*MAZZOLARI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 18.05.11 19:54
*MAZZOLARI

Le Rose
Krásná růžička…šípková a s trochou mýdla…hodně mě připomíná PG-Brulure de Rose,ale bez toho kakaového a pro někoho i malinového nádechu…a je jemnější…krásná,bez čehokoliv dalšího
Musc Čistota,čistota a čistota…mýdlo­vá…jemná,nic úderného…pro mě taková obyčejná,ale to bude tím,že tento typ vůní je mě na hony vzdálený
Zagara
Pomerančový kvítek…hodně!!!Do toho bílé květy…je krásná,ale něčím dost zvláštní,připomíná mě aviváž,nebo prací prášek…
Alessandro
Tak to je mandlovka jak vyšitá…od začátku do konce…luxusní,e­legantní s krásnou výdrží

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ukázat značku Mazzolari

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 18.05.11 20:10

Prosím zdejší znalkyně a recenzistky o nějakou „profi“ -pořádnou recenzičku :)

Mohu zaslat materiál :wink:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23755 příspěvků 25.05.11 07:08

Janičko díky za vlákno. Sice nepřispěji, jelikož vůně Mazzolari doposud neznám, ale zajímají mě už dlouho. Ráda si o nich přečtu. :wink:

Nejvíc mě láká Alessandro, díky chvalozpěvům zdejších členek a také proto, že mám ráda vůni mandlí … myslím, že líbit by se mi mohl.
Potom mě dost láká La Rose. Pro růže mám slabost. :P

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 30.05.11 21:22

La Rose je krásná…taková čistá šípková růžička,vůbec se nemění.....ne­vyvíjí.....pís­ni adresu ,ráda pošlu vzorečky…ale musíš pak napsat recenzi :mrgreen:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 31.05.11 19:32

Lei
Tak ta je pro mě zvláštní a nedovedu ji pořádně popsat…je tam kakao-sušší,nic sladkého…ale jasně rozpoznatelné… mísí se s pačuli…pak vanilka…fakt žádná sladká pecka,ale ani přehnaná suchost…takový střed.Hned na začátku je tam cosi zvláštního,uplně to práskne do nosu,skoro desinfekce-to je hned pryč…hodně se drží u těla…každopádně je to vůně zajímavá a pěkná…všechny Mazzolari stojí za vyzkoušení

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 31.05.11 19:57

Janičko Lei se mi moc moc líbí, už jsem psala recenzi do vlákna o zkoušení a ALessandro je taky krásný. Taky jsem popsala. Ostatní neznám. Ráda recenze napíšu, jestli chceš. Jinak 1Miru má na Alessandro taky krásný popis, jestli mě paměť neklame.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 31.05.11 19:59

Hoď nám popis sem :D …ať je to na jednom místě…a hlavně já jsem špatný popisovač a tyhle vůně si pořádnou recenzi zaslouží :wink:

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 31.05.11 21:48

Mazzolari: Lei
dostal vás na vypracované svaly?, hluboké modré oči?, neodolatelný úsměv? Mě Lei dostává na čokoládu. Když jsem vzoreček dostala do ruky, pod víčkem malého rozstřikovače byla kapička vůně. Přičichla jsem a do chřípí natáhla luxusní odér krásných vonných tyčinek. Mno..
Chvilku to trvalo, než jsem se odhodlala stříknout to na sebe. Ale stálo to za to. Rozvinula se přede mnou orientální dobrůtka jako plný stůl prohýbající se pod tíhou samých vybraných lahůdek. Dřevo vydává vůni pryskyřice, pár kapek z čokoládové fontány steklo a vám nedá abyste jednu tajně prstem nenabrali a neolízli, takové potěšení! Přinesli vanilkový dort a nabírají velkými lžícemi a servírují královské porce před vás a vaše spoluhodovníky.
Ladně vplují břišní tanečnice a jemná hudba dokresluje atmosféru. Všeho je dostatek co hrdlo ráčí. Jste na hostině, nežinýrujte se. Tohle si musíte užít!

Fragrantica: notes of bergamot, cedar, cocoa patchouli, sandalwood, vanilla, vetiver and Labdanum.

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 31.05.11 21:50

Mazzolari: Alessandro
tak opravdové Amareto jsem si ani nedovedla představit. Ale hladké, nedrhne, splývá s kůží, nejde příliš do prostoru. Sillage slušná. Vypadá, že to bude držák.
Mě ve vůních hořký tón ruší. Tady není tak výrazný, takže by se dal snést, pokud má člověk opravdu laskominy na likér.
Z uvedeného složení nos identifikuje hlavně ty hořké mandle a spíš mozek si přimyslí tu vanilku a med.
Krásná vůně. Ojedinělá a jedinečná.
Nebude pro každého nositelná, ale určitě nezapomenutelná.
Edit: jde do prostoru

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 05.06.11 22:24

Hm, a poznáte niekto Monforte 2?

Dnes skúšam Vetiver - kedysi som ho odložila kvôli tomu, že mi jeho kvetový úvod vadil, a dnes, po roku, konečne ten úvod oceňujem. Je taký guerlainovsko-mazľavý, len neviem, tkoréhl Guerlaina mi tak veľmi pripomína :conf: :D

Už viem, že aj tohto Mazzolariho by som mohla…
Z tejto značky neznášam len Lei, a váhala by som pri Zagare - to by bola náladovka, no ostatné, ktoré poznám, beriem 8)

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Uživatel je online1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 06.06.11 02:05

…jak chceš… :twisted: :whistle: :D
LEI Mazzolari …vůbec nelíbí. Voní to hlavně ze začátku - velmi se omlouvám - jako moč.
Koukla jsem na ALZD - a ano - …labdanum s jeho měkký, sladký jako med-pižmo aroma…,
nebo jak medem oslazené nevoňavé nohy…
Po rozležení je to lepší. Ale takhle originálně protivně vonět vůni to jsem dlouho nezažila…

ZAGARA Mazzolari …hodně neroli a hodně bílých květů. Hrozně mi to připomíná nějakou velmi známou vůni, jenže jak přes ty kytkovky nejsem, nevím, kterou…
(?Mahora nebo něco opravdu velmi známého) = nelíbí

Obě vůně jsou ale velmi dobře propracované, kvalitní. S jinou chemií musí být velmi pěkné.
(viz moje Alessandro…)

CAROLINA Mazzolari …to je tak šíleně ovocné a tuberózové, že je to nenositelné(pro mě) = protivné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 06.06.11 10:16

Lei = moč - to je presnéééé :lol: :lol: :lol: :lol:

Zagara mi tiež niečo pripomína, ale ani nie tak konkrétnu vôňu, ako skôr viacero starších, resp. staromódnych vôní… No páči sa mi.

A Carolina sa mi páči(la) veľmi (ani jednu už vo vzorkách nevlastním 8), takže preto minulý čas)… Takú mäkkú tuberózu mám rada, jeden čas bola dokonca mojím tuberózovým favoritom :oops: :wink:

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23755 příspěvků 10.06.11 06:49

Alessandro Mazzolari
Chcete gurmánku?
Dobře držící a přesto neobtěžující.
Chcete netradiční gurmánku? Žádná ulepenost à la rozteklý dortík, žádná přeslazenost, ze které by se dělalo mdlo.
Chcete netradiční luxusní gurmánku?
Spolehněte se, že na někom jiném ji na ulici hned tak nepotkáte!
Máte rády minimalismus?
Kompozičně jednoduchý a přesto dokonalý celek.
Milujete mandle?
Nemusíte hledat dál. Pro vás je zde Alessandro!

Jak na mě působí? Luxusně a neobvykle.
Začátek je prostě … amargo (hořký), likérový … a intenzivní. Je to jako úder!
A mandle, mandle … a zase mandle. Jste jimi zavaleny, opojeny, dokonale lapeny. Mandle si dlouho drží svou vládu a jen těžko lze identifikovat něco jiného. Až v samém základu je znatelná vanilková sladkost. Vanilkový krém, žluťoučký, hustý … líný … a mandle jedna po druhé se do něj noří.
Med? … stopové množství, neznatelné.

Alessandro je vůně pro náročné nosíky. Podtrhne osobnost své nositelky … la mujer orgullosa (hrdá/sebevědomá žena).
Je to vůně, ke které snadno získáte závislost … … je to vůně, ve které číhá tiché nebezpečí … nevinnost je pouhým zdáním … proto pozor!
Je to vůně pro ženy, které si dokáží užít každičké vteřiny … vůně pro proživatelky života.
Prožívejte svůj život, dámy, a k tomu vám dopomáhej Alessandro!

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23755 příspěvků 10.06.11 09:27

Le Rose Mazzolari
Co vše může být obsaženo v jediné slze? … kolik vzpomínek a emocí … kolik obrazů a lidských bezmocí?
A kolik radostí v duši je skrytých … a možnost návratu???
Tou mokrou cestou … v jediné slze.

Na černých řasách … jediná slza,
a je v ní vše, celý svět, bolest i radost, … vzpomínka - minulost … touha - budoucnost.
Po černých řasách, neudržitelná, tiše se chvěje a … padá … jediná slza.

Jediná slza, její třpytící se záře,
v růžovém květu našla své místo.
Letmý polibek polaská květ zatímco pomalu osychá mokrá cesta uprostřed tváře …

Le Rose, čistá emoce, nadčasová vůně a ve své prostotě neuvěřitelně silná. Čistá růže, živá, zranitelná/křehká.
Co napsat k této vůni? … ten kdo neumí snít, kdo popírá své emoce … ten kdo se neumí zastavit … pro něj není Le Rose!

Arome Lenaluna
Nováček 7 příspěvků 10.06.11 16:33

Pomerančová vůně je má oblíbená, ale netušila jsem, že se dá vyjádřit i takto prozaicky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist