoli se teď objevila znovu a za směšné ceny, ale myslím že to jsou poslední výprodeje, něco jako Liberté :)No a právě nedávno jsem si na ni vzpoměla znovu a musím uznat že je moc hezká - křehce svěže šťavnatá, sehnala jsem si ve výprodeji padesátku na památku, líbí se mi moc, neobtěžuje okolí ale přitom hezky drží.
Není to žádný komplikovaný parfém, u kterého by se dala obdivovat kompozice a proto bych ho s nimi nesrovnávala, je to jednoduchá zelená vůně, ale ve své kategorii patří k těm nejhezčím.

Víc se mi líbila jedna starší vůně, konkrétní název to myslím nemělo, prostě eponymní (takže pravděpodobně i vůbec první). Byla to taková růžová vodička, flakonek byl ozdobený takovým kolečkem vypouklým dovnitř. Pure Green je jí dost podobná, akorát „zelenější.“ V těch 14 se mi líbila opravdu hodně. Řekla bych, že ta už se nedělá dlouho, což je škoda. Z nostalgie bych si ji moc ráda přinejmenším očichala.

efis
Znalkyně 321 příspěvků 27.01.11 08:42

Dnes se ke mě od kamarádky donesla ta růžová…docela pěkná ovocná vůně, ale víc se mi líbí pure green.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 09.02.11 20:21

Marco Polo, T. Taylor, Bruno Banani :roll: nevím, mě teda nikdy nevoněla z těchto žádná - podle mě drogerka a ještě nezajímavá , protože i mezi levnými se někdy najde něco co se mi líbí, třeba Vintage od K. Moss
Na druhou stranu asi ty první setkání s vůněmi v nás zanechají ty nejhezčí vzpomínky - jak si jinak vysvětlit, že koupím již nevyráběné My Melody na Ebay za 2 litry, protože to byl můj první opravdový „parfém“ (je jasné, že tvrdne ve skříni a už se s ním vonět nebudu) a nedávno když jsem vlezla do drogerky a v regále uviděla červený a ještě jakýsi Impuls tak se mi zrychlil dech - asi podmíněný reflex z 80 let - kdy znamenalo viděti Impuls, rychle uchopit a nepustit z ruky neboť podobný příležitost ke koupi se již nemusí opakovat :D -

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Uživatel je onlineWildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.02.11 20:26

:D a ja zrovna dnes dostala vzorecek Marc o polo k nakupu velke AA Cherry Blossom.. asi ji teda vyzkousim, nez ji soupnu do sbirky :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

drobececek  10.02.11 20:37
Sára píše:
Marco Polo, T. Taylor, Bruno Banani :roll: nevím, mě teda nikdy nevoněla z těchto žádná - podle mě drogerka a ještě nezajímavá , protože i mezi levnými se někdy najde něco co se mi líbí, třeba Vintage od K. Moss
Na druhou stranu asi ty první setkání s vůněmi v nás zanechají ty nejhezčí vzpomínky - jak si jinak vysvětlit, že koupím již nevyráběné My Melody na Ebay za 2 litry, protože to byl můj první opravdový „parfém“ (je jasné, že tvrdne ve skříni a už se s ním vonět nebudu) a nedávno když jsem vlezla do drogerky a v regále uviděla červený a ještě jakýsi Impuls tak se mi zrychlil dech - asi podmíněný reflex z 80 let - kdy znamenalo viděti Impuls, rychle uchopit a nepustit z ruky neboť podobný příležitost ke koupi se již nemusí opakovat :D -

No a o tom to je. Já bych si tu růžovou (ale tu starší…jak voní Woman, netuším) klidně koupila i když už se na mě absolutně nehodí.
První setkání s vůněmi to pro mě určitě nebylo, to jsem si odbyla Sabatinkou a Naomagicem. Ty ve mně - pokud jde o vzpomínky - nezanechaly lautr nic.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist