Maska na rozšířené póry a mastnou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 16:05
Maska na rozšířené póry a mastnou pleť

Ačkoli jsem už osoba v úctyhodném věku,mastí se mi pleť jako puberťákovi!Neznáte někdo pleťovou masku,která OPRAVDU pomáhá?Taky na černé tečky,Díky

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 18.07.08 17:57

To jsme na tom úplně stejně. A mám zkušenost, že pleť se mi vždy po masce (a že už jsem jich vyzkoušela) zhorší.
No, to jsem ale poradila, co? :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:01

Mě se nezhorší,ale zase mě vůbec nic nepomáhá!Jsem z toho už úplně nešťastná.Čitlivou pleť nemám,ale ty černý tečky mě fakt s…ou.Člověk s nima vypadá jak nemytej.Hnus :evil:

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 18.07.08 18:06

Ber to z té lepší stránky - jsi holt pořád mladá holka! :lol: a pleť budeš mít delší dobu bez vrásek.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:10

Vrásky nemám,to je fakt,ale to je tak jediný :D

Arome IvaV
Nováček 11 příspěvků 18.07.08 18:10
Rozšířené póry

Jsem na tom podobně a zkoušela jsem toho spustu. Teď používám kosmetilu SynCare krém s AHA kyselinami, sérum na zmenšování póru a enzymový peeling. Pozoruji mírné zlepšení ale opravdu mírné. Předtím jsem měla Idealist Pore Minimizing - Estee Lauder a to bylo skoro vyhazování peněz.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:16

IvaV-To mě ani nepovídej.já už taky vyzkoušela všechno!Mírné zlepšení je u mě o tom,že si to sugeruju,že je to lepší.Chtěla bych aby to bylo o HODNĚ lepší.Jsem holt asi maximalista,ale zázraky se nedějou(zatím) :D

Arome IvaV
Nováček 11 příspěvků 18.07.08 18:41

Třeba nám ještě někdo něco super poradí

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:45

Doufejme,ale možná,že tady mají všichni pleť jak dětskou prdelku :D :D :D :D

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 18.07.08 20:13

Jsem hodně spokojená s čistícím krémem od Dr. Hauschky, používám mléko na odlíčení a pak tenhle krém a mám pleť krásně čistou. Prodávají i malinkatá balení, fakt vyzkoušej, myslím,že budeš mít po problému.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.07.08 20:14

AHA krém od SynCare používám taky, ta kosmetika mi přijde poměrně kvalitní - možná bych od nich něco na mastnou pleť zkusila.
Jinak na mastnou pleť obecně nejlepší jsou různé jílové masky, které maz odsají. V jedné knize jsem četla doporučení použít „milk of magnesia“ - hydroxid hořečnatý ve formě vodní suspenze, prodává se v lékárnách proti pálení žáhy. Je to takové jemné bílé blátíčko, které saje maz mnohem lépe než jíl a zároveň má antiseptické účinky, tak můžeš vyzkoušet :)

Každopádně žádná kosmetika mastnou pleť nevyléčí, i když bude účinná, je potřeba ji používat pořád, jinak se všechno vrací do starých kolejí…

Hele, a vy mi zase nenápadně pašujete kosmetiku do fóra o vůních. Na kosmetiku máme extra fórum i stránky: http://kosmetika.konicky.net (mimo jiné je tam i vyhledávač na masky podle typu pleti ;) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome mauska
Nováček 25 příspěvků 18.07.08 20:25

Velmi dobré výsledky vykazuje kosmetika Neostrata- jedná se o americkou dermokosmetiku na bázi ovocných kyselin. Lze sehnat v lékárnách, v dermatologických centrech a při jejím pravidelném používání dosahuje velmi dobrých výsledků. Dále můžu doporučit výrobky fy Dr. Hauschka- olej na mastnou pleť, tonikuma ampulky na noc.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.07.08 11:30

Ado omlouvám se,nevím na co jsem myslela :D Do lékárny zajdu a to blátíčko :wink: vyzkouším.díky za radu.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.07.08 17:18

Maska Queen Helene Mint Julep
Jednoznačně nejoblíbenější na MUA.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 24.10.08 20:09
IvaV píše:
Jsem na tom podobně a zkoušela jsem toho spustu. Teď používám kosmetilu SynCare krém s AHA kyselinami, sérum na zmenšování póru a enzymový peeling. Pozoruji mírné zlepšení ale opravdu mírné. Předtím jsem měla Idealist Pore Minimizing - Estee Lauder a to bylo skoro vyhazování peněz.

Ivo, já pořád o té emulzi G10 od syncare přemejšlim, potřebovala bych taky něco na pory a vyčištění a zjemnění pleti. Myslíš teda, že to s tímhle přípravkem nemá moc smysl? Ada si ho chválila pokud vím, ale ta má myslim pleť suchou.Chjooo… :roll:

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist