Mariah Carey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.06.07 23:27

Tato vůně u nás nejspíš k dostání nebude, nicméně Mariah Carey bývala mojí oblíbenou zpěvačkou a proto ji sem rozhodně dát musím:

Mariah Carey M

(Co je pořád s těmi jednopísmenovými názvy?!)
Vůně bude k dispozici na podzim a zdá se, že Mariah Carey se kloní spíš na stejnou stranu jako Britney Spears, než Kylie Minogue nebo Kate Moss; parfém má být květinově orientální a ne květinově ovocný, což v překladu znamená sladký, ne svěží. Složení: marshmallow (to je takové to americké sladké žužu), mořský vánek, živá tiaré (tj. syntetická verze vůně živé květiny, zachycená čichovou kamerou), gardénie, ambra, pačuli a marocké kadidlo. Vůni vytvořil parfumér Carlos Benaim, který má na kontě mnoho úspěšných vůní - třeba Euphorii, Euphorii Blossom, Pure Poison, White Diamonds, CK IN2U Her, dámskou Code, Premier Jour, Pradu či Flowerbomb.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.06.07 00:24
Ada píše:
Složení: marshmallow (to je takové to americké sladké žužu), mořský vánek, živá tiaré (tj. syntetická verze vůně živé květiny, zachycená čichovou kamerou), gardénie, ambra, pačuli a marocké kadidlo.

No to je gulas. Ten morsky vanok tam nejak nesedi, hlavne k tomu kadidlu.
Britney mala „cupcake accord“, som zvedava, na ake sladkosti este pridu.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Šárka  06.10.07 12:45

zkoušela jsem vůni M od Mariah Carey a jsem zklamaná. je to taková obyčejná, drogérová vůně. Líbil se mi jen takový smetanový akord a to je asi vše. Mariah mě moc zklamala.

Paty  07.10.07 18:14

Nevíte prosím,kde se dá sehnat parfém Christiny Aguilery(tuším že má dva), a jak voní? Na Jahodě jsem je nenašla.Díky.

Martina  31.10.07 17:10

Ahojte, moc bych tuto vůni od Mariah chtěla, v ČR měla byt již v řijnu, ale je konec října a zatím nic :( pritom na Christinu už u nas běží reklamy a je u nas k sehnani. Vůně M je v USA trhákem a mě by moc zajimalo, proc neni i u nas!!! Pry voni naprosto úžasně.

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 01.11.07 08:15

Včera mi přišla Christina Aguilera, ale i pár dalších parfémů, takže jsem byla tak převoněná, že nevím, jak vlastně Christina voní :) Bohužel ji mám jako dárek pro kamarádku a už je zabalená, takže znova nemůžu ozkoušet (stejně bych ji nepopsala tak mistrně jako Aďa). Flakon má ale krásný.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Paty  01.11.07 08:30

Já mám Christinu pro dceru,dostala jsem k parfému i vzorek a krásnou sponku do vlasů.Parfém mi připomíná Little black dress od Avonu.

Martina  01.11.07 16:41

nj, tohle je téma o Mariah a vy všichni Christina… vas parfém od Mariah nezajima?? :D

tady je reklama: http://uk.youtube.com/watch?…

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 01.11.07 17:55

Pěkná reklama, pěkný flakonek…ach jo, já jsem na ty flakonky úchyl :) Teď se to nějak v tom celebritím světě rozjelo- Christina, Britney, Mariah, Banderas, Kylie… Já vlastním jen Britney, protože se mi líbil ten stříkací balonek na flakonku, ale vůně nic moc.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Martina  01.11.07 18:08
Adéla píše:
Pěkná reklama, pěkný flakonek…ach jo, já jsem na ty flakonky úchyl :) Teď se to nějak v tom celebritím světě rozjelo- Christina, Britney, Mariah, Banderas, Kylie… Já vlastním jen Britney, protože se mi líbil ten stříkací balonek na flakonku, ale vůně nic moc.

jj, je toho dost, dit je před Vanoci :D ale Mariah se bude dát koupit jen u Elizabeth Arden, ne jako Kylie, že ji koupite v každým hypermarketu… Jsem zoufala!! Tu vůni už fakt moc chci :D:D

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist