Matující emulze Mary Kay (mattyfier)

TaBeáta 14.11.09 06:10

Matující emulze Mary Kay (mattyfier)

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s matující emulzí od Mary Kay? Hlavně by mě zajímalo jestli je lehká nebo jestli na pokožce vytvoří takovou tu matnou lepivou vrstvu jako některé matující krémy. Díky!

Reklama

kosmetika0 14.11.09 07:50

Já jsem jí delší dobu používala… byla lehoučká, zmatnila a nelepila… :)

TaBeáta 25.12.09 02:53

Tak ji mám a je skvělá, pravděpodobně první přípravek, po kterém se opravdu několik hodin vůbec nelesknu. Zázrak:)

vixen 22.09.10 17:14

Nechci zakládat nové téma tak to vložím sem. Nemáte prosím někdo zkušenost s tímto minerálním make-upem? http://www.marykay.cz/pripravky.php?…

Vždy jsem měla make up mazací a moc si nedokážu představit jak tohle naťupám štěstcem zda nebudu flekatá? a pak ještě musím navrch použít na zafixování pudr?

Myskamauska 22.09.10 17:22

ten už se znova pudrem nefixuje. :wink:

vixen 22.09.10 18:01
Myskamauska píše:
ten už se znova pudrem nefixuje. :wink:

Děkuji:) máš s ním sama osobní zkušenost?

Myskamauska 23.09.10 11:27

Já osobně ne,ale má ho kamarádka a je spokojená.Už nic jiného nedává(jen podkladový krém) a kryje decentně,protože ho nesmíš nanášet moc kvůli maskóznímu vzhledu.Prostě si každý namatlá dle libosti a jak mu vyhovuje. :D

Jana 26.09.10 20:18

Já mám osobní zkušenost - negativní.
Upravovat bych se musela tak každou hodinu, na pleti nedrží. Pokud si dáš větší vrstvu, tak vypadáš jak moučný červ.
Kladem je snad jen to, že není krycí.

vixen 06.10.10 13:17
Myskamauska píše:
Já osobně ne,ale má ho kamarádka a je spokojená.Už nic jiného nedává(jen podkladový krém) a kryje decentně,protože ho nesmíš nanášet moc kvůli maskóznímu vzhledu.Prostě si každý namatlá dle libosti a jak mu vyhovuje. :D

Tak konečně mi došel domů. Zatím jsem nadšená, vzala jsem si beige 1 a je na mě dost tmavý,takže ho budu používat jako tvářenku,ale po nanesení se už 3hodinu nelesknu, drží, nestéká dolů a opravdu vytvořený sametový vzhled, takhle pěkný sysláky jsem dlouho neměla:))), takže spokojenost a jdu objednat světlejší odstín na celý obličej…

Myskamauska 06.10.10 13:47

Tak hlavně že to vyšlo. :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist