Máte někdo zkušenost???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 26.12.09 18:52
Máte někdo zkušenost???

s některou z následujících vůní? -

VanCleef&Arpels Tsar
Trussardi Uomo
Carlo Corinto Classic
Francesco Smalto
Aramis Devin
Loewe Esencia
Loewe pour Homme?
Bourjois Paris Acier

:banana:
Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 26.12.09 22:49

Flirte, Tsara neznám, ale viděla jsem ho u té paní v obchudku pobliž Prašné Brány, byl tam bez celofanu, snad by mohla ti ho dát vyzkoušet.
Ale co jsem četla jiné recenze, tak od VC&A panské dřívější vůně byly pěkné. Tsara bych také chtěla vyzkoušet.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 26.12.09 23:03

díky, zastavím se tam :)

Arome jv
Nováček 17 příspěvků 27.12.09 10:40
Loewe

Loewe Esencia, Loewe pour Homme - tyto dvě vůně mívají na hranicích ve Free, tak jestli bydlíš poblíž… Zkoušel jsem pour Homme, ale už nejsem schopen říct jaká je.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 27.12.09 15:53

mno na hranice to mám poměrně daleko, ale to by až tak nevadilo, na netu se sehnat dají - každopádně díky za info, pokud pojedu do Německa v dohledné době, tak se v příhraničí porozhlédnu :)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.12.09 15:56

Pro Aramis Devin jsem ti poslala jeden odkaz v SZ.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 27.12.09 16:09

díky :D

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 27.12.09 20:22

ja som skusal akrat trussardi uomo a dost sa mi pacila, aj ked ja osobne by som ju nekupil, pretoze mam par klasickych voni jemne podobnych tejto, ale je fakt dost dobra, muzska, skor pre starsich… a co sa tyka loewe, nazor na nich dost zaujima aj mna, pretoze na pour homme a essenciu som cital len same chvaly

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 27.12.09 20:24

Van Cleefy mívají i v Marionnaud. třeba v tom v Novém Smíchově. Tsar je mužný nálev „pro staršího chlapa“, takže myslím přesně tvoje gusto flirtboyi :D

rozhodně je povedený.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 27.12.09 22:28

díky díky, každé info je pro mě dobré :)

marc
Učednice 201 příspěvků 28.12.09 15:09

tsar je často přirovnávám k pashovi od cartiera - proto jsem tsara zkoušel a také mohu tu podobnost potvrdit - nicméně je pasha výraznější a podle mne zdařilejší.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 37 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 28.12.09 19:23

tak jsem Tsar dnes odpoledne při cestě z práce na Andělu v Marionnaud vyzkoušel a první dojem byl - sladší Jazz od YSL - i s jeho „fekálním nádechem“ který je mi ze srdce protivný a kvůli kterému ho nedokážu nosit…ale po cca 10 minutách se ta vůně celkem příjemně rozvinula, fekální složka se trochu stáhla a do popředí se prodralo cosi připomínající levanduli, mech a něco jako jehličí a udělala se z ní sympatická taková typická osmedsátka, jaké mám docela rád a taky jí odněkud z mých mladších let znám (podobně jako Quorum, u kterého mi automaticky naskakuje asociace s kancelářema, kde pracoval dědeček) :D

Asi bych si Tsar na sobě dokázal i představit, jak píše derad, nicméně nebudu chvátat a zatím ještě počkám, jestli se mi nepoštěstí někde vyzkoušet i některé z těch ostatních vůní, hlavně C.Corinto a předražený Devin mi nedávají spát :)

mimochodem - v tom Marionnaudu měli k vyzkoušení tuhle verzi, která se mi celkem líbila: 

a na netu je tahle, která vypadá novější:

Nevíte, zdali se od sebe nějak liší? Občas se stává, že některé vůně jsou přeformulovány a obvykle to bývá k horšímu

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 29.12.09 13:05

Flirte, na tvém místě bych brala tu starší verzi , starší verze bývají mnohdy lepší :wink: .
S tím Aramis Devinem:
na FX ho mají se slevou : http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

poštovné je gratis.

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.12.09 15:54

díky, taky jsem to tak udělal - neodolal jsem a v Celetné jsem si ho dnes koupil, 50ml a je to ta starší verze :D

a ještě jsem tam vyzkoušel Fendi Uomo, které voní jako jedna kožená bunda, kterou jsem kdysi míval…je to takový „modernější Bandit“ a Carlo Corinto Silver (Classic bohužel nebyl), které mi hrozně připomíná koření, které babička dávala do třešňového kompotu - hřebíček, snad rebarbora atd.

Ishar
Učednice 107 příspěvků 28.10.10 20:18

nedá mi nereagovat na starší přispěvěk, ale VanCleef & Arpels Tsar je neskutečně podobná věc STR8 adventure, to je úplná kopie

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist