Máte někdo zkušenosti s E-bay?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlakostukova
Nováček 8 příspěvků 08.02.08 20:17

Nakupoval jste již někdo na e-bay? Pokud ano, prosím o info jaké máte zkušenosti. Díky p pavla.kostuko­va@seznam.cz

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 273 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 08.02.08 20:56

já jsem na ebay kupovala z Japonska vůni, Přila v pořádku za týden, clo sem neplatila/opti­malizováno /.-

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

pavlakostukova
Nováček 8 příspěvků 08.02.08 21:32

Mě se vůbec nedaři se tam zaregistrovat. Píšou tam, že by mi měl přijít e-mail s instrukcemi k dokončení registrace, ale nic nedorazilo. Jak to probíhalo u vás? A jakou formou jste platila?
Díky moc.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 273 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.02.08 19:31

Skontrolujte si, ci sa ten mail omylom neocitol medzi spamom.

Na Ebay je standardny sposob platby Paypal: www.paypal.com

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 24.02.08 20:39

Ahoj, chtěla bych si objednat něco z ebay. Ale nemám paypal (ani si ho nechci pořizovat). Kvůli platbám z internetových obchodů jsem si pořídila embosovanou kartu, ale v ebay jsem zatím nenarazila na nikoho, kdo by akceptoval tento způsob platby. Poradíte mi nějaký zahraniční obchod kde můžu kreditkou platit?

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.02.08 22:10

na amazon.com můžeš platit kreditkou

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 29.02.08 08:33

Ebay používám, ve srovnání třeba s Jahodou, krátce, ale jsem mnohem spokojenější. Zvláště, pokud se podaří najít obchody v Evropě.
Dávám typ na britskou Ebay www.ebay.co.uk . Poštovné bývá kolem 5 Liber a zboží chodí do 5-7 dnů bez cla. Taky platby pomocí PayPal jsou úžasně pohodlné.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 29.02.08 09:22

Souhlasím, také jsem s ebay maximálně spokojená a poslední vůně mi z Anglie dorazila dokonce už za 4 dny od objednání! Nádhera :-)

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.03.08 09:40

a jak funguje ta platba? vyhraju aukci, poslu majiteli penize na ucet a on mi posle zbozi nebo jak? je v tom nejaka zaruka, ze se ke me to zbozi dostane?

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 05.03.08 09:49

Chaantal,
vyhraješ aukci - přeji at' se ti to podaří :),
pak pošleš majiteli peníze a on ti nazpátek pošle zboží.
Zaruka asi nemůže být nikdy, ani v obyčejném životě :), ale vybírej prodejce s maximálním pozitivním hodnocením - feedback by měl být minimálně 98 -99 %, tedy ta jistota alespon' může být. Jedná zásilka mi přišla velmi rychle - za 8 dnů z USA už byla tady, ale druhou už čekám 14 dnů, mám i číslo poštovního balíku, majitel mi poslal odkaz na poštovní službu, která to zprostředkuje.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.03.08 10:42

zaregistrovala jsem se na nemeckem e-bay tak to tam zkusim:-) jeste otazecka, jak dlouho trva ten prevod penez na ucet do ciziny? v bance zadam kolik chci prevest euro a oni to podle aktualniho kurzu upravi? prevod je asi drazsi, ze?

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist