Marks and Spencer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 12.03.10 10:14
Marks and Spencer

Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s kosmetikou této značky.Já jsme vyzkoušela zatím jen pěnu do koupele levandule a přijde mi úžasná.Ale koukala jsem, že v sortimentu mají spoustu sprchových gelů, tělových mlék, másla,......Díky za tip.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 12.03.10 10:22

Hezky to voní, ale že by to bylo lepší než Mitia z drogerky to řict nemůžu.
Sprcháč vysušuje a tělové mléko dělá nepříjemný film - u mne nepochodili.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 12.03.10 10:24

Tak to mě nepotěšilo, protože Mitia je podle mě hrozná. :( Hlavně ty krémy jsou skoro jako voda. :lol:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 12.03.10 10:30

Určitě tam mají testry - aspoň na ty krémy takže bys mohla vyzkoušet.
To, že něco nevyhovuje mně neznamená, že jiný na to nebude pět ódy.

Vem to tak, že je to oděvní řetězec - dá se předpokládat, že jejich kosmetika bude na stejné úrovni jako Zara apod., jak by ses asi postavila ke kosmetice kdyby ji začal prodávat OP Prostějov (protože to M a S je - konfekce, kvalitativně dokonce v mnoha případech horší).

Pokud nemáš kůži, která je poněkud rozmarná, budeš si užívat příjemného pocitu a hezké vůně a o tom to přece je, ne? :wink:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 12.03.10 10:33

Jojo, je mi jasná, že Marks and Spencer není Nivea. Každopádně tam asi zajdu,vyzkouším a minimálně kvůli vůni nějaký ten levandulový výrobek koupím. :wink:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 13.06.10 14:18

U MArkse strašně ráda všechno očichávám a miluju jejich čokoládové dobroty… a sandwiche. Mňam. Co se týče kosmetiky, tělová mlíčka krásně voní a žádný problém mi nedělají… na každodenní mazání mi připadají skvělá, dobře se roztírají, zvláční… Včera jsem si koupila antiperspirant, tak uvidíme…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 29.07.10 13:58

Já taky miluji jejich levanduli. Koupila jsem si sprchový gel a tělové mléko. Studovala jsem i obsah a byl takový všeobecný. Tělové mléko lehké a vodnaté, tak jsem si do něj nalila zbytek jojobového oleje a je to lepší. V Anglii jsem sháněla levandulovou kolínskou vodičku stejně značky, ale díky kombinaci Velikonoc a spěchu jsem neuspěla. Magnolie taky není špatná.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 03.08.10 19:12

Já dnes koupila krémový sprcháč, deospray a krém na ruce magnolie. Krásně mi to voní, tak jsem zvědavá, co to provede s kůží. Škoda, že nemají i toaletku :( .

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Aliis
Učednice 46 příspěvků 03.08.10 19:44

Víc než z levandule jsem byla unešená z růže z řady In Bloom, kterou, jak to tak vypadá, přestali před dvěma týdny prodávat (nikde jsem ji neviděla). Škoda škoda… Ale naštěstí mám zásobičku 8) Mám ještě dva krémy a jeden sprcháč. Kdyby jste měly tu příležitost koupit je, tak Vám je vřele doporučuju. Je to takové voňavé másílko. Mňam. Navíc je moc příjemné - hustý a mazlavý krém, po kterém pokožka nezůstane nijak mastná. Tak akorát:)

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 59 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 05.08.10 17:10

Tak sprcháč s magnólií je v pohodě, deodorant překvapivě funguje, ale ten krém na ruce trochu lepí a to mi není moc příjemné :? ..
Zkoušela jste některá tu řadu s kosatcem? Ta se mi taky docela zamlouvala :) .

Na poličce 49 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 28.09.10 17:04

Vyzkoušela jsem sprcháč a krém na ruce. Mělo to velmi příznivou cenu, ale účinky nic moc extra nebyly. Běžná drogerie za dostupnou cenu.

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 28.09.10 17:47

Souhlasím.za ty prachy ani člověk nemůže čekat žádný zázrak,možná tak maximálně pěknou vůni.(ale to jen vzácně) :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3965 příspěvků 04.07.11 09:00

Momentálně mají v kosmetice akci 3 za cenu 2.

Mám z levandulové řady mléko na tělo a ruce a konzistence je docela řídká, ale zase se rychle vsákne a nemám ulepený pocit. Po natření se prakticky můžu hned obléct. Vůně velmi jemná. Ještě se mi v celku líbila Magnólie a Iris.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 04.07.11 09:22
viky píše:
Tak sprcháč s magnólií je v pohodě, deodorant překvapivě funguje, ale ten krém na ruce trochu lepí a to mi není moc příjemné :? ..
Zkoušela jste některá tu řadu s kosatcem? Ta se mi taky docela zamlouvala :) .

IRIS - mám tekuté mýdlo, krém na ruce a tělové mléko. Vůně mi trochu připomíná moji oblíbenou AA Figue Iris. Takže se namažu mlíčkem a přestříknu vůní........a docela dobrý :mrgreen:.

Složení mi vyhovuje, hned se vstřebá a nelepí. Mýdlo mi ruce nevysušuje. Takže za mě spokojenost :)

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 04.07.11 13:29

Pouzivam tie kremy na ruky s pumpickou, u nas doma su velmi oblubene, mame ich na roznych miestach v dome. Uz som nimi zasobila aj mamu a sestru, za 1,50 je to prijemne a lacne mazanie.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist