Miami - co koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 31.10.11 12:56
Miami - co koupit?

Holky, světoběžnice, co zde nedostupného se dá koupit v Miami a kde přesně (chlap!!)?
Myslím vůně, kabelky už jsem lokalizovala. :D

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Reakce:

Bohemy
Znalkyně 303 příspěvků 31.10.11 16:09
Tigra píše:
Holky, světoběžnice, co zde nedostupného se dá koupit v Miami a kde přesně (chlap!!)?
Myslím vůně, kabelky už jsem lokalizovala. :D

Tigro,
v Miami ti jedine zbyva navstivit Saks Fifth Avenue, tam by meli mit Creed, Bond No.9, Kilian, Tom Ford…, pak jeste Neiman Marcus. Amici totiz objednavaji niche z Luckyscent online, to je jejich kultovni butique. Pokud by jsi chtela navstivit butiques jako v Paris, tak to by jsi musela do NY a vseobecne velka mesta na vychodnim pobrezi. To je co se vuni tyce.
Jinak ohledne obleceni a doplnku, to pro tebe bude primo raj na zemi - Aventura Mall, Cocowalk Mall, discount shops TJMaxx, Marshall etc..
Ale vice doporucuji Orlando, to je centrum turismu a nakupovani, je tam obrovsky Factory Outlet hned u dalnice Hwy 4 - Orlando Premium Outlets a nejvetsi Mall v Americe - Florida Mall.

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 19 vzorků V tužebníku 12 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 01.11.11 22:30

Taky doporučuju outlet mally, ale ty jsou většinou mimo město.
Jo, a hlavně - nejlepší je jet tam s prázdným kufrem, zaplní se rychle. Popřípadě si tam nový kufr rovnou zakoupit.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 01.11.11 22:57

Holky, díky, problém je, že tam nejedu já, to bych se asi neptala a rovnou se na to vrhla! Ale jede tam muž, kterému je potřeba přesně říct, že musí koupit NĚCO, úplně přesně NĚKDE a přesně za TOLIK.
No šak víte.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 01.11.11 23:45

No, to mas tazke…vo velkych obchodakoch sa drzia pevnych cien, takze ked vies, ake znacky drzia, tak si staci kuknut ich ceny pre USA - to j potom jedno, kde to kupis, jedine sa lisia neakymi bonusmi, co k tomu pripadne pridaju. Zas myslim, ze ked uz drzia neaku znacku, tak full range.
Trebars tento je aj v Miami
www.neimanmarcus.com
V outletoch, ako je ten TJ Max, alebo Marshalls, maju casto uzasne ceny, ale nikdy nevies, co tam bude. Teda vlastne, Ardenky maju skoro vzdy :-) . Pred troma tyzdnami mali vo Floridskych a Georgianskych :-D neake Gresy, Jacobsov (Daisy, Lola + neake Splashe), dost z CK, Nauticy, nejakych LAnvinov, Ferragama, Veru Wang, a kusovky z E.Lauder, Bijou, Cavalli, Mugler - tusim womanity, Cacharel, Moschino, od Guerlaina Shalimar a sanzelize…jo nejaku tu minutu som tam stravila :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 01.11.11 23:48

Mně je jedno, kolik to bude stát, spíš jsem chtěla využít, aby mi dovezl něco nedostupného - původně jsem myslela na nějakou Essenci od DKNY, jenže oni už je nemají ani na stránkách (ještě před půlrokem tam byly asi dva typy). Tak vymýšlím něco jiného…

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.11.11 00:01

http://www.neimanmarcus.com/…tes/P6.jhtml?…

A tu je adresa, to prve je telefonne cislo, nech sa tam neprezenie zbytocne

305-591-1101
11441 NW 12th Street
Miami, FL 33172

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 02.11.11 00:11

Tak to je super tip, už mám vybranou spoustu blbin, díky moc!!! :potlesk: :potlesk:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 02.11.11 00:14

Nie je zaco :-)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist