Maximální počet parfémů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 20.11.07 12:03

Kolik máte max. párfémů?

Myslím počet, který nikdy nepřekročíte?­..........ale nemyslím miniaturky.

Já je chci z redukovat na 3, ale bojím se, že mě to pak začne švtát........­......a bude se mi stýskat.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.11.07 12:09

Nikdy som necitila potrebu riesit tuto otazku :)

Preco ich chces redukovat? 3 je dost malo (pre parfumomilku).

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 20.11.07 12:13

No… byla bych ráda, kdyby se mi vešly do jednoho fochu ve skříňce… Bohužel tohle fórum mi napomáhá k opaku, protože nacházím spoustu věcí, od kterých „nutně potřebuju“ aspoň odstřik.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 20.11.07 12:30

Ach jo…vy mě zlobíte:-)))))

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.11.07 12:45

Sbírka parfémů nikdy není od toho, aby se redukovala, ta se zásadně pouze rozšiřuje :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kača  20.11.07 13:02

Tři????Tak to by mi fakt bylo smutno…
Já jich mám podle mě docela málo (cca 10-15) většinou 30-50ml,a pak ještě tak kolem dvaceti-třiceti mini a odstřiků,a pořád toužím po dalších..
Jinak si myslím,že tak ideální počet je mít na každé roční období tolik parfémů,kolik je dnů v týdnu,takže 28!:-))))))))
Ne,já myslím,že parfémové maniačky to prostě omezit nemůžou,to se nedá..
To asi radši míň bot,žádnou kabelku,sukni z frcu…ale parfémy a knížky-to prostě MUSÍM mít!

Zdenka  20.11.07 13:06

A schováváte si prázdné flakónky? Já ano, mám na ně zatím jednu větší krabici od bot, ale dřív jsem je vyhazovala a teď mě to mrzí, protože to byly kousky, které už neseženu. A hlavně by mi ty staré flakony připomínaly určité životní období.
Parner se diví, že schovávám i ty jeho pánské, vždycky je chce vyhodit, ale když ono každé přičichnutí ke zbytečku ve flakonu vyvolává hezké vzpomínky…

Fleur  20.11.07 13:27

Ano, prázdné flakónky se samozřejmě uchovávají, tak jako staré fotografie, suvenýry z cest apod. Při množství vůní, které ovšem spotřebuji (manžel proces mého vonění vždy komentuje polohysterickým výkřikem: „děti, maminka právě vystříkala do vzduchu padesátikorunu!“) neskladuji všechno, ale jenom flakónky od vůní „zásadních“ či od těch, u nichž tuším, že už se nebudu vracet. Po mamince mám krásnou miniaturku Fabergette Aphrodisia, ještě i s původní krabičkou a ne zcela vypotřebovanou. Pořizovala ji patrně před mým narozením (což už teda je více než čtyřicet let) a ta vůně je i dnes naprosto nádherná (na sebe bych ji pochopitelně už nedala), zvláště jako „čichový deník“.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.11.07 23:50
Gazelka píše:
Kolik máte max. párfémů?

Myslím počet, který nikdy nepřekročíte?­..........ale nemyslím miniaturky.

Já je chci z redukovat na 3, ale bojím se, že mě to pak začne švtát........­......a bude se mi stýskat.

To bych nedokázala, redukovat počet na 3!!! Já pokusy stanovit si maximální hranici vzdala, protože vždycky se najde něco, co „nutně musím mít“ a když parfém prodám jen kvůli snižování stavů, později mě to moc mrzí.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 21.11.07 08:45

Mám momentálne asi 25 parfémov, väčšinou 30 a 50ml, ale nájdu sa aj 100ml ,,bandasky,,, totálne sa krotím, aby nepribudli ďalšie :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Katarina  14.01.08 22:11
[quote:1shgnryi]To asi radši míň bot,žádnou kabelku,sukni z frcu…ale parfémy a knížky-to prostě MUSÍM mít!

Presne toto vystihuje aj moju životnú filozofiu a som rada, že som tu našla podobné maniačky. :-)

Momentálne mám len 6 parfémov, ale vidí sa mi to žalostne málo (viem aspoň o troch, ktoré by som zaručene súrne potrebovala :D), aj ked ja kupujem skoro vždy najväčšie možné balenia, 3O ml som napríklad nikdy nemala.

alin  14.01.08 23:22

Tak ja som naopak vždy mávala maximálne 3 až 4 parfémy podľa ročných období. A kupovala som najčastejšie 100 ml balenia…ale teraz som sa vďaka týmto stránkam a najma benvenute, ktorá dala na ne link, trošičku rozbehla. Momentálne ich mám desať, už nechcem veľké balenia a začínam objednávať vzorky parfémov značiek, o ktorých som predtým nemala ani páru. Dúfam, že nebudem chcieť aj veľké balenia, lebo to nedopadne dobre. A prišla som na chuť ťažším, na mňa pomerne sladkým orientálkam, ktoré boli pre mňa predtým absolútne nenositeľné. Rovnako začínam mať rada chypre. Momentálne sa oblievam Jolie Madame. Tak už s tým prestaňte :) :) :)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.01.08 00:08

Ani nahodou! :P

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 15.01.08 07:23

počet neřeším, nemám ráda ta velká 100 ml balení. Přesný počet nevím, pořád se to mění - asi 25 flakonů a 20 odstřiků. Mám období, kdynemám náladu něco pořizovat, a spokojeně používám to, co mám. A pak zas nutně MUSÍM něco koupit:-))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 15.01.08 08:45

Dokud jsem neobjevila tento web mívala jsem 3 - 4 kusy a většinou toužila ještě po dalších. Mé okolí nechápalo a rozhodně mě od dalších nákupů zrazovalo, tak jsem se přizpůsobovala a krotila se. Teď už vím, že nejsem divná.
Momentálně 9 kousků a nějaké vzorečky a mám svůj tužebníček… Jen si zakazuji si nákup 100 ml balení.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist