Melvita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benitka
Nováček 2 příspěvky 14.02.11 16:20
Melvita

Velke sklamanie..... Vyhodila som sa s pletoveho kremu aj teloveho mlieka...... Pletovy krem ma navyse slabe hydratacne ucinky… :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 14.02.11 18:24

Který krém jsi měla?

Mimochodem, téma Melvita už tu je: viewtopic.php?f=8&t=3­6431

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

benitka
Nováček 2 příspěvky 15.02.11 16:21

Univerzální krém pro celou rodinu a Sametový tělový krém Pupalka, brutnák, mandle - Opravný. Škoda, oba voní úžasně.

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 24.02.11 16:35

Dneska jsem si v obchoďáku na Smíchově koupila limetkovou toaletku.
Teď zkouším vzorečky. Nejvíce mě zaujal: http://www.melvita.cz/…%8Dn%C3%AD-k … ,14260.htm

Ale je to docela drahý - 50 ml za 795,–.
Na té toaletce je malým písmem napsáno: distributor: L´Occitane Central Europe.
Takže jestli to není tak, že si L´Occitane nechce kazit cenovou politiku, protože je stále dost lidí, který těch 1500,– za 50 ml dají a chtějí využít širší trh, tak prostě maj v repertoáru další -levnější -značku. (Ovšem pro mě stále drahou… :roll: )

Třeba se mýlím… :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 24.02.11 22:02
Alča píše:
Dneska jsem si v obchoďáku na Smíchově koupila limetkovou toaletku.
Teď zkouším vzorečky. Nejvíce mě zaujal: http://www.melvita.cz/…%8Dn%C3%AD-k … ,14260.htm

Ale je to docela drahý - 50 ml za 795,–.
Na té toaletce je malým písmem napsáno: distributor: L´Occitane Central Europe.
Takže jestli to není tak, že si L´Occitane nechce kazit cenovou politiku, protože je stále dost lidí, který těch 1500,– za 50 ml dají a chtějí využít širší trh, tak prostě maj v repertoáru další -levnější -značku. (Ovšem pro mě stále drahou… :roll: )

Třeba se mýlím… :conf:

Melvita není L´Occitane: http://www.cosmeticsandtoiletries.com/n … 12019.html Ale v roce 2008 patří pod ní, je to něco podobného jako např. Coty (patří pod něj parfémy Calvin Klein, Chloe apod.). Ale někde jsem četla, že zpočátku L´Occitane Melvitě pomáhala s výrobou mýdel, pak se Melvita osamostatnila…i svou výrobu.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 01.10.11 11:04

…oživím trochu toto téma, nemáte ještě někdo zkušenosti s touto kosmetikou? Dívala jsem se, že nabídku mají dost širokou, zajímala by mě třeba bambucká másla v porovnání se Salusem…

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 01.10.11 16:28

ja používam Melvita bambucké maslo s levanduľou. Je v 100 ml plechovej krabičke. Potom mám ešte šampón na suché vlasy s kvetinovým peľom, levanduľou a marhuľou a 2 tuhé mydlá.
To Melvita bambucké maslo je v podstate bambucké maslo s levanduľovou esenciou, vitamínom E a ešte s nejakými prírodnými prísadami. Ak ho mám porovnať so Saloos Bio Karité, tak som mala ružový balzam, a to bola zmes bambuckého masla, rastlinných olejov a esencií. Saloos má jeden výrobok, ktorý predstavuje čisté bambucké maslo - Bio Karté 100% bambucké maslo.
Ak by si chcela len 100% bambucké maslo, tak je tu aj francúzska firma Oléanat. 150 ml krabička čistého bambuckého masla stojí v Česku cca 312,– Kč. V ponuke majú ešte bambucké maslo s arganovým olejom za tú istú cenu. Čo si myslím, je veľmi dobrá cena na to množstvo.
Tieto výrobky mám odskúšané, momentálne ich používam.
Saloos ponúka tiež Bio kokosový tuk v rôznych variantách: s kávovým extraktom Caffe,Čokoláda - s extraktom z kakaových bôbov, Vanilka, Orange…
uvažujem na jedným z nich, ale skôr musím minúť čistý kokosový tuk,ktorý mám doma.
Okrem toho, Melvita má na svojej českej webovej stránke pri výrobkoch aj INCI zloženie.

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 02.10.11 09:26
Krém na ruce

Vyzkoušela jsem od nich krém na ruce. Byl hutnější, ale dobře se vstřebával a příjemně voněl. Dostala jsem i spoustu vzorečků kosmetiky pro miminka, ale to musím nejdřív počkat, až porodím. :-)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kamila01  11.10.11 10:23

Používám noční krém, oční gel a tělové mléko. Není to špatná kosmetika, ale znovu si ji už nepořídím.

Kamila01  21.10.11 17:19

Ještě používám chrpovou vodu, měla by být na zklidnění okolí kolem očí a v podstatě by měla sloužit i na odličování, ale to jí moc nejde. Na zklidnění pokožky je ale výborná.

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 22.02.12 20:31

Objednala jsem si pár věcí od Melvity a jsem trochu přešlá z vůně výrobků - mám zpevňující tělové mléko a to mi skoro až smrdí (něco jako žluklé oleje). Bojím se, jestli není zkažené. Má ještě půl roku do expirace. Konzistence je příjemná, barva normální, tak nevím…nemáte ho někdo?
Další z výrobků je bio-excellence krém s růží - ten nesmrdí, ale taky je takový zvláštní…všude jsem v recenzích četla, jak krásně jejich výrobky voní, ale toto :? Jediné, co voní příjemně ovocně, je tónovací krém.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

doktorová  22.02.12 21:15

Bohužel. Přírodní kosmetika nemívá konzervanty a tak se může někdy skazit rychle po otevření nebo ještě i před…vydrží krátce. Ono stačí aby v prodejně nebo někde ve skladu byla poblíž topení či tepla…a…

Jakmile to smrdí žluklo olejově, tak jde bohužel již o pokažený nebo kazící se výrobek. Prostě tam skutečně žlukne, oxiduje se nějaký tuk a tím se celá kosmetika kazí…až skazí.

Když už si někdy kupuji přírodní kosmetiku, tak ne přes net, protože v tom obchodě si alespon můžem kouknout expiraci, čuchnout si zda to nežlukne.....přes net je to bohužel sázka… :nevim:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist