Mariah Carey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.06.07 23:27

Tato vůně u nás nejspíš k dostání nebude, nicméně Mariah Carey bývala mojí oblíbenou zpěvačkou a proto ji sem rozhodně dát musím:

Mariah Carey M

(Co je pořád s těmi jednopísmenovými názvy?!)
Vůně bude k dispozici na podzim a zdá se, že Mariah Carey se kloní spíš na stejnou stranu jako Britney Spears, než Kylie Minogue nebo Kate Moss; parfém má být květinově orientální a ne květinově ovocný, což v překladu znamená sladký, ne svěží. Složení: marshmallow (to je takové to americké sladké žužu), mořský vánek, živá tiaré (tj. syntetická verze vůně živé květiny, zachycená čichovou kamerou), gardénie, ambra, pačuli a marocké kadidlo. Vůni vytvořil parfumér Carlos Benaim, který má na kontě mnoho úspěšných vůní - třeba Euphorii, Euphorii Blossom, Pure Poison, White Diamonds, CK IN2U Her, dámskou Code, Premier Jour, Pradu či Flowerbomb.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.06.07 00:24
Ada píše:
Složení: marshmallow (to je takové to americké sladké žužu), mořský vánek, živá tiaré (tj. syntetická verze vůně živé květiny, zachycená čichovou kamerou), gardénie, ambra, pačuli a marocké kadidlo.

No to je gulas. Ten morsky vanok tam nejak nesedi, hlavne k tomu kadidlu.
Britney mala „cupcake accord“, som zvedava, na ake sladkosti este pridu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Šárka  06.10.07 12:45

zkoušela jsem vůni M od Mariah Carey a jsem zklamaná. je to taková obyčejná, drogérová vůně. Líbil se mi jen takový smetanový akord a to je asi vše. Mariah mě moc zklamala.

Paty  07.10.07 18:14

Nevíte prosím,kde se dá sehnat parfém Christiny Aguilery(tuším že má dva), a jak voní? Na Jahodě jsem je nenašla.Díky.

Martina  31.10.07 17:10

Ahojte, moc bych tuto vůni od Mariah chtěla, v ČR měla byt již v řijnu, ale je konec října a zatím nic :( pritom na Christinu už u nas běží reklamy a je u nas k sehnani. Vůně M je v USA trhákem a mě by moc zajimalo, proc neni i u nas!!! Pry voni naprosto úžasně.

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 01.11.07 08:15

Včera mi přišla Christina Aguilera, ale i pár dalších parfémů, takže jsem byla tak převoněná, že nevím, jak vlastně Christina voní :) Bohužel ji mám jako dárek pro kamarádku a už je zabalená, takže znova nemůžu ozkoušet (stejně bych ji nepopsala tak mistrně jako Aďa). Flakon má ale krásný.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Paty  01.11.07 08:30

Já mám Christinu pro dceru,dostala jsem k parfému i vzorek a krásnou sponku do vlasů.Parfém mi připomíná Little black dress od Avonu.

Martina  01.11.07 16:41

nj, tohle je téma o Mariah a vy všichni Christina… vas parfém od Mariah nezajima?? :D

tady je reklama: http://uk.youtube.com/watch?…

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 01.11.07 17:55

Pěkná reklama, pěkný flakonek…ach jo, já jsem na ty flakonky úchyl :) Teď se to nějak v tom celebritím světě rozjelo- Christina, Britney, Mariah, Banderas, Kylie… Já vlastním jen Britney, protože se mi líbil ten stříkací balonek na flakonku, ale vůně nic moc.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Martina  01.11.07 18:08
Adéla píše:
Pěkná reklama, pěkný flakonek…ach jo, já jsem na ty flakonky úchyl :) Teď se to nějak v tom celebritím světě rozjelo- Christina, Britney, Mariah, Banderas, Kylie… Já vlastním jen Britney, protože se mi líbil ten stříkací balonek na flakonku, ale vůně nic moc.

jj, je toho dost, dit je před Vanoci :D ale Mariah se bude dát koupit jen u Elizabeth Arden, ne jako Kylie, že ji koupite v každým hypermarketu… Jsem zoufala!! Tu vůni už fakt moc chci :D:D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist