mastná pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 06.06.10 13:53
mastná pleť

Mám mastnú pleť ktorá sa vekom mastí ešte vic. Neviem, či je to spôsobené hormonálnou nerovnováhou, alebo čím (antikoncepciu neberiem). Stravujem sa zdravo, jem vela obilovín, používam špaldovú a celozrnnú múku, jem ovocie a zeleninu, mäso len chudé atď. Napadlo ma, či nepoznáte nejaké produkty ktoré sa buď dajú zakúpiť v lekárni alebo v obchodoch so zdravou výživou, ktoré by vyrovnávali mazotvorbu a pôsobili tak na pleť zvnútra (prípadne vyrovnávať hormonálnu hladinu). Darmo budem pleť zmatňovať, keď problém môže byť úplne niekde inde. Chlorela alebo zelený jačmeň či niečo iné? Napadá vás niečo? Má niekto skúsenosť so zinkom? K lekárke už ísť nechcem, urobila mi v minulosti všetky odbery a výtery a testy na alergiu na chlad a všetko bolo OK. Uzatvorila to tak, že je to genetika a nedá sa s tým nič robiť, ale to si nemyslím.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 06.06.10 17:30

Zkus Psyllium od Dr.Popova… Nevím, jestli ti přímo ovlivní mazotvorbu, ale mě celkově pomohlo na zlepšení stvau smíšené pleti (mastná T-zóna, ucpané póry, rozšířené póry, nedokonalosti a pupínky…) Nic jiného nemám vyzkoušeného, ale není to zas tak drahé a výsledky u mě byly znát ani ne po týdnu… Tak můžeš vyzkoušet.

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 06.06.10 19:45

Zkusila bych lávovou zem. Mě dala pleť neuvěřitelně dokupy a jíst zinek. Hlavně nevím co používáš přesně za výrobky,ale pleť bych se nesnažila mervomocí vyšušovat, protože mi přijde,že se pak pleť mastí ještě jednou tolik.Případně bych zkusila na upravení aplikace krému pouze ráno a večer už nic. Jen očistit,ale nemazat. Takto jsou uzpůsobené produkty od Dr. Haushka.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 06.06.10 21:57

Vixen, ktoré konkrétne produkty od Dr. Hauschku máš vyskúšané? Ja momentálne používam Avéne hydratačný krém s SPF na deň a krém s ovocnými kyselinami na noc. Matifient použijem len vtedy, ak potrebujem dlhodobé zmatnenie, teda len výnimočne. Inak sa nesnažím silou mocou pleť odmasťovať.

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 07.06.10 01:17

Podla mna ma lekarka pravdu, dnes je vela hydratacnych kremikov aj (komplet kozmetiky) urcenej na mastnu plet, ktore plet nevysusaju, tak preco si to trochu neulahcit? Odmastovat nemusi byt len o presusenej pokozke tvare :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.06.10 15:38

Mně se líbí obrácený přístup od Hauschky, že na mastné patří mastné. Určitá logika v tom je. A protože nemám ráda gely, ale právě naopak hutné krémy, tak už ty různé light věci na mastnou pleť nekupuji, mám hutný krém a lesk se výrazně snížil. Už ani nepudruji a jen tak jednou za den v práci přitisknu ubrousek.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 12.06.10 16:09

Mě by se to taky líbilo,ale u mě je to jen teorie.Párkrát jsem zkusila mastný krém na mastnou pleť a to se prostě nedá. :mrgreen:

takže…v mém věku určitě ne žádný gel,ale taky stoprocentně nic přemaštěného.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.06.10 16:10

Já nemám nějak extra mastný, spíš hutný.

Tento, je s kadidlem:
http://www.feelunique.com/…ng-Cream-50g
Dostala jsem na něj tip a navnadila mě i recenze na MUA. Ale ta značka má i nějaký na úplně mastnou. Určitě si ho koupím znovu, ale až příště. Teď ho dokončím asi do 14 dnů a koupím si od Korres ten růžový a pak zase tady ten s kadidlem. Je vynikající i na noc. Ale dostala jsem teď levandulový od Just, tak používám na noc ten. A sestra má od Just nějaký se solí, používá ho na noc, má mastnou pleť a taky si ho chválí.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 12.06.10 23:53

Miluju Korres rtěnky,mají nádherné barvy a dají i vysušené rty brzo dohromady,dopo­ručuju.

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 13.06.10 07:35

A kde je kupuješ, Myško? Dívala jsem se na stránky Korres, mají obchody sice leckde, ale tradičně v našem městě nic. Většinou prodávají Korres v Profimedu, ten tu máme tady, ale asi bez Korresu. :(

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 13.06.10 16:01

V Brně máme Profimed i s Korres.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 13.06.10 22:59

Na Slovensku sa Korres nikde kúpiť nedá :(

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.06.10 08:22
Marianna píše:
A kde je kupuješ, Myško? Dívala jsem se na stránky Korres, mají obchody sice leckde, ale tradičně v našem městě nic. Většinou prodávají Korres v Profimedu, ten tu máme tady, ale asi bez Korresu. :(

já jsem si ji přivezla z Prahy a jednou jsem ji kupovala na netu.V Plzni jsem je taky neviděla.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 17.06.10 10:07

zatím jsem neviděla mastnější pleť na obličeji, než má manžel… určitě to je od nemoci střev a užívání léků ( už jich chudák spolykal přes 30 tisíc ), ale na jeho čele by se normálně daly péct topinky :-(

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 17.06.10 14:31
LuciaG píše:
Na Slovensku sa Korres nikde kúpiť nedá :(

ale dá-www.profimed.eu :wink:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist