Medvěd na pánské Guerlainy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 25.07.11 16:56
Medvěd na pánské Guerlainy

Vážení pánové (popřípadě milé návštěvnice),

dovoluji si upozornit na otevření nového mědveda na pánské exkluzivní Guerlainy v tomto (viewtopic.php?f=42&t=­31264) vlákně. Dovoluji si tuto nabídku doporučit do Vaší pozornosti, protože někteří z nás máme v tužebníku třeba skvělé Derby. :wink:

Já sám za sebe slibuji, že pokud dojde na lámání chleba, jsem ochoten svoji porci rozšířít o další tlapu. :whistle: Protože je nás poměrně málo a po 10 ml na zkoušku to prostě dohromady nedáme, bude asi nutné, aby alespoň několik z nás zainvestovalo do množství většího než malé. Což nejde bez odzkoušení (alespoň letmého). Protože vzorků mezi námi asi bude velmi málo, což takhle systém „čuchni a pošli dál“? Mohlo by to fungovat? Já osobně mohu dát do banku pouze zbytek z 2 ml vzorku Derby a do dalšího kola Arsena Lupina (oba). Pokud budeme rozumní a spořiví, snad by mohl i takový zbytek pomoci při rozhodování NĚKOLIKA vážným zájemcům. Řeč není vůbec o penězích, pouze o výměně a koloběhu.

Z Moravy zdraví

Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 25.07.11 18:31

Podle mne velmi dobrý nápad :idea: ,tudíž hlásím se do řady (Brno) :D

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

donsalieri
Učednice 48 příspěvků 26.07.11 11:58

Hezká záslužná činnost! Kolik je tu vůbec na arome chlapů? Povedlo se někdy umedvědit něco pánského?:)

Osobně bych uvažoval o Derby. Ale 500 ml mi přijde jako hodně smělý cíl. Menší verze nejsou?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 26.07.11 12:05

Mě se podle popisu Derby líbí, kožené vůně můžu bez ohledu na to, jsou-li dámské nebo pánské. Zkusím ji při nejbližší příležitosti očichat :conf: :wink:

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

mmija22  26.07.11 12:08

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 20:39

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 26.07.11 12:12

Snad by mohli mít v Guerlain institutu?.....a tam bych se v tomhle týdnu mohla stihnout podívat :)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 26.07.11 13:58

už delší dobu vyhrožují, že mít budou … nicméně, v souvislosti s Derby se vždycky vzpomenu na historku, která se odehrála asi před rokem, kdy můj můž vešel do Institutu s dotazem, jestli si může vyzkoušet Derby. Dostalo se mu odpovědi: Víte, my tady prodáváme jenom vůně Guerlain :D

Taky můžu poskytnout vzorek Derby do oběhu. (vialky budu mít snad do konce týdne)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 26.07.11 14:05
donsalieri píše:
Hezká záslužná činnost! Kolik je tu vůbec na arome chlapů? Povedlo se někdy umedvědit něco pánského?:)Osobně bych uvažoval o Derby. Ale 500 ml mi přijde jako hodně smělý cíl. Menší verze nejsou?

Vyloženě pánská vůně se neporcovala.

Flakón 500 ml je sice smělý cíl, ale jeho dosažení začínám po dnešku vidět reálně.

Menší verze (včeličkového flakónu) je 250 ml, ale cena podílu je vyšší, tak bych nejdříve zkusila naplnit těch 500 ml.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 26.07.11 14:44

koukám, v databázi žádné složení, žádné recenze… určitě se nepletu, že by se nás pár našlo, které by koupily pánskou vůni sobě nebo kus medvěda manželovi.

donsalieri
Učednice 48 příspěvků 26.07.11 16:34
domenica píše:
už delší dobu vyhrožují, že mít budou … nicméně, v souvislosti s Derby se vždycky vzpomenu na historku, která se odehrála asi před rokem, kdy můj můž vešel do Institutu s dotazem, jestli si může vyzkoušet Derby. Dostalo se mu odpovědi: Víte, my tady prodáváme jenom vůně Guerlain :DTaky můžu poskytnout vzorek Derby do oběhu. (vialky budu mít snad do konce týdne)

To snad už není vtipné, to je prostě smutné…

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 26.07.11 20:46

já bych stál o Chamade pour Homme :D

Peredepierre:
Chamade p.H. je vskutku působivý romantický parfém - směs hyacintu a listu černého rybízu tvoří krémově-svěží vůni právě pokoseného sena za žhavého letního dne na venkově. 

Monsieur Guerlain:
Květiny v Ch.p.H. mají nostalgický a švihácký nádech, nicméně v kombinaci s šťavnatě hořkým základem je výsledný dojem mužný, celkem seriózní a vážný - přesto s téměř rajcovním kukučem. Není to vůně pro každodenní nošení, nemá moderní jemnou stopu a není ani prvoplánově „skvělá“. Je to sofistikovaný elitářský parfém pro muže, v tajnosti znovuvydaný v rámci butikových exkluzivek. Chamade p.H. je výborná k občasnému nošení s oblekem - kdyby kvůli ničemu jinému, tak pro připomínku toho, že pokud udělá Guerlain něco v tichosti, je to uděláno se stylem.

složení: bergamot, černý pepř, fialka, hyacint, zelené tóny (list černého rybízu), muškátový oříšek, vzácná dřeva, kůže a vetiver.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 26.07.11 20:56

Derby už má své vlákno v Medvědech: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 26.07.11 21:28

.

Příspěvek upraven 06.11.14 v 12:50

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 29.07.11 21:21

Má zvědavost roste stále více. Chamade MUSIM vyzkoušet. A „hrdiny“ také. :whistle:

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

donsalieri
Učednice 48 příspěvků 31.07.11 20:22

Poprvé jsem se minulý týden dostal do Guerlain Institutu a dojmy jsou celkem solidní.

Různé Eau de Cologne byly pěkné citrusové. Fajn kousky, i když je moc nemusím. Habit Rouge je pro mě zvláštní. Takový překvapivě uhlazený, neuřvaný, jistý si sám sebou. Mouchoir de Monsieur je opravdu, jak říká Luca, pánská verze Jicky.

No a největší překvapení pro mě jednoznačně Heritage. Nádherný zelený kousek se skvělým drydownem. Škoda, že neměli vzorky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist