Matující papírky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2282 příspěvků 26.08.13 12:54
Matující papírky

Mám smíšenou pleť a matující papírky jsou pro mne nepostradatelné. Vyzkoušela jsem spoustu značek na trhu (Avon,Oriflame,Es­sence,Sephora i Chanel), vím že se dají nahradit hedvábným papírem, cigaretovým papírem, někdo v nouzi použije nejobyčejnější toal. papír, to vše se dá použít a trochu to i pomůže.
Rozdíl zaznamenáte, když použijete papírek Clinique (ten se k nám bohužel už nedováží) nebo M.A.C. (objednávám z Prahy a ne vždy mám to štěstí,že je mají skladem). Dá se říci, že tyto dva zmiňované papírky nejsou ani tak papírky, jako spíš tenoulinké folie se zalisovaným pudrem a skutečně bezkonkurenčně odsají mastnotu a zmatní pleť. Taky nepatří k nejlevnějším- M.A.C. stojí 30ks 360,–Kč, možná teď už i více. Máte někdo tip na nějaké jiné účinné papírky- folie s pudrem , dostupné u nás, případně nakupujete v zahraničí?

Na poličce 74 parfémů 20 miniatur 2 odstřiky 140 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 26.08.13 13:26

Kamarátka už roky používa ľanové papieriky od Mary Kay. Skúšala si už?

http://www.marykay.sk/pripravky.php?…

Edit: mne sa zdali byť púdrové, preto mi to napadlo. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2282 příspěvků 26.08.13 13:33

@opoponax
Nezkoušela, ale dnes jsem psala nějaké poradkyni, že bych je chtěla vyzkoušet, právě ten len mne zaujal. Prohledala jsem i blogy, ale o matujících papírcích Mary Kay se nepíše.

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 26.08.13 13:36

@33lejaby Tak držím palce, poradkyňa určite bude mať aj nejaké vzorky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

KatkaCI
Parfémová maniačka 825 příspěvků 26.08.13 18:09

@33lejaby
Také papírky ráda používám a je fakt, že od MAC jednoznačně vedou. Ještě jsem zkoušela od The Body Shop, ale ty už jsou hodně pudrové. Takové jakoby poprášené pudrem a musela jsem dávat pozor, abych se od nich nezaprášila (hlavně v černém oblečení).

Na poličce 17 parfémů 7 miniatur 6 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 5 parfémů

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2282 příspěvků 26.08.13 18:21

@KatkaCI
Takové popudrované jsem měla (už dávno) ze Sephory, a nebylo to ono, navíc ten pudr byl poté na obličeji vidět. M.A.C. je přece jen trochu jiný. Na zahraničních blozích jsem viděla i recenze na papírky Clean&Clear, vyrábí Johnson&Johnson, účinek stejný jako M.A.C a za pár korun! Ale u nás nejsou :cert:

KatkaCI
Parfémová maniačka 825 příspěvků 26.08.13 18:31

@33lejaby
Mně právě ten pudr taky dost vadil. Zkoušela jsem i ELF, ale ty byly jako tenounký papír, nic moc.
Ještě mi vyhovovaly ty původní od Avonu, které měli v nabídce asi před 8 lety. Byly modré a jakoby z tenké fólie. Ty, které mají teď, ty jsou úplně jiné.

Na poličce 17 parfémů 7 miniatur 6 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 02.09.13 21:56

Nejlepší,jaké jsem měla,byly od Estée Lauder…na Aukru kolem 200Kč.Opravdu fungují a žádné stopy pudru nezanechávají…ani mě nepřijde,že by byly pudrové.Je to tenký papírek,mastnota se nasákne do něj.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2282 příspěvků 03.09.13 09:37

@janicka24
Na Estée Lauder budu muset mrknout, před pár lety jsem je v nějaké parfumerce viděla, ale pamatuji si mnohem vyšší cenu (kolem 500), a v té době byly dostupné a levnější od Clinique, takže jsem neměla potřebu je dále zkoumat.
Prosím kdy zhruba jsi zahlídla EL na Aukru, já myslím že už to je určitě dlouho?

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 03.09.13 09:41

@33lejaby To je tak půl roku myslím.Ani nevím,jestli se dají ještě koupit třeba v parfumerii.

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2282 příspěvků 03.09.13 09:51

Vyzkoušela jsem Mary Kay, a výsledek neurazil. Fakt je že jsem byla docela čerstvě nalíčená, takže jsem moc umaštěný obličej zrovna neměla, takže jsem je nemohla pořádně otestovat. Suma sumárum- MK jsou levnější 220,–, 75 ks,ale papírek je menší a zhruba na jedno použití, M.A.C. jsou dražší asi :think: už kolem 400,–, 30ks, papírek je větší a použiji vždy asi natřikrát. Asi zakoupím jedno testovací balení MK a poté poreferuji.

33lejaby
sv. Parfema z Kecálburgu 2282 příspěvků 03.09.13 09:54

@janicka24
No to já si taky myslím že už Lauder nemají, protože jsem přesvědčena, že značka Lauder a Clinique patří pod jednoho majitele.

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 03.09.13 10:10

@33lejaby Clinique patří pod Estée,jen je víc specificky zaměřená…taky nevím,schválně se zeptám v Sephoře.

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 03.09.13 18:14

Fakt tie z avonu boli velmi dobre plastovy papierik prekvapujuco dobre sal. Ja si vzdy spravim zasoby ked som v USA najlepsie su Boscia, skusila som aj od Sonia Kashuk len su hrube a nechcu sat takze o nicom. Dobre su aj tie z Ulty, len nechavaju malicko pudru, ale na tvari to vobec nevidno.
ad: nasla som este cele balenie nepouzitych shiseido pureness, taktiez velmi dobre :oops:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.09.13 13:19

Nemá je v nabídce i Yves Rocher?
Na MUA hodně chválí Neutrogenu, ale nevšimla jsem si, že by je sem dovážela.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist