Měření složení těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brownie2
Nováček 5 příspěvků 23.08.14 21:19
Měření složení těla

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli nemáte tip, de si nechat změřit v Olomouci (v nějakém centru asi) takový ten poměr tuků, vody, svalů atd. v těle? A ještě nemáte radu, jaká další vyšetření jsou užitečná, pokud chci kompletně změnit životní styl k lepšímu (zdravějšímu)? :-) Slyšela jsem něco o měření srdeční frekvence? Kvůli zátěži srdce při cvičení asi?? Nevíte? Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Kaštanová
Nováček 2 příspěvky 25.08.14 11:48

@Brownie2 Já znám v Olomouci jedině Royal Day, ale tam je to dobré, takže jsem chodila tam a jinde jsem ani nic nehledala :-) analýzu složení těla tam dělají a tu průchodnost cév spolu se srdeční frekvencí taky, myslím, že jsou to užitečné věci, člověk se toho o svém těle dost dozví a mnohdy jsou to i cekem překvapivé věci :-) navíc tam mají i výživové poradenství a tak, takže když zjistíš, že tvoje tělo není úplně OK, tak se tam můžeš poradit co dál :-D

Brownie2
Nováček 5 příspěvků 26.08.14 09:46

Hm, to zní fajn :-) díky za radu :-) nějaká ta pomoc se stravováním by mi taky bodla, to je pravda, tak doufám, že nedopadnu na vyšetřeních moc zle a že když ano, tak že mi tam poradí, co s tím :-D doufám, že jsou tam nějaký milý ženský a ne nějaký povýšený semetriky, která se na vás dívají spatra, když nejse modelka 90-60-90? :D jaké máš zkušenosti? :-P

Kaštanová
Nováček 2 příspěvky 06.09.14 18:48

Ne, neboj, je tam fajn milá slečna, aspoň v té naší olomoucké pobočce :-) chodím tam ráda, mám tam nějaký dietní plán a jsem ráda, když mi někdo poradí a řekne co a jak, a taky když to zabírá a vidím výsledky :-)

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 08.09.14 08:57

Já si nechala změřit tělesné složení a zýtěžový test na FTVS v Praze. Cenově to vychází podtatně méně než komerční centra a odbornost vysoká. Jistě máte v Olomouci podobnou laboratoř.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

azraelka
Učednice 169 příspěvků 08.09.14 09:15

A co Natur House, mívají to zdarma. Je to spolehlivé?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Brownie2
Nováček 5 příspěvků 24.09.14 22:42

Rozi, to asi ano, ale mně šlo taky ještě o to výživové poradenství k tomu a nějaký kdyžtak doporučený výživový plán :-) možná jsem tu otázku špatně formulovala, omlouvám se :andel: opravdu totiž potřebuji zhubnout a nějak se celkově dát do pohody a harmonie, jsem se sebou dost nespokojená a ničí mě to :-(

Marggalít
Znalkyně 408 příspěvků 25.09.14 21:06

@Brownie2
Tak to bys mohla zkusit ten Natur House. Já naštěstí váhu řešit nemusím, ale moje ségra měla vždycky pár (až pěkných pár) kil navíc, byla taková „oplácaná“ od dětství. Hubla jedině grandiózním stresem, pak zase nabrala, nikdy se ale moc necpala, na sladký si nepotrpěla, atd. No a před devíti měsíci ji to už začalo štvát a protože chodívala kolem jednoho Naturhouse, vlezla tam. Pomohli jí změnit jídelníček a stravovací návyky, pitný režim, ty jejich přípravky si tedy občas koupí, ale nekonzumuje (zapomíná na to :mrgreen: ), nijak se hlady netrápí, jídlo si užívá, na cvičení moc čas nemá… A přátelé, má za tu chvilku dole tak 15 kilo nejmíň a 2 až 3 konfekční velikosti. Fakt je k nepoznání a cítí se parádně. Mám radost.

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

Nikituska
Nováček 1 příspěvek 28.09.14 03:06

Dobrý den, možná je to blbá otázka, ale víte prosím někdo, jak to vyšetření na tuky, svaly,vodu,… probíhá? a třeba jak dlouho to trvá? a taky jestli to třeba bolí? :-D já vím, jsem hrozná, ale nikdy jsem na takovém vyšetření nebyla a chci se na to psychicky připravit, pokud tam půjde :-) děkuju

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 29.09.14 08:23

@Nikituska trvá to asi tak 2 minuty a vůbec nic necítíš. Je to podobné jako se zvážit na váze.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Renusatko
sv. Parfema z Kecálburgu 3560 příspěvků 29.09.14 08:36

@Nikituska Já jsem kdysi chodila na měření tady v Brně. Stouplo se jen na boso na takovou váhu a dostala jsi nějaká držátka do ruky.
Myslím, že na základní přehled to stačilo. Když jsem pak začala chodit cvičit, tak na těch dalších měřeních to bylo poznat. Nechodila jsem se měřit tam, kde jsem cvičila :mrgreen: , že by mi schválně upravili výsledky.
Nejpřesnější měření je kalorimetrie. Tu jsme dělali na gastru v nemocnici k nastartování diety a změny stravování. Ta je hodně přesná a byla v rámci výkonů placených pojišťovnou. Muselo se tam jednu noc ležet, protože od půlnoci se nesmělo vstávat. Jinak to bylo nebolestivé měření.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 26 odstřiků 389 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist