Melír majimeches (L´Oréal)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanik
Nováček 14 příspěvků 17.04.10 17:34
Melír majimeches (L´Oréal)

Mohla byste mi prosím některá poradit, jak se čte správně „majimeches“? A máte někdo s touhle technikou zkušenosti? Mám tmavěhnědé barvené vlasy a chtěla bych to zkusit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Reakce:

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 17.04.10 18:57

[mažimeš]

Ale popravdě, jestli to máš nastudované, liší se ten zázrak od klasického melíru i něčím jiným, než že se použije slabší barva k dosažení slabšího kontrastu?

Jinak tedy, co jsem během té minuty o tom stihla načíst, tak se to pro tmavé vlasy moc nehodí a pro barvené to je skoro vyloučeno.

A obecně, na tmavých vlasech melíry vyznívají lacině, tam spíš obdivuji krásnou sytou lesklou barvu a perfektní střih.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 19.04.10 15:13

Haniku , jelikož jsem měla možnost vidět Tě naživo, tak můžu říct, že Ti to sluší tak, jak to máš. Melír bych v Tvém případě nedávala :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

hanik
Nováček 14 příspěvků 20.04.10 11:05

Jééééé děkuji :oops: Ok, poslechnu. Víš jak to bývá, každý chce to, co nemá… Mně se zase líbila Tvoje barva vlasů :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist