Mariah Carey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  19.06.10 21:19
Mariah Carey

Má rovnou 3 nové vůně:

http://www.fragrantica.com/…/nd.9312.jpg

• Lollipop Bling Honey - složení: ananas, white honey
  • Lollipop Bling Mine Again - složení : Mexican chocolate,Carrib­bean Magnolia, Raspberry
  • Lollipop Bling Ribbon - složení : Sweet Notes, White Flowers
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 20.06.10 03:13

…no, ty flakony jsou infantilita a lá L´Air du Temps flakon…
(ale jestli jsou skleněný celý, třeba to bude ve skutečnosti nice)

Složení těch dvou posledních je dobrý, teď co s tím vyvedli? :roll: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5163 příspěvků 20.06.10 07:57

Nechtěla bych ani jednu :speechless:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 20.06.10 09:49

Za tu zlatou bych se, co do vzhledu, ještě na poličce nestyděla…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.06.10 23:14

Mě se ty motýli líbí, ale já mám úchylku na všechno motýlí :oops: Škoda, že nikde nepotkávám miniaturky, po těch bych šla po všech…

Obsah mě nezajímá :lol:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 23.06.10 16:24

motýľ je zo skla, viem to, nakoľko mi prišiel flakón s odlomeným krídlom, vydražila som si ten jej prvý fialový, vôňa nic moc, ale sestre sadla, krídlo som zlepila sekundovým lepidlom a bolo :wink:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 03.01.12 19:54

Už jste je někdo testoval?? :P Pořád na ně zírám na elninu. Říkám si, že jsou to chemický slaďáky o ničem, ale co kdyby náhodou..

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 16.01.12 09:52

Tak si budu muset odpovědět sama. :lol:
Zatím tedy jen, co se týče vůně Lollipop Bling Honey. Flakon i krabička roztomilý kýč. Přesně podle mého gusta, když mám zrovna hravě infantilní náladu.
A obsah? Nevím, jestli máte rádi ananasový kompot, ale tohle je přesná kopie jeho vůně.. Nebo vůně ananasového koktejlu. Je to sladké a tropické. Kupodivu to ani nepůsobí příliš uměle. Takhle nějak jsem si představovala Escadu Taj Sunset. Po pár minutách vůně trochu zkrotne, přidá se do ní pár květin a vystoupí štiplavé, lehce dřevité zázvorové aroma. To vše se na vás drží ještě minimálně hodinu, pak začne pomalu a nenápadně mizet.
Kdyby nevěděla, že se jedná o vůni od Mariah Carey, tak bych to tipla na nějakou povedenější Escadu. Povedenější proto, že nepůsobí přeslazeně (pro ty, co snesou středně velkou porci cukru) a nepůsobí ani přehnaně synteticky.
Je to zkrátka taková nenáročná hravá plážovka, co neurazí. Jen se od ní nesmí příliš očekávat.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 16.01.12 11:05

hmmmmmmmm

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist