Marionnaud

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:48

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.04.08 19:53
Marionaud Pardubice

Byla jsem ráda, když otevřeli v Pardubicích a nemusela jsem už do Hradce. Bohužel tyto malé obchůdky v menších městech mají hodně omezený sortiment. Prodavačky (znám 3, nevím, jestli jich je tu víc), jsou fajn, nejstarší je jednoznačně nejlepší ;-) ale ochotné jsou všchny.
Občas mě potěší skvělý dárek k nákupu, jinak jsou ceny bohužel dost vysoké. Hlídám si akce (hlavně miniaturky :-)), ale v Pardubicích jich je jen část oproti Praze.
Bonusy fungují tak, že se nákupy sčítají a po čase přijde šek, 10% ve Fann mi přijde jednodušší a výhodnější.

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 24.04.08 09:22

Po delší době jsem nakupovala v Marionnaud a jsem velice zklamaná. Nevím jak kde, ale v nákupních centrech ze všech parfumerek je hodnotím nejhůř. Prodavačky neznalé sortimentu, pouze s nicneříkajícím výrazem. Zboží jsem si našla sama a k nákupu jsem dostala letáček??
Bylo to v brněnské Olympii.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.04.08 10:37

Kupovala jsem parfém v Marrionaudu v Brně ve Špalíčku. Nedali mi k nákupu žádný vzorek, a když jsem si o něj řekla, tak prý žádné vzorky nemají. Nakonec mi dala neochotně vzorek pánské vůně, dámské prý vůbec nemají. Taky záleží na tom, která z prodavaček mě zrovna obsluhuje. Některá je příjemná a některá neutrál. Vyloženě negativní zkušenost nemám. Ale co se týká těch vzorků, tak stejné to bylo i ve Fannu v Brně v OD Centrum a na Malinovského nám. Tak nevím, jestli si prodavačky nechávají ty vzorky pro sebe a své známé?

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.04.08 11:08

Mluvila jsem přímo s jednou paní z FAnnu a říkala mi, že to s těmi vzorky není tak slavné, jak si zákazníci myslí… většinou je moc nedostávají a když, tak spíš novinky, které je potřeba protlačit, a ano, podle všeho hlavně pánské, Boss vzorkama nešetří :) Takže prodavačky vzorky nezatajují, opravdu je nemají, taky jsem si myslela, jak se musí parfumerie ve vzorcích topit a ono je to spíš naopak.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 24.04.08 22:59
Ada píše:
Mluvila jsem přímo s jednou paní z FAnnu a říkala mi, že to s těmi vzorky není tak slavné, jak si zákazníci myslí… většinou je moc nedostávají a když, tak spíš novinky, které je potřeba protlačit, a ano, podle všeho hlavně pánské, Boss vzorkama nešetří :) Takže prodavačky vzorky nezatajují, opravdu je nemají, taky jsem si myslela, jak se musí parfumerie ve vzorcích topit a ono je to spíš naopak.

Můžu potvrdit, že vzorků parfémů mají zoufale málo. Jsem štamgast a rozmazlují mě, ale dámské vzorečky jsou vyjímkou. Spíš dostanu na vyzkušení pěkný krém a z vůní maximálně něco pro manžela. Ve Fannu to samé…

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 24.04.08 23:05

Mám novou zkušenost z Marionaud v Palladiu. V úterý tam byl ochotný personál (převážně mladí muži), a nejen ochotný - ti kluci se vyznají v dámských vůních snad líp než kdekterá prodavačka :-) Odnesla jsem si dvě špatně sehnatelné Allegorie, takže jsem moc spokojená ;-) Cena by mohla být o fous nižší…ale to je jediná „stížnost“ :-)

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 28.04.08 09:11
Ada píše:

Ptala jsem se kamarádky, která pracovala ve Fannu, a ta mi říkala, že si prodavačky berou vzorečky domů. Jinak nákupní cena vzorečku je prý kolem 5,– Kč /kus (záleží ale na značce). A vzorek mají automaticky dávat ke každému parfému (tak jako v e-shopu Fann). Když jim tam nechám tolik peněz, tak jeden vzorek za pětikačku je nemůže zruinovat. Ale vždycky si o vzorek musím říct, jinak bych nedostala nic.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 28.04.08 11:39
Violette píše:
Ada píše:
Ptala jsem se kamarádky, která pracovala ve Fannu, a ta mi říkala, že si prodavačky berou vzorečky domů. Jinak nákupní cena vzorečku je prý kolem 5,– Kč /kus (záleží ale na značce). A vzorek mají automaticky dávat ke každému parfému (tak jako v e-shopu Fann). Když jim tam nechám tolik peněz, tak jeden vzorek za pětikačku je nemůže zruinovat. Ale vždycky si o vzorek musím říct, jinak bych nedostala nic.

Taky si myslím, že vzorečků mají v obchodech dost, ale ne pro zákazníky. Jak jinak si mám vysvětlit, že některé netové obchody dávají ke každému nákupu vzorek a kamenné obchody vzorky nemají?

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 30.04.08 19:32

K nákupu v kamenném Fannu jsem vzorek vůně nedostala nikdy, možná taky proto, že jsem si neřekla. K objednávce z jejich e-shopu jsem dostala vzorek pokaždé, tak je mi divné, že by jednotlivé prodejny vzorky nedostávaly, ani toho Bosse.
To už pak člověk není motivován ničím, aby nakoupil v kamenném obchodě - vzorky nedostane, zboží je dražší než v e-shopu a jako bonus protáhlé obličeje prodavaček…

Chodím do 2 prodejen Marrionaud - v jedné (Brno) je velmi milá obsluha, když nechci poradit nestojí nademnou jako dráb a nechá mě vyzkoušet. Do prodejny v Olomouci u Globusu zavítám jen když je „nouze nejvyšší“. Minule jsem šla vyzkoušet rozdíl mezi Chanel Allure Sensuelle Edt a Edp - mladá prodavačka byla šíleně protivná, když jsem odmítla nechat se navonět Burberry Beat, a neustále mi byla v patách do té doby, dokud mě zkoušení nepřestalo bavit. A že mě bavit brzy přestalo. To i můj drahý se tváří po 20ti minutách v parfumerce vlídněji 8).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.05.08 15:36

Normálně navštěvuji tento obchod v Hostivaři, ale jednou jsem se vydala na Floru, kde měla být akce s výměnou řasenek Clinique ( v Hostivaři akce neplatila). Když jsem dorazila i s kočárkem, řasenky došly, ale byla tam velice milá paní prodavačka, něco přes čtyřicet let, která se se mnou pustila do velice příjemné diskuze, nakonec mě zasypala vzorky kosmetiky a já jsem byla ráda, že jsem se tam vydala. Byla moc milá, znalá a když viděla maminu nesnažila se za každou cenu prodat, spíš poradit. Bylo vidět, že jí práce baví a že ví, co prodává. Nemám moc ráda takové to váhání, na jakou že pleť přípravek je, nebo když starý nahradí novější verze, ani to nevědí. Takže spíše než o obchodě bych řekla, že to je o lidech!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 19.05.08 22:16

Já občas zajdu do Marionnaud v Teplicích v Krupské ulici a nepříjemná prodavačka je tam pouze jedna a té se většinou snažim vyhnout. Mám tam také vyhlídnutou jednu, která je velmi ochotná a ráda zajdu vždy, když je tam ona, ale jinak si vcelku nemůžu stěžovat. K parfému od Diora jsem dostala vzoreček Le Parfum od MaxMary.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 14.08.08 21:38

V Marionnaud v Ostravě jsem si kupovala parfém tak 2roky zpátky. Naklusala jsem tam s výdělkem z brigády, pevně rozhodnutá odejít s parfémem :) Tehdy tam byla dost neochotná prodavačka.Evi­dentně se jí nelíbily moje rifle a studentský baťůžek a nejdřív nevěřila, že chci neco opravdu koupit.Pak když už jsem odhodlaně vybírala vůni asi půl hodiny tak trochu roztála a nebyla už tak otrávená, ale o nějaké přehnané ochotě se hovořit nedalo.K nákupu jsem dostala nějaký dámský vzoreček Givenchy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Vercaa
Nováček 9 příspěvků 23.08.08 20:19

Tak v Marionnaud v Galerii Butovice jsem narazila na mladou příjemnou prodavačku, která měla výborný přehled a velmi ochotně poradila.

To se absolutně nedá říct o Sephoře na Smíchově nebo Zličíně, ale na Zličíně aspoň k nákupu dali vzorky krémů i vůní, i když jen pánských.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 12.05.09 14:17

V Marionnaudu jsem před měsícem a pár dny kupovala parfémovou vodu Miss Dior Cherie. Ale zdála se mi nějaká divná, slabá vodička, výdrž nic moc a šla do pryskyřična.Prostě to nebylo ono.Vůni znám, dříve jsem ji už používala, takže jsem to mohla srovnat.Šla jsem ji reklamovat a po tom měsíci se mi ozvali, když jsem je den před tím urgovala mailem. Reklamaci neuznali, prý je vůně v pořádku. Tak co si o tom má člověk myslet. :( Nenadělám s tím nic, ale vím, že tam už kupovat Diora nebudu, třeba jen když tam bude nějaká zajímavá akce na jiné parfémy, tak snad. Ale myslím, že nejlepší budou nákupy v osvědčených intern. parfum. např. Elnino, kde mám výbornou zkušenost. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist