*MASAKI MATSUSHIMA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 07.07.09 16:11
*MASAKI MATSUSHIMA

Máte nějaké zkušenosti s vůněmi tohoto japonského návrháře?
Moc recenzí a ohlasů jsem k němu nenašla. Vypadá to, jako kdyby jeho vůně nebyly žádný zázrak (?). Já jsem zatím očichávala jen Minteu - a to byl celkem obyčejný zelený čaj..

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Masakï Matsushïma

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 07.07.09 16:14

… znám jen vůni Mat; Orage , což je povedený, svěže-nahořklý pomeranč … nic víc, nic míň

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 07.07.09 16:34

Zkoušela jsem růžovou Masaki (ale nepamatuju si), Mat (ta mi moc nevoněla), Mintea (vychlazený zelený čaj s citrónem, ideální polívačka do velkého horka), Suu (ta se mi celkem líbila, ale pro většinu to bude nicneříkající ovocenka). Řekla bych že všechny jeho vůně jsou buď svěží zelenočajové, nebo ovocně-svěží, záleží jaké vůně se ti líbí, milovnice orientu a těžších vůní si na své nepřijdou, žádnou extra vyjímečnou pecku tam nenajdeš a s výdrží to asi taky není žádná sláva.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Naseema
Učednice 144 příspěvků 07.07.09 16:52

Mně se taky Suu docela líbí, přestože to je nenápadná ovocná vůně, není úplně tuctová, cítím hrušku s citrusy a lehce jasmín.

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 14 odstřiků 165 vzorků V tužebníku 69 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 07.07.09 18:03

Mintea - to je čaj s větrovými bonbóny. Akorát těch bonbónů je tam na můj vkus nějak moc.
Suu - naprosto souhlasím s Naseemou
Mat - sušené bylinky

Vzhledem k ceně mi výdrž Mintea a Suu připadá dost nevalná (většina ardenek je sice na tom s výdrží podobně, ale cena je podstatně nižší).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 09.07.09 11:44

Přemýšlela jsem o Aqua Mat. Myslím, že je unisex, tak ji občas mají v obchodech v pánských odděleních. Je to prostě svěží, nesladká „voda“. Nakonec jsem nekoupila, myslím, že jsem udělala i dobře. (Další favorit při nákupu a nakonec vítěz byl Orange od Hermes)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 09.07.09 11:57
Naseema píše:
Mně se taky Suu docela líbí, přestože to je nenápadná ovocná vůně, není úplně tuctová, cítím hrušku s citrusy a lehce jasmín.

Naseema…teď budu ale úúúplně :ot: ale ta tvoje ikonka…není to taková ta aromaterapeutická lahvička? Equilibrium nebo tak? Já mám podobnou, ale fialovo-zelenou…
No a abych nebyla úplně offtopic, tak znám Mintea, je celkem fajn, taková fresh, líbí se mi víc než všechny ty různé zelené čaje všemožných značek…ale mít ji nemusím, není to má krevní skupina.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 09.07.09 12:41
Luna píše:
Naseema píše:
Naseema…teď budu ale úúúplně :ot: ale ta tvoje ikonka…není to taková ta aromaterapeutická lahvička? Equilibrium nebo tak? Já mám podobnou, ale fialovo-zelenou…
No a abych nebyla úplně offtopic, tak znám Mintea, je celkem fajn, taková fresh, líbí se mi víc než všechny ty různé zelené čaje všemožných značek…ale mít ji nemusím, není to má krevní skupina.

Aura Soma mě taky hodně zajímá :wink: :) , pro ostatní vkládám odkaz: http://www.aura-soma.cz/aura-soma.php

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.07.09 12:44

Spirit, to je úžasný!!! Jsem úplně v extázi - takových nádherných barev, a těch kombinací! :heart: :banana: :heart:

Ještě si musím přečíst, k čemu to vlastně je :lol: ale tyhle oku lahodící esoterické věcičky děsně žeru :P

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 09.07.09 12:48

Verunko, jak jistě Naseema i Luna potvrdí, lahodí to hlavně duši :heart:

Neskutečný je i příběh jak se dostaly na svět :wink: :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 09.07.09 13:45

Přesně tak! a zrovna lahvičku č. 106 vlastním… :D loni v jsem byla v Londýně u přátel, kteří se tím zabývají a dokonce mě vzali do velkého obchodu, kde prodává jejich známá, která nám tam dala úžasnou přednášku o všech těch aromatických záležitostech…krá­sa, hned jsem si jednu musela koupit…zkusím sem hodit i fotku:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.07.09 13:52
:shock: :shock: :shock:

…mi došly slova.

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 09.07.09 14:31

… ty barvy ! … to je krása :shock: … a při tom tak jednoduché

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.07.09 14:36

No právě! :D To zbožňuju.

Naseema
Učednice 144 příspěvků 09.07.09 14:48

Luna, Spirit: jj, je to jedna z tech „lecivych“ lahvicek :)

Jsou krasny a navic pomahaji lecit, uzasna kombinace :D

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 14 odstřiků 165 vzorků V tužebníku 69 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist