Mariah Carey

Klokan 19.06.10 21:19

Mariah Carey

Má rovnou 3 nové vůně:

http://www.fragrantica.com/…/nd.9312.jpg

• Lollipop Bling Honey - složení: ananas, white honey
  • Lollipop Bling Mine Again - složení : Mexican chocolate,Carrib­bean Magnolia, Raspberry
  • Lollipop Bling Ribbon - složení : Sweet Notes, White Flowers

Reklama

1Miru 20.06.10 03:13

…no, ty flakony jsou infantilita a lá L´Air du Temps flakon…
(ale jestli jsou skleněný celý, třeba to bude ve skutečnosti nice)

Složení těch dvou posledních je dobrý, teď co s tím vyvedli? :roll: :D

Tana1112 20.06.10 07:57

Nechtěla bych ani jednu :speechless:

Širín 20.06.10 09:49

Za tu zlatou bych se, co do vzhledu, ještě na poličce nestyděla…

verunka2201 20.06.10 23:14

Mě se ty motýli líbí, ale já mám úchylku na všechno motýlí :oops: Škoda, že nikde nepotkávám miniaturky, po těch bych šla po všech…

Obsah mě nezajímá :lol:

PetraSK doma 23.06.10 16:24

motýľ je zo skla, viem to, nakoľko mi prišiel flakón s odlomeným krídlom, vydražila som si ten jej prvý fialový, vôňa nic moc, ale sestre sadla, krídlo som zlepila sekundovým lepidlom a bolo :wink:

viky 03.01.12 19:54

Už jste je někdo testoval?? :P Pořád na ně zírám na elninu. Říkám si, že jsou to chemický slaďáky o ničem, ale co kdyby náhodou..

viky 16.01.12 09:52

Tak si budu muset odpovědět sama. :lol:
Zatím tedy jen, co se týče vůně Lollipop Bling Honey. Flakon i krabička roztomilý kýč. Přesně podle mého gusta, když mám zrovna hravě infantilní náladu.
A obsah? Nevím, jestli máte rádi ananasový kompot, ale tohle je přesná kopie jeho vůně.. Nebo vůně ananasového koktejlu. Je to sladké a tropické. Kupodivu to ani nepůsobí příliš uměle. Takhle nějak jsem si představovala Escadu Taj Sunset. Po pár minutách vůně trochu zkrotne, přidá se do ní pár květin a vystoupí štiplavé, lehce dřevité zázvorové aroma. To vše se na vás drží ještě minimálně hodinu, pak začne pomalu a nenápadně mizet.
Kdyby nevěděla, že se jedná o vůni od Mariah Carey, tak bych to tipla na nějakou povedenější Escadu. Povedenější proto, že nepůsobí přeslazeně (pro ty, co snesou středně velkou porci cukru) a nepůsobí ani přehnaně synteticky.
Je to zkrátka taková nenáročná hravá plážovka, co neurazí. Jen se od ní nesmí příliš očekávat.

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist