Mateřská a změna povolání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 19.01.11 16:05
Mateřská a změna povolání

Jsem na mateřské a stále přemýšlím, co budu dělat po třech letech doma. Bývalý zaměstnavatel v agentuře, kde jsem pracovala, se mnou ukončil prac. poměr z důvodu smlouvy na dobu určitou. Asi by mě zaměstnal znovu, ale nejsem si jistá, že se tam chci vracet. Lákalo by mne mít něco svého. Být svou paní. Nakopla vás mateřská k nějaké životní změně? Ke studiu, podnikání atd? Jste teď spokojenější?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5134 příspěvků 19.01.11 16:28

No tak to je o mě :D . Původně jsem dětská sestřička, po prvním dítku jsem se vrátila do špitálu na směny ale po druhém jsem usilovně sháněla místo na ranní ( manžel věčně na služebkách a směny už bych se 2 dětmi nezvládla). Brácha měl se společníky firmu, tak mě zlanařil, ať si udělám kurz účta a jdu k němu. Než jsem kurz dokončila, brácha z firmy odešel a já si hledala práci. Už je to 15 roků zpátky, dneska by to tak jednoduché nebylo, bez praxe tě nikam nevezmou, ale tehdy jsem se zapracovala ( firmu kde jsem začínala jsem koupila ) a dneska mám svoji klientelu, pracuju doma, a jsem naprosto spokojená…Zářný příklad naprosté změny povolání :D

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.01.11 16:35

Já se systematicky připravila na mateřství asi 2 roky předem. Do té doby jsem dělala na různých manažerských pozicích a když jsem začala uvažovat o dětech, založila jsem si paralelně živnost, která se dá dělat i z domu. Dělám to už osmý rok, na podzim mi skončí rodičák na druhou dceru a už se poohlížím, že se zas vrátím do pracovního procesu. Na pár let zase změna. :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 19.01.11 17:01
Kajla píše:
No tak to je o mě :D . Původně jsem dětská sestřička, po prvním dítku jsem se vrátila do špitálu na směny ale po druhém jsem usilovně sháněla místo na ranní ( manžel věčně na služebkách a směny už bych se 2 dětmi nezvládla). Brácha měl se společníky firmu, tak mě zlanařil, ať si udělám kurz účta a jdu k němu. Než jsem kurz dokončila, brácha z firmy odešel a já si hledala práci. Už je to 15 roků zpátky, dneska by to tak jednoduché nebylo, bez praxe tě nikam nevezmou, ale tehdy jsem se zapracovala ( firmu kde jsem začínala jsem koupila ) a dneska mám svoji klientelu, pracuju doma, a jsem naprosto spokojená…Zářný příklad naprosté změny povolání :D

No Kajlo, tomu říkám odvaha. Máš můj obdiv! A nestýská se Ti po zdravotnictví? :)

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 19.01.11 17:04
Kerze píše:
Já se systematicky připravila na mateřství asi 2 roky předem. Do té doby jsem dělala na různých manažerských pozicích a když jsem začala uvažovat o dětech, založila jsem si paralelně živnost, která se dá dělat i z domu. Dělám to už osmý rok, na podzim mi skončí rodičák na druhou dceru a už se poohlížím, že se zas vrátím do pracovního procesu. Na pár let zase změna. :D

Kerze a můžu vědět v jakém oboru podnikáš? Všimla jsem si, že jsi šikovná a dost nezávislá žena! To se mi líbí, ale já nejsem tak průbojná i když bych chtěla :D

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5134 příspěvků 19.01.11 17:26
caciare píše:No Kajlo, … A nestýská se Ti po zdravotnictví? :)

Už je to dávno, a já se ve svém novém oboru našla ( právo, finance, zákony, daně…to je moje :D )…Už na základní škole mě učitelka matematiky varovala, že na utírání prdelek je mě škoda ( nebylo mě na to škoda, jen mi ta práce neseděla), byla jsem výrazně matematický typ…No a dětičky jsem si zkompenzovala vlastními … a taky uvažuji, co si ještě přidat, abych se nezacyklovala :whistle:

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 19.01.11 17:40

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5134 příspěvků 19.01.11 17:53

:D v kojeneckém ústavu jsem začínala…škola života…je dobré zabrousit na různá místa, různé obory…nabízí se pak srovnání
Každá jsme jiná a je třeba najít " to svoje".
( a to ne, že bych nemilovala děti :D )

Holt to máme naopak

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.01.11 18:30
caciare píše:
Kerze píše:
Kerze a můžu vědět v jakém oboru podnikáš? Všimla jsem si, že jsi šikovná a dost nezávislá žena! To se mi líbí, ale já nejsem tak průbojná i když bych chtěla :D

Dělám PR pro firmy s produkcí v oblasti medicíny a farmacie a vydávám pro ně časopisy… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 20.01.11 22:02

No..taky jsem na to zvědavá. Mám teda ještě rok a půl..ale… v práci jsem měla zástup za mateřskou… a co dál..co dál.. nevim.. a hlavně se rozvádím, takže jsem na malou sama a budu muset tu práci trošku řešit i podle té situace… no peklo.. už teď mam hrůzu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

caciare
Nevyléčitelná závislačka 1799 příspěvků 21.01.11 14:50

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist