Marionnaud

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 10:48

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 18.04.08 19:53
Marionaud Pardubice

Byla jsem ráda, když otevřeli v Pardubicích a nemusela jsem už do Hradce. Bohužel tyto malé obchůdky v menších městech mají hodně omezený sortiment. Prodavačky (znám 3, nevím, jestli jich je tu víc), jsou fajn, nejstarší je jednoznačně nejlepší ;-) ale ochotné jsou všchny.
Občas mě potěší skvělý dárek k nákupu, jinak jsou ceny bohužel dost vysoké. Hlídám si akce (hlavně miniaturky :-)), ale v Pardubicích jich je jen část oproti Praze.
Bonusy fungují tak, že se nákupy sčítají a po čase přijde šek, 10% ve Fann mi přijde jednodušší a výhodnější.

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 24.04.08 09:22

Po delší době jsem nakupovala v Marionnaud a jsem velice zklamaná. Nevím jak kde, ale v nákupních centrech ze všech parfumerek je hodnotím nejhůř. Prodavačky neznalé sortimentu, pouze s nicneříkajícím výrazem. Zboží jsem si našla sama a k nákupu jsem dostala letáček??
Bylo to v brněnské Olympii.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.04.08 10:37

Kupovala jsem parfém v Marrionaudu v Brně ve Špalíčku. Nedali mi k nákupu žádný vzorek, a když jsem si o něj řekla, tak prý žádné vzorky nemají. Nakonec mi dala neochotně vzorek pánské vůně, dámské prý vůbec nemají. Taky záleží na tom, která z prodavaček mě zrovna obsluhuje. Některá je příjemná a některá neutrál. Vyloženě negativní zkušenost nemám. Ale co se týká těch vzorků, tak stejné to bylo i ve Fannu v Brně v OD Centrum a na Malinovského nám. Tak nevím, jestli si prodavačky nechávají ty vzorky pro sebe a své známé?

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.04.08 11:08

Mluvila jsem přímo s jednou paní z FAnnu a říkala mi, že to s těmi vzorky není tak slavné, jak si zákazníci myslí… většinou je moc nedostávají a když, tak spíš novinky, které je potřeba protlačit, a ano, podle všeho hlavně pánské, Boss vzorkama nešetří :) Takže prodavačky vzorky nezatajují, opravdu je nemají, taky jsem si myslela, jak se musí parfumerie ve vzorcích topit a ono je to spíš naopak.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 24.04.08 22:59
Ada píše:
Mluvila jsem přímo s jednou paní z FAnnu a říkala mi, že to s těmi vzorky není tak slavné, jak si zákazníci myslí… většinou je moc nedostávají a když, tak spíš novinky, které je potřeba protlačit, a ano, podle všeho hlavně pánské, Boss vzorkama nešetří :) Takže prodavačky vzorky nezatajují, opravdu je nemají, taky jsem si myslela, jak se musí parfumerie ve vzorcích topit a ono je to spíš naopak.

Můžu potvrdit, že vzorků parfémů mají zoufale málo. Jsem štamgast a rozmazlují mě, ale dámské vzorečky jsou vyjímkou. Spíš dostanu na vyzkušení pěkný krém a z vůní maximálně něco pro manžela. Ve Fannu to samé…

Na poličce 0 parfémů 2354 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9445 příspěvků 24.04.08 23:05

Mám novou zkušenost z Marionaud v Palladiu. V úterý tam byl ochotný personál (převážně mladí muži), a nejen ochotný - ti kluci se vyznají v dámských vůních snad líp než kdekterá prodavačka :-) Odnesla jsem si dvě špatně sehnatelné Allegorie, takže jsem moc spokojená ;-) Cena by mohla být o fous nižší…ale to je jediná „stížnost“ :-)

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 28.04.08 09:11
Ada píše:

Ptala jsem se kamarádky, která pracovala ve Fannu, a ta mi říkala, že si prodavačky berou vzorečky domů. Jinak nákupní cena vzorečku je prý kolem 5,– Kč /kus (záleží ale na značce). A vzorek mají automaticky dávat ke každému parfému (tak jako v e-shopu Fann). Když jim tam nechám tolik peněz, tak jeden vzorek za pětikačku je nemůže zruinovat. Ale vždycky si o vzorek musím říct, jinak bych nedostala nic.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 28.04.08 11:39
Violette píše:
Ada píše:
Ptala jsem se kamarádky, která pracovala ve Fannu, a ta mi říkala, že si prodavačky berou vzorečky domů. Jinak nákupní cena vzorečku je prý kolem 5,– Kč /kus (záleží ale na značce). A vzorek mají automaticky dávat ke každému parfému (tak jako v e-shopu Fann). Když jim tam nechám tolik peněz, tak jeden vzorek za pětikačku je nemůže zruinovat. Ale vždycky si o vzorek musím říct, jinak bych nedostala nic.

Taky si myslím, že vzorečků mají v obchodech dost, ale ne pro zákazníky. Jak jinak si mám vysvětlit, že některé netové obchody dávají ke každému nákupu vzorek a kamenné obchody vzorky nemají?

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 30.04.08 19:32

K nákupu v kamenném Fannu jsem vzorek vůně nedostala nikdy, možná taky proto, že jsem si neřekla. K objednávce z jejich e-shopu jsem dostala vzorek pokaždé, tak je mi divné, že by jednotlivé prodejny vzorky nedostávaly, ani toho Bosse.
To už pak člověk není motivován ničím, aby nakoupil v kamenném obchodě - vzorky nedostane, zboží je dražší než v e-shopu a jako bonus protáhlé obličeje prodavaček…

Chodím do 2 prodejen Marrionaud - v jedné (Brno) je velmi milá obsluha, když nechci poradit nestojí nademnou jako dráb a nechá mě vyzkoušet. Do prodejny v Olomouci u Globusu zavítám jen když je „nouze nejvyšší“. Minule jsem šla vyzkoušet rozdíl mezi Chanel Allure Sensuelle Edt a Edp - mladá prodavačka byla šíleně protivná, když jsem odmítla nechat se navonět Burberry Beat, a neustále mi byla v patách do té doby, dokud mě zkoušení nepřestalo bavit. A že mě bavit brzy přestalo. To i můj drahý se tváří po 20ti minutách v parfumerce vlídněji 8).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 19.05.08 15:36

Normálně navštěvuji tento obchod v Hostivaři, ale jednou jsem se vydala na Floru, kde měla být akce s výměnou řasenek Clinique ( v Hostivaři akce neplatila). Když jsem dorazila i s kočárkem, řasenky došly, ale byla tam velice milá paní prodavačka, něco přes čtyřicet let, která se se mnou pustila do velice příjemné diskuze, nakonec mě zasypala vzorky kosmetiky a já jsem byla ráda, že jsem se tam vydala. Byla moc milá, znalá a když viděla maminu nesnažila se za každou cenu prodat, spíš poradit. Bylo vidět, že jí práce baví a že ví, co prodává. Nemám moc ráda takové to váhání, na jakou že pleť přípravek je, nebo když starý nahradí novější verze, ani to nevědí. Takže spíše než o obchodě bych řekla, že to je o lidech!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 19.05.08 22:16

Já občas zajdu do Marionnaud v Teplicích v Krupské ulici a nepříjemná prodavačka je tam pouze jedna a té se většinou snažim vyhnout. Mám tam také vyhlídnutou jednu, která je velmi ochotná a ráda zajdu vždy, když je tam ona, ale jinak si vcelku nemůžu stěžovat. K parfému od Diora jsem dostala vzoreček Le Parfum od MaxMary.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 14.08.08 21:38

V Marionnaud v Ostravě jsem si kupovala parfém tak 2roky zpátky. Naklusala jsem tam s výdělkem z brigády, pevně rozhodnutá odejít s parfémem :) Tehdy tam byla dost neochotná prodavačka.Evi­dentně se jí nelíbily moje rifle a studentský baťůžek a nejdřív nevěřila, že chci neco opravdu koupit.Pak když už jsem odhodlaně vybírala vůni asi půl hodiny tak trochu roztála a nebyla už tak otrávená, ale o nějaké přehnané ochotě se hovořit nedalo.K nákupu jsem dostala nějaký dámský vzoreček Givenchy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Vercaa
Nováček 9 příspěvků 23.08.08 20:19

Tak v Marionnaud v Galerii Butovice jsem narazila na mladou příjemnou prodavačku, která měla výborný přehled a velmi ochotně poradila.

To se absolutně nedá říct o Sephoře na Smíchově nebo Zličíně, ale na Zličíně aspoň k nákupu dali vzorky krémů i vůní, i když jen pánských.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 12.05.09 14:17

V Marionnaudu jsem před měsícem a pár dny kupovala parfémovou vodu Miss Dior Cherie. Ale zdála se mi nějaká divná, slabá vodička, výdrž nic moc a šla do pryskyřična.Prostě to nebylo ono.Vůni znám, dříve jsem ji už používala, takže jsem to mohla srovnat.Šla jsem ji reklamovat a po tom měsíci se mi ozvali, když jsem je den před tím urgovala mailem. Reklamaci neuznali, prý je vůně v pořádku. Tak co si o tom má člověk myslet. :( Nenadělám s tím nic, ale vím, že tam už kupovat Diora nebudu, třeba jen když tam bude nějaká zajímavá akce na jiné parfémy, tak snad. Ale myslím, že nejlepší budou nákupy v osvědčených intern. parfum. např. Elnino, kde mám výbornou zkušenost. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist