Marks and Spencer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 12.03.10 10:14
Marks and Spencer

Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s kosmetikou této značky.Já jsme vyzkoušela zatím jen pěnu do koupele levandule a přijde mi úžasná.Ale koukala jsem, že v sortimentu mají spoustu sprchových gelů, tělových mlék, másla,......Díky za tip.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 12.03.10 10:22

Hezky to voní, ale že by to bylo lepší než Mitia z drogerky to řict nemůžu.
Sprcháč vysušuje a tělové mléko dělá nepříjemný film - u mne nepochodili.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 12.03.10 10:24

Tak to mě nepotěšilo, protože Mitia je podle mě hrozná. :( Hlavně ty krémy jsou skoro jako voda. :lol:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 12.03.10 10:30

Určitě tam mají testry - aspoň na ty krémy takže bys mohla vyzkoušet.
To, že něco nevyhovuje mně neznamená, že jiný na to nebude pět ódy.

Vem to tak, že je to oděvní řetězec - dá se předpokládat, že jejich kosmetika bude na stejné úrovni jako Zara apod., jak by ses asi postavila ke kosmetice kdyby ji začal prodávat OP Prostějov (protože to M a S je - konfekce, kvalitativně dokonce v mnoha případech horší).

Pokud nemáš kůži, která je poněkud rozmarná, budeš si užívat příjemného pocitu a hezké vůně a o tom to přece je, ne? :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 12.03.10 10:33

Jojo, je mi jasná, že Marks and Spencer není Nivea. Každopádně tam asi zajdu,vyzkouším a minimálně kvůli vůni nějaký ten levandulový výrobek koupím. :wink:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 13.06.10 14:18

U MArkse strašně ráda všechno očichávám a miluju jejich čokoládové dobroty… a sandwiche. Mňam. Co se týče kosmetiky, tělová mlíčka krásně voní a žádný problém mi nedělají… na každodenní mazání mi připadají skvělá, dobře se roztírají, zvláční… Včera jsem si koupila antiperspirant, tak uvidíme…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 29.07.10 13:58

Já taky miluji jejich levanduli. Koupila jsem si sprchový gel a tělové mléko. Studovala jsem i obsah a byl takový všeobecný. Tělové mléko lehké a vodnaté, tak jsem si do něj nalila zbytek jojobového oleje a je to lepší. V Anglii jsem sháněla levandulovou kolínskou vodičku stejně značky, ale díky kombinaci Velikonoc a spěchu jsem neuspěla. Magnolie taky není špatná.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 03.08.10 19:12

Já dnes koupila krémový sprcháč, deospray a krém na ruce magnolie. Krásně mi to voní, tak jsem zvědavá, co to provede s kůží. Škoda, že nemají i toaletku :( .

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Aliis
Učednice 46 příspěvků 03.08.10 19:44

Víc než z levandule jsem byla unešená z růže z řady In Bloom, kterou, jak to tak vypadá, přestali před dvěma týdny prodávat (nikde jsem ji neviděla). Škoda škoda… Ale naštěstí mám zásobičku 8) Mám ještě dva krémy a jeden sprcháč. Kdyby jste měly tu příležitost koupit je, tak Vám je vřele doporučuju. Je to takové voňavé másílko. Mňam. Navíc je moc příjemné - hustý a mazlavý krém, po kterém pokožka nezůstane nijak mastná. Tak akorát:)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 61 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 05.08.10 17:10

Tak sprcháč s magnólií je v pohodě, deodorant překvapivě funguje, ale ten krém na ruce trochu lepí a to mi není moc příjemné :? ..
Zkoušela jste některá tu řadu s kosatcem? Ta se mi taky docela zamlouvala :) .

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 28.09.10 17:04

Vyzkoušela jsem sprcháč a krém na ruce. Mělo to velmi příznivou cenu, ale účinky nic moc extra nebyly. Běžná drogerie za dostupnou cenu.

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 28.09.10 17:47

Souhlasím.za ty prachy ani člověk nemůže čekat žádný zázrak,možná tak maximálně pěknou vůni.(ale to jen vzácně) :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 04.07.11 09:00

Momentálně mají v kosmetice akci 3 za cenu 2.

Mám z levandulové řady mléko na tělo a ruce a konzistence je docela řídká, ale zase se rychle vsákne a nemám ulepený pocit. Po natření se prakticky můžu hned obléct. Vůně velmi jemná. Ještě se mi v celku líbila Magnólie a Iris.

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 04.07.11 09:22
viky píše:
Tak sprcháč s magnólií je v pohodě, deodorant překvapivě funguje, ale ten krém na ruce trochu lepí a to mi není moc příjemné :? ..
Zkoušela jste některá tu řadu s kosatcem? Ta se mi taky docela zamlouvala :) .

IRIS - mám tekuté mýdlo, krém na ruce a tělové mléko. Vůně mi trochu připomíná moji oblíbenou AA Figue Iris. Takže se namažu mlíčkem a přestříknu vůní........a docela dobrý :mrgreen:.

Složení mi vyhovuje, hned se vstřebá a nelepí. Mýdlo mi ruce nevysušuje. Takže za mě spokojenost :)

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 04.07.11 13:29

Pouzivam tie kremy na ruky s pumpickou, u nas doma su velmi oblubene, mame ich na roznych miestach v dome. Uz som nimi zasobila aj mamu a sestru, za 1,50 je to prijemne a lacne mazanie.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist