Máte někdo zkušenosti s E-bay?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlakostukova
Nováček 8 příspěvků 08.02.08 20:17

Nakupoval jste již někdo na e-bay? Pokud ano, prosím o info jaké máte zkušenosti. Díky p pavla.kostuko­va@seznam.cz

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 273 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 08.02.08 20:56

já jsem na ebay kupovala z Japonska vůni, Přila v pořádku za týden, clo sem neplatila/opti­malizováno /.-

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

pavlakostukova
Nováček 8 příspěvků 08.02.08 21:32

Mě se vůbec nedaři se tam zaregistrovat. Píšou tam, že by mi měl přijít e-mail s instrukcemi k dokončení registrace, ale nic nedorazilo. Jak to probíhalo u vás? A jakou formou jste platila?
Díky moc.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 273 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.02.08 19:31

Skontrolujte si, ci sa ten mail omylom neocitol medzi spamom.

Na Ebay je standardny sposob platby Paypal: www.paypal.com

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 24.02.08 20:39

Ahoj, chtěla bych si objednat něco z ebay. Ale nemám paypal (ani si ho nechci pořizovat). Kvůli platbám z internetových obchodů jsem si pořídila embosovanou kartu, ale v ebay jsem zatím nenarazila na nikoho, kdo by akceptoval tento způsob platby. Poradíte mi nějaký zahraniční obchod kde můžu kreditkou platit?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.02.08 22:10

na amazon.com můžeš platit kreditkou

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.02.08 08:33

Ebay používám, ve srovnání třeba s Jahodou, krátce, ale jsem mnohem spokojenější. Zvláště, pokud se podaří najít obchody v Evropě.
Dávám typ na britskou Ebay www.ebay.co.uk . Poštovné bývá kolem 5 Liber a zboží chodí do 5-7 dnů bez cla. Taky platby pomocí PayPal jsou úžasně pohodlné.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 29.02.08 09:22

Souhlasím, také jsem s ebay maximálně spokojená a poslední vůně mi z Anglie dorazila dokonce už za 4 dny od objednání! Nádhera :-)

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.03.08 09:40

a jak funguje ta platba? vyhraju aukci, poslu majiteli penize na ucet a on mi posle zbozi nebo jak? je v tom nejaka zaruka, ze se ke me to zbozi dostane?

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.03.08 09:49

Chaantal,
vyhraješ aukci - přeji at' se ti to podaří :),
pak pošleš majiteli peníze a on ti nazpátek pošle zboží.
Zaruka asi nemůže být nikdy, ani v obyčejném životě :), ale vybírej prodejce s maximálním pozitivním hodnocením - feedback by měl být minimálně 98 -99 %, tedy ta jistota alespon' může být. Jedná zásilka mi přišla velmi rychle - za 8 dnů z USA už byla tady, ale druhou už čekám 14 dnů, mám i číslo poštovního balíku, majitel mi poslal odkaz na poštovní službu, která to zprostředkuje.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.03.08 10:42

zaregistrovala jsem se na nemeckem e-bay tak to tam zkusim:-) jeste otazecka, jak dlouho trva ten prevod penez na ucet do ciziny? v bance zadam kolik chci prevest euro a oni to podle aktualniho kurzu upravi? prevod je asi drazsi, ze?

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist