MAROUSSIA jak voní, podobá se ...... ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome jana1
Nováček 6 příspěvků 16.09.07 12:38

Slava Zaitsev Maroussia květinově-orientální vůně z roku 1992

mohl by někdo popsat jak voní a jestli je něčemu podobná? Četla jsem, že se podobá vůničce BAL Ŕ VERSAILLES nebo Budoir, něco jim podobného právě hledám. Zimního a orientálního, nemusí být moc ovoce a neměla by to být ulepená přeovocovaná slaďárna. Díky moc!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.09.07 13:29

No, jedina informacia, co ti mozem poskytnut, je trochu od veci… Moja mama ma imitaciu Maroussie od LR. Je to dost vyrazna pizmova kvetinovka. Sladka nie je, ani ambrovo-orientalna. Skor to pizmo prevlada.
Na Bal alebo Boudoir sa nepodoba vobec.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome jana1
Nováček 6 příspěvků 19.09.07 00:43
benvenuta píše:
No, jedina informacia, co ti mozem poskytnut, je trochu od veci… Moja mama ma imitaciu Maroussie od LR. Je to dost vyrazna pizmova kvetinovka. Sladka nie je, ani ambrovo-orientalna. Skor to pizmo prevlada.
Na Bal alebo Boudoir sa nepodoba vobec.

Moc díky.
Není náhodou v takovém rudém flakonu? Název snad Harem, není to ono? Nebo je? Ten znám. Je to nositelné, ale doufala bych, že originál by mohl být lepší, Harem mi přišel moc nějaký jednoduchý, nic komplikovaného. No, možná Maroussiu vezmu naslepo před vánocema, kdy se dá případný nezdar snadno udat někomu pod strom :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 19.09.07 11:54

Podobá sa na ruské voňavky, čo mala moja mama kedysi z Ruska, presne ten typ

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.09.07 15:07

Nie, ma to obycajny LR flakon, oni maju tych imitacii, celu radu, Harem to urcite nie je. Ona ma ta imitacia aj nejaky nazov, ale nie je na nej ani napisany, a coho je to imitacia, to som nasla na internete… Na mojej mame vonia dobre, lebo jej koza dobre znasa pizmo. na mne je to hnusna ruska vonavka. Ale mozno je to tym, ze ta imitacia je nekvalitna oproti originalu…

eva  19.09.07 16:07

Maroussia by se měla podobat ruským voňavkám: vždyť přece ona je ruská :-)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.09.07 17:57

Ale je od firmy L`Oreal…teda bola. Slava Zajcev bol jednu dobu popularny aj na Zapade.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.09.07 18:43

Očichala jsem ji před 14 dny v Paříži. Je hezká, teplá, kořeněná.Abychom jí nekřivdily,zastanu se jí.Srovnatelně hezká s běžnými " západními " vůněmi.To, že je ruská, nevadí.Zajcev byl velmi ceněný návrhář i na Západě, vážím si ho. Věřím, že vůně byl navržena západními nosy - mimochodem Rusko se vždy shlíželo právě ve Francii.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 20.09.07 08:07

Marousju jsem kdysi vlastnila,je to teda dávno,ale dojem,že jde o typickou vůni počátku 90. let,ten si pamatuju.Teplá,vý­razná,na mně poněkud řvavá vůně,něco jí přebývalo,,ten-ruský-dojem,ten tam prostě byl-báryšňa v šátku a tváře jako jablíčka.Méně by asi bylo více,kdyby byla méně výrazná,přidalo by jí to na decentnosti,ale každá vnímáme vůně jinak.Ale nebyla mi protivná,v zimě do kožíšku se mi i celkem líbila.A podob­nost?Některé tóny mi Marousju připomíná Habanita Molinard,tou teplou kořenitostí i typově bych je k sobe přiřadila.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist