Maska na rozšířené póry a mastnou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 16:05
Maska na rozšířené póry a mastnou pleť

Ačkoli jsem už osoba v úctyhodném věku,mastí se mi pleť jako puberťákovi!Neznáte někdo pleťovou masku,která OPRAVDU pomáhá?Taky na černé tečky,Díky

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 18.07.08 17:57

To jsme na tom úplně stejně. A mám zkušenost, že pleť se mi vždy po masce (a že už jsem jich vyzkoušela) zhorší.
No, to jsem ale poradila, co? :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:01

Mě se nezhorší,ale zase mě vůbec nic nepomáhá!Jsem z toho už úplně nešťastná.Čitlivou pleť nemám,ale ty černý tečky mě fakt s…ou.Člověk s nima vypadá jak nemytej.Hnus :evil:

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 18.07.08 18:06

Ber to z té lepší stránky - jsi holt pořád mladá holka! :lol: a pleť budeš mít delší dobu bez vrásek.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:10

Vrásky nemám,to je fakt,ale to je tak jediný :D

Arome IvaV
Nováček 11 příspěvků 18.07.08 18:10
Rozšířené póry

Jsem na tom podobně a zkoušela jsem toho spustu. Teď používám kosmetilu SynCare krém s AHA kyselinami, sérum na zmenšování póru a enzymový peeling. Pozoruji mírné zlepšení ale opravdu mírné. Předtím jsem měla Idealist Pore Minimizing - Estee Lauder a to bylo skoro vyhazování peněz.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:16

IvaV-To mě ani nepovídej.já už taky vyzkoušela všechno!Mírné zlepšení je u mě o tom,že si to sugeruju,že je to lepší.Chtěla bych aby to bylo o HODNĚ lepší.Jsem holt asi maximalista,ale zázraky se nedějou(zatím) :D

Arome IvaV
Nováček 11 příspěvků 18.07.08 18:41

Třeba nám ještě někdo něco super poradí

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.07.08 18:45

Doufejme,ale možná,že tady mají všichni pleť jak dětskou prdelku :D :D :D :D

Jaroslava
Učednice 123 příspěvků 18.07.08 20:13

Jsem hodně spokojená s čistícím krémem od Dr. Hauschky, používám mléko na odlíčení a pak tenhle krém a mám pleť krásně čistou. Prodávají i malinkatá balení, fakt vyzkoušej, myslím,že budeš mít po problému.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.07.08 20:14

AHA krém od SynCare používám taky, ta kosmetika mi přijde poměrně kvalitní - možná bych od nich něco na mastnou pleť zkusila.
Jinak na mastnou pleť obecně nejlepší jsou různé jílové masky, které maz odsají. V jedné knize jsem četla doporučení použít „milk of magnesia“ - hydroxid hořečnatý ve formě vodní suspenze, prodává se v lékárnách proti pálení žáhy. Je to takové jemné bílé blátíčko, které saje maz mnohem lépe než jíl a zároveň má antiseptické účinky, tak můžeš vyzkoušet :)

Každopádně žádná kosmetika mastnou pleť nevyléčí, i když bude účinná, je potřeba ji používat pořád, jinak se všechno vrací do starých kolejí…

Hele, a vy mi zase nenápadně pašujete kosmetiku do fóra o vůních. Na kosmetiku máme extra fórum i stránky: http://kosmetika.konicky.net (mimo jiné je tam i vyhledávač na masky podle typu pleti ;) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome mauska
Nováček 25 příspěvků 18.07.08 20:25

Velmi dobré výsledky vykazuje kosmetika Neostrata- jedná se o americkou dermokosmetiku na bázi ovocných kyselin. Lze sehnat v lékárnách, v dermatologických centrech a při jejím pravidelném používání dosahuje velmi dobrých výsledků. Dále můžu doporučit výrobky fy Dr. Hauschka- olej na mastnou pleť, tonikuma ampulky na noc.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.07.08 11:30

Ado omlouvám se,nevím na co jsem myslela :D Do lékárny zajdu a to blátíčko :wink: vyzkouším.díky za radu.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.07.08 17:18

Maska Queen Helene Mint Julep
Jednoznačně nejoblíbenější na MUA.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 24.10.08 20:09
IvaV píše:
Jsem na tom podobně a zkoušela jsem toho spustu. Teď používám kosmetilu SynCare krém s AHA kyselinami, sérum na zmenšování póru a enzymový peeling. Pozoruji mírné zlepšení ale opravdu mírné. Předtím jsem měla Idealist Pore Minimizing - Estee Lauder a to bylo skoro vyhazování peněz.

Ivo, já pořád o té emulzi G10 od syncare přemejšlim, potřebovala bych taky něco na pory a vyčištění a zjemnění pleti. Myslíš teda, že to s tímhle přípravkem nemá moc smysl? Ada si ho chválila pokud vím, ale ta má myslim pleť suchou.Chjooo… :roll:

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist