Masaki Matsushima - Suu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 29.10.08 16:03
Masaki Matsushima - Suu

Milé paní a slečny :-), nemáte ji náhodou některá vyzkoušenou?
Složením mě láká k nákupu naslepo, ale nevím, nevím......

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.10.08 17:50
ppjmh píše:

Nebrat!! Opakovaně jsem ji testovala a musím říci, že bez uzardění ji nominuji do kategorie" divný puch". Tvůrce této vůně musel být zřejmě ožralý, neboť splácal několik nesourodých ovocenek dohromady a u toho zvracel.Tato nechtěná břišní ingredience / zvratky, fakt…/se stala nedílnou součástí hlavy kompozice a vylézá na první počich.Z této směsky máte celkově nechutný dojem.V duchu se omlouvám všem průměrným drogerkovkám, protože svými kvalitami tuto blivku převyšují o několik světelných let.Japonci je doporučeno, aby už nepil, vůně dále netvořil a raději po přečtení této recenze spáchal harakiri.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 29.10.08 18:06

Chavah
Děkuji, nemůžu se přestat smát.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 29.10.08 18:14

Chavah:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.10.08 18:15
Vera píše:
Chavah:

ó, děkuji!! Jedovatou slinu,to já ráda, na to mě užijou…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 29.10.08 18:19

Tvoje jedovatá slina je ukápnutá vtipně ne zle… :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 29.10.08 21:55

Už dlouho jsem se tak nezasmála :D :D :D :!:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 30.10.08 07:38
chavah píše:
ppjmh píše:
Nebrat!! Opakovaně jsem ji testovala a musím říci, že bez uzardění ji nominuji do kategorie" divný puch". Tvůrce této vůně musel být zřejmě ožralý, neboť splácal několik nesourodých ovocenek dohromady a u toho zvracel.Tato nechtěná břišní ingredience / zvratky, fakt…/se stala nedílnou součástí hlavy kompozice a vylézá na první počich.Z této směsky máte celkově nechutný dojem.V duchu se omlouvám všem průměrným drogerkovkám, protože svými kvalitami tuto blivku převyšují o několik světelných let.Japonci je doporučeno, aby už nepil, vůně dále netvořil a raději po přečtení této recenze spáchal harakiri.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Díky moc :lol: :lol: . Kupovat na slepo tedy rozhodně nebudu, ale určitě někdy očichám, protože mě láká ta představa ožralého Japonce páchajícího harakiri. I když dle tvého popisu by nejspíš stačilo otevřít první popelnici poblíž supermarketu a nechat se ovanout tlejícími zbytky biologického odpadu. :shock:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 30.10.08 10:06
ppjmh píše:
chavah píše:
ppjmh píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Díky moc :lol: :lol: . Kupovat na slepo tedy rozhodně nebudu, ale určitě někdy očichám, protože mě láká ta představa ožralého Japonce páchajícího harakiri. I když dle tvého popisu by nejspíš stačilo otevřít první popelnici poblíž supermarketu a nechat se ovanout tlejícími zbytky biologického odpadu. :shock:

chavah:ty jsi mě pobavila :lol: málem jsem spadla ze židle :lol: :lol: :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 30.10.08 15:33

Tak já jsem asi divná, ale mně SUU docela hezky voní, necítím vůbec nic z toho, co popisuje chavah :conf: . Je to ovocenka, čerstvé a šťavnaté ovoce, takže nic pro milovnice orientu.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 30.10.08 16:30

Mně také tato vůně nepřipadá divná, první popis je vtipný, ale řekla bych, že je řeč o úplně jiné vůni :shock: Suu je neagresivní, jemná ovocenka. Zdálo se mi, že by neměla šanci někomu vadit :shock: Jediné, co by mně osobně vadilo, je slabší výdrž. Klidně bych ji doporučila naslepo :wink: Zezačátku hodně cítím hrušku a poté takovou jemnou ovocnou směs, přiměřeně sladkou :D Považuju ji za jednu další ovocenku z mnoha, typicky trpící nešvary všech novinek /tj. tuctovost, slabá výdrž/

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 31.10.08 16:37

je divně sladko umělá

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 05.11.08 13:27

Děkuju za odpovědi :-)

Zakoupila jsem vzoreček a musím říct, že není opravdu nic moc. Ze začátku mi voněla totožně jako drogérková vůně mojí mladší sestry a po půl hodině mám na ruce je směs čehosi, co nedokážu identifikovat. Další tuctová vůně. Nic víc, nic míň :(

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist