Max Mara Le parfum

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gep
Učednice 218 příspěvků 19.05.08 21:07
Max Mara Le parfum

stojí za to? Klasická Max Mara mi nevoní (skoro ji necítím). Silk Touch mi voní moc, ale nedrží na mé kůži.

A co Le parfum? Jaké s ní máte zkušenosti?

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 19.05.08 21:19

Zkoušela jsem ji v sobotu v Německu a líbila se mi, ze všech vůní Max Mara se mi zdá nejpovedenější, jen na mně moc nedržela. Je trochu květinová, trochu jde do dřevita, taková hladká, nikde nic nepřekáží, jen škoda té horší výdrže :(

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 19.05.08 21:22

no me pripada skoro necititelna, prijde mi nejlepsi ta klasicka, ta ma i na me dobrou vydz a voni krasne :)

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.05.08 21:41

Mě se zdála na papírku moc pěkná, taková hladká, lehce do pudrova, intimnnější. Nevím jak to popsat, když chceš odpočívat sama, aby si Tě ostatní nevšímali a bylo ti dobře. Tak nějak si představuju pohodový večer, děti spí, manžel někam vyrazil, pustím si film dle svého vkusu, atd..... Nebo na dopolední vycházku - a taky radši sama, nebo s dětma. Milá, nekonfliktní, no osobní. Budu jí zkoušet i na ruku, možná zítra, jdu sama s dítětem, dopoledne.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 19.05.08 21:42

mě se zdá velmi ženská, elegantní, není tak sladká jako klasická Max Mara.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 19.05.08 21:45

Klasickou Max Maru si pamatuju jako něco, co mě nijak nezaujalo, tak nějak na mně navynikla, nezanechala dojem, na Silk Touch mám zálusk, tedy vyzkoušet jí.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 19.05.08 21:50

Zkoušela jsem klasickou i Silk Touch v zimě v Marrionaud Na příkopech, líbila se mi Silk a moc, prodavačce jsem řekla, že se buď vrátím nebo ne, že se musím jít s vůní projít. Ale to jsem neměla zaplout naproti do Madeleine, byla jsem okamžitě ztracená :D a na Max Maru jsem úplně zapomněla

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 19.05.08 23:27

Klasická Max Mara mi občas voní - zásadně v zimě, v jakémkoli jiném než ošklivém nebo chladném počasí se na mně rozkládá příšerně. Le parfum bohužel patří k tomu minimu parfémů, které zkrátka necítím :( Možná časem se čichové buňky proberou, jako např. s Omnií, ale zatím bohužel - ani po opakovém zkoušení jsem /kromě fantazijního lehoučkého sotva vnímatelného neidentifikova­teného obláčku/ nic necítila :?

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.05.08 07:33

Klasická MaxMara se mi moc líbí, už mám 2. flakon. Silk Touch jsem po krátké době prodala, protože jsem ji přestala úplně cítit. A Le Parfum? Zatím jsem jej zkoušela 2× a necítila jsem ho víc než 5 minut. :?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 20.05.08 08:09

Max Mara Le Parfum jsem zkoušela před nějakým časem jen na papírku… neoslovila mě tak, abych ji hned zkoušela na kůži a při další návštěvě parfumerie na ni nějak nedošlo (ale stálo by asi za to to napravit).
Můj dojem z toho papírku je podobný, jako tady už někdo psal - hladká… a pak taky milá (jestli víte, co tím myslím), ale ničím mě nepřekvapila. Obrazně řečeno takový „slušný, milý, pěkný a důvěrně známý děvče odvedle“, ale nemyslím to jako urážku, může to být naopak klad!

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Gep
Učednice 218 příspěvků 20.05.08 12:27

Díky moc, vyrazím odpoledne vyzkoušet vyzbrojena názory, tak jsem zvědavá. Vůně s mizernou výdrží mě odrazují, i kdyby voněly zpočátku sebelépe. :wink:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 20.05.08 12:36

Dneska jsem zkusila na ruku a na ní byla hned pryč, asi jako když bych ji napudrovala, přivoněla a ucítila onen lehký závan, než ji otřu. Papírek byl o mnoho lepší.

Katka
Učednice 175 příspěvků 20.05.08 13:11

Já z ní cítila především a jedině muškátový květ, což mám děsně ráda, když někdo jí nějaké jídlo, které je okořeněné muškátem a pak to z něj voní :wink:

Ale v tom parfému se mi to až tak pěkný nezdálo. Max Mara se pak rozležela do jemna na mě celkem držela. Moc si nepotrpím na vůně s dlouhým ocáskem, takže tahle se mi zdála co do výdrže průměrná.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 20.05.08 14:26

Le parfum je první vůně této značky, která se mi moc líbí. Drží na mně dobře, tak jako všechno. Doporučila jsem ji sestře, ale taky se jí zdálo, že nedrží, tak se nakonec vrátila (už počtvrté nebo popáte?) ke své oblíbené Omnii Crystalline (nechápu). Le parfum není až tak nenápadná vůně, protože v divadle jsem ji cítila na známé celé představení, a to neseděla vedle mě, ale ob jedno sedadlo (klimatizací tam nešetřili, tak ke mně ta vůně průběžně zaváněla a byla příjemná).

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Gep
Učednice 218 příspěvků 20.05.08 14:44

Tak jsem ji vyzkoušela. Vůně to rozhodně není špatná, kombinace muškátu a pepře je moc příjemná. Polila jsem si ruku docela pořádně (tentokrát žádné jedno stříknutí), v tu chvíli byla fakt pěkná, ale sotva vyprchaly první tóny, hrozně rychle sklouzla kamsi do neidentifikova­telného sladkorůžového nic. Ta výdrž je opravdu mizerná. :?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist