Metalické tóny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandorla
Učednice 163 příspěvků 09.01.14 19:48
*Metalické tóny

Zaujímalo by ma, či ste sa už stretli s vôňou, ktorá obsahovala metalické tóny- alebo ste z nej mali kovový pocit. Myslím, že v zložení majú kovy len avantgardné značky (napr. Odeur 53 od Comme des Garcons), tak teda napíšte aj subjektívne pocity.

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 78 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 09.01.14 20:12

Azzaro - Chrome – kovové schůdky do bazénu, i s tím bazénem
Terre D Hermés – jemné kovové a minerální tóny, později hlavně zemité
AA Winter Delice

Soir de Lune – pro mě otravný kovový tón, promíchaný s ? hřebíčkem ? nebo něčím jiným svíravým, výsledek nějak nemohu

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

macko.pu
Nevyléčitelná závislačka 1640 příspěvků 09.01.14 21:01

AL REHAB Silver má silne kovový tón, ktorý je nosný prvok v tejto vôni, mimochodom sviežej a jemnej…

Na poličce 128 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 09.01.14 21:21

L´eau Froide je krásne slano- kovový. :srdce:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 09.01.14 22:08

@opoponax
takhle to zní hezky a nadějně

nicméně, když si čtu další recenze, tak…máta, bylinky, eukaplyptus ? Takže na mně by to byly asi zase mentolové pastilky a babbiččiny bylinky..... :? … a kov a slanost nikde, jak se mi u typově podobných stává

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 09.01.14 22:12

@Borealis Ak Ti príde Soir de Lune (pre mňa sladká, medová krásavica) silná a slaná, tak neodporúčam L´eau Froide radšej. :kytka: (je tam trocha tej tigrej masti- závisí od pokožky samozrejme)

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 09.01.14 22:31

Silná mi nepřijde, naopak, po chvíli o ní ani nevím, ani slaná mi nepřijde, přijde mi taková…nesourodě nijaká, nevýrazná, a v srdci svíravá…prostě asi blbá kožní chemie. Má moc pěkný flakon…ale nejde to…

Zajímavý že tohle mi dělají naprosto všechny Sisley, tu značku nějak halt nemohu :nevim:
Eau de Campaigne –dle složení by to mělo být ono — na mě však jen zeleninová kostka do vývaru, kopr, leklá tráva, kopřivy…uááá žádný rajčatový lístek, žádná konvalinka… :mrgreen: …jen selka co vaří polívku

pěkné kovové tóny se najdou spíše v pánských vůních, ty dámské nějak..... :nevim: .....tam s tím šetřej
něco kovového na mě vylejzá v Dioressence, pěkné aldehydy, karafiátek, pak ten kov.....a pak vše zabije skořice a konec

jestli máte někdo tipy na pěkné kovové nebo kov plus aldehydy v dámských vůních, předem velmi děkuji
:kytka:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 09.01.14 22:53

@Borealis Tak som Ťa zle pochopila, pardon. Ale v tomto prípade L´eau Froide odporúčam, resp. sama som zvedavá na novú Laine de Verre :think:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 10.01.14 20:51

.

Příspěvek upraven 26.07.14 v 20:42

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 11.01.14 01:00

Metallica/Metalys - tá je krásna, myslím, že tam ten kovový pocit vytvára kombinácia karafiátu s niečím

L´eau Froide je na mne síce kovová, ale skôr štýlom zhrdavenej vodovodnej trubky…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandorla
Učednice 163 příspěvků 11.01.14 13:21

Dík za príspevky. :) Ja som totiž ešte neskúšala žiadnu vôňu, kde by bol kov priamo v zložení. Z toho, čo ste zatiaľ spomenuli: len Soir de Lune- skutočne z nej mám pocit čistoty a chladu, žeby to bol ten kov? :think: Pre mňa je to proste moderné chypré, ktorého vôňa sa približuje tej, akú mohlo kedysi mať klasické mydlo.

Mandorla
Učednice 163 příspěvků 11.01.14 13:30

Metallica, to hovorí samo za seba (a príbeh za zmenou mena ma pobavil :D )
Našlo som ďalšieho kovového Lutensa: La Vierge de Fer- železná panna, to je tiež veľavravné…
No najviac by som asi chcela skúsiť líniu Blood Concept. :roll:

Fleur  12.01.14 08:22

Pár minut po rozvonění zachytím kovové tóny v La Fille de Berlin, cítím je trochu i v Iris Silver Mist.
Ale nutno dodat, že je nemám ráda, a to ani v pánských vůních.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.01.14 09:28
@Mandorla píše:No najviac by som asi chcela skúsiť líniu Blood Concept. :roll:

Mĕla jsem vzorek A pro sestru ta byla taková kovovĕ do kvĕtinova, docela pĕkná a moje AB je kovová jak sviň , u mĕ tak na hranici líbivosti

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 12.01.14 10:40

@Mandorla, La Vierge de Fer kovová nie je, aspoň ja tam žiadne kovové tóny necítim. Je skôr obyčajne kvetinovo pekná :) .

Zopár ultra kovových som už skúšala, názov si bohužiaľ už nepamätám (jedna kovová bola isto od CdG). Kov v nikových vôňach nemám rada, rada ich však vyskúšam. Na nosenie nie sú. Pôsobia čudácky, nepatrične … alebo tak nejako :lol: .

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist