MEXX

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome thomason35
Nováček 4 příspěvky 27.03.08 23:38

Co rikate na Mexxe, pouzivam ho a dost mi voni ???

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 28.03.08 21:11

A preco nie?…proti gustu ziaden disputat…Ja sice Mexx-y nepoznám, ale viem, ze boli dost oblubene,ako aj Sabatinky a teraz vychvalovane Chupa Chups…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Judith
Učednice 220 příspěvků 10.09.08 14:48

Pokud používáš modrý Mexx, tak je nádherný!! Ostatní mi „nechutnají“ :-)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 01.01.12 21:00
Mexx Magnetic woman

Dostala jsem k vánocům tento Mexx a úplně mne uzemnila cena za 50ml edt cca 700 Kč a víc. Konkrétně v kamenném obchodě 800,–.Nevlastním žádné vznešené parfémy, ale přiznám se, že vůně Oriflame,Avon,Bruno Banani,N.Cambell apod mi nikdy k srdci nepřirostly, neříkám, že jsou špatné, ale není to můj šálek čaje (tím se nechci dotknout jejich příznivkyň, ani se povyšovat). Ale k tématu Mexx - mně osobně se zdá, že je tato vůně naprosto přímočará, nikterak se nerozvíjející, nijak dlouhotrvající - a proto se ptám na váš názor. Jsem snad ovlivněna faktem, že ji řadím mezi drogerovky a křivdím jí a je opravdu dobrá, jak ji leckde chválí - jaký je váš názor? Podle ceny už by měla být řazena mezi ty hodnotnější, ne?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist