ME ve fotbale 2012

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.06.12 12:28
ME ve fotbale 2012

Co takhle pokecat drobet o sportu a zdrbnout naše fotbalisty? Ne že bych byla odborník, ale jako správný čech na to koukám a zajímá mě, jak to s našima dopadne. První zápas s Ruskem byla katastrofa, s Řeckem už to bylo lepší, ale ten Baroš je fakt už odkecanej. Můj muž tvrdí, že nejlíp hrajou Plzeňáci :palec:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.06.12 14:20

Jsou to trapáci.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.06.12 14:40
Já to říkám furt, hrajou to jen pro prachy a ne taky pro radost. Baroš veřejně prohlásil, že jsou mu fanoušci ukradený :think:. Za ty peníze, co berou, by měli odvádět sakra dobrou práci. Jenže to je samá pitka, rychlý auta, fotky v bulváru, hlavně že mě je vidět jinde, na hřišti jsem
@Ronna píše:
Jsou to trapáci.
:cert:

kikina
Znalkyně 340 příspěvků 14.06.12 15:23

Sleduji ME a z těch našich výkonů je mi zle. S tím Řeckem bylo prvních pár minut slušné, ovšem Péťa Čech za nároďák chytat neumí.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.06.12 15:33

Hm, kdoví, proč mu to za nás nejde. Libra je furt asi Libra no :mrgreen: Včera ty němci, Gomez to byla pecka, krásnej gol. Fotbal dneska hraje kde kdo líp, než my a to považuju za ostudu :evil:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.06.12 15:40

Nejde mu to proto, že obrana je levá. V Anglii se do podobných situací vůbec nedostává.

kikina
Znalkyně 340 příspěvků 14.06.12 15:40

Ono mu to u nás nejde, protože Chelsea má jednu z nejlepších obran :) Na druhou stranu máme super hokejisty, tak asi nemůžeme chtít všechno. Ale vadí mi to jejich chvástání a silné řeči před každým zápasem.

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 14.06.12 15:42

Oni taky musí něco dělat obránci, nemůže všechno zachraňovat sebelepší brankář! :( Sleduji ligu mistrů, nebo španělskou ligu, ME zas tak moc ne, protože ti hráči v národním týmu nejsou sehraní a podle toho i fotbal vypadá, každopádně za český tým se také vesměs stydím…;)

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.06.12 17:50

Ať je to jak chce, já jim fandím, snad se dostanou někam výš, než poslední roky. S tou levou obranou souhlasím. Brankář je to dobrej. A souhlasím s @Catananche, že nejsou sehraní a proto to stojí tak za prd. No co jsem tak viděla, horší než obrana je střed hřiště, tudy těch průšvihů utíká nejvíc :evil:

Příspěvek upraven 21.06.12 v 10:47

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.06.12 10:41

Já myslela, že přitáhneme k tématu taky mužskou část osazenstva Arome, ale jak tak vidím, tak chlapy se nějak nehrnou :nevim: Že by nám sem mrskli názor z jejich pohledu. :think:

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 15.06.12 10:47

Já celkem souhlasím se Šípem, náhodou jsem jeho rozhovor slyšela na vlastní uši. Dlouho jsem bránila Bílka, ale už loni na podzim jsem došla k názoru, že jsem se mýlila. Baroš za zásluhy, hra na jednoho útočníka, který je z formy, slibná mláďata sedí na lavičce. A Čech, po tom, co ho kopli do hlavy, už taky není to, co býval. Ale tomu se zase nedivím.
Musí to vidět všichni, ale nikdo z odborníků to neřekne nahlas, aby příště nebyl ukamenován. Ono se nemusí dařit vždycky, to bych jim odpustila, ale že je nikdo za špatný výkon nesmí kritizovat, jinak je zrádce národa, to se mi nelíbí. Ani jejich velkohubost, roztrhané šaty a divoké večírky.
Zlaté ragby. Tam je ostuda válet se po zemi a předstírat, že mi soupeř ukopl nohu. A co řekne soudce, to platí.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.06.12 10:56

Nemají zájem, jen hrabou. A ještě si myslí, že jsou hvězdy. Taky mě to strašně štve. U nás se vůbec dá na jméno a přitom leckterej málo známej fotbalista by zahrál líp. A kritika? Jsi se zbláznila ne? :cert: :lol: No uvidíme zítra s Polskem.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.06.12 00:38

Odvolávám co jsem odvolal. :mrgreen: Byli skvělí a zasloužili si vyhrát. Je paradox, že díky tomu prvnímu strašnému utkání nás pak všichni podcenili a to se Polákům sakra nevyplatilo. Jako bonus k tomu, vytahovační Rusi jedou domů.

kikina
Znalkyně 340 příspěvků 17.06.12 10:02

Jo včera to bylo hezké. Pilař byl skvělý a je vidět, že když se chce, všechno jde. Jen tak dál!!! :potlesk:

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 17.06.12 10:39

To bylo ale moc mile prekvapeni! Asi je to trosku podobne hokeji - dokud nezacnem hrat jako tym a idealne (jako) bez hvezd, stoji to za starou backoru. I kdyby vcera prohrali, bylo by to se cti.

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist