Midnight Poison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 06.10.07 19:42

Co říkáte na novinku Midnight Poison? Já z ní byla nadšená.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kača  06.10.07 20:16

Klubko,můžeš ji trochu popsat?Mám moc ráda klasický Poison,Tendre Poison,ale tenhle jsem ještě nezkusila..

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 06.10.07 20:54

a já zase úplně zklamaná.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.10.07 21:18

Mně se taky nelíbí a to jsem celkem těšila…je taková čpavá…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.10.07 16:31

Kača: Já ani nevěděla, že má vyjít, tudíž jsem se na ni netěšila :-) Zkusila jsem ji náhodou v parfumerce, doporučila mi ji prodavačka se slovy, že je to novinka, tudíž ji každý nemá. Trochu obrácená logika, spíš si myslím, že právě proto ji bude vlastnit skoro každý. Ale to není podstatné. Klasický Poison nemusím, ty píšeš, že ho máš ráda, proto tě Midnight Poison možná nezaujme. Mně ale opravdu oslovil, vůně není vůbec těžká, ani přeslazená, je krásně vyvážená. Bohužel neoplývám takovými popisnými schopnostmi, jako Ada, takže ti Midnight Poison těžko přiblížím, ale zkus ho :-)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 08.10.07 09:28

ja som Midnight Poison vyskúšala asi pred mesiacom u kamaráta, on ho doniesol svojej mamke z UK, no neviem, mne to príde ako Pure Poison v intenzívnejšej verzii s pridaním mandaríniek. Podľa môjho priateľa je však sexy, ale mne na ňom niečo vadí, má nejakú ,,divnú hlavu,,. Po rozležaní je už v celku ok, aj keď najviac sa mi páčil asi po dvoch hodinách

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zdenka  08.10.07 11:04

Já osobně žádný Poison nevlastním, není to můj šálek kávy, ale slíbila jsem kolegyni, že jí přinesu Midnight Poison aspoň na papírku, když jsem tam měla cestu. Čekala jsem, že to bude vůně pro mě nesnesitelná, jako ostatní Poisony, ale byla jsem překvapená, že to není až tak hrozné. A stříkla jsem na papírek asi 3×, ale během hodiny, než jsem ho přinesla, nebylo z něj skoro nic cítit. Je to možné? Na kůži by to bylo asi něco jiného, ale celkem mě to překvapilo, že by měl Dior tak malou výdrž.

Uživatel je onlineKačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 13.10.07 20:09

Mám podobnou zkušenost,všechno mi z ruky vyvanulo během půlhodinky,zůstala jen taková obyčejná sladkost.
No na Diora slabota,mám Poisony ráda,ale tenhle mě asi zatím nejvíc nesedne..Tak třeba bych si ho koupila za 400.- takhle někde v akci,ale šíííleně po něm netoužím,jako po jiných lahůdkách…:-)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Petra  13.10.07 20:37

Souhlasím s Kerze, jediné co jsem po rozložení cítila na ruce byl čpavek, sice jen slabě, protože skoro vůbec nedrží, což mě dost překvapilo. Na to že je to Dior…

Sara01
Nováček 12 příspěvků 19.10.07 20:51

Tak nám přišel k M.Poison i tester k tělovému mléku, tak jsem si s ním namazala hřbety rukou a můžu říct, že málokterá vůně mi opravdu vadí ale tento Poison na který jsem byla tak zvědavá jsem do půl hodiny utíkala umýt jak na mě opravdu čpěl, bohužel velmi nepovedená vůně, ještě žádná zákaznice neřekla, že by se jí vůně líbila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kača  19.10.07 21:50

Myslím,že spousta milovnic Diora se na tenhle parfém dlouho těšila,a prožívá velké zklamání..
Co se to teď děje??
Už tak dlouho nikdo nepřišel s nějakým trhákem,všechny firmy vždy navnadí masivní reklamou,a pak se dočkáme průměrné voňky.která „nenadchne,neurazí“ v lepším případě.V horším smrdí..
Dior nicmoc,Hermés nic moc, Guerlain…zatím také žádný hit,Chanel žádný zázrak…Givenchy nuda,atd.
Ještě,že je tolik úžasných klasik a „starých“ parfémů,a tak můžeme aspoň lovit v minulosti.ale jestli to takhle půjde dál…
No nezbyde nám,než pátrat v niche a přijít na mizinu:-)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 19.10.07 22:13

Kačo, možná je to tím, že je vůní moc… trh je přesycený a milovnice parfémů taky. Dřív jsme musely hledat, měly jsme radost z toho pátrání a těšení na novou vůni, teď nám je firmy vyloženě cpou horem dolem a to otráví.
Takže přesně jak říkáš, zaměříme se na niche, tam pořád zůstává to vzrušení ze shánění špatně dostupných kousků a dlouhého šetření a těšení, člověk má pocit, že si fakt koupil PARFÉM a ne nějaké spotřební zboží, ze kterého kapku vystříká a pak ho střelí za pár kaček někde na aukci.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ella  19.10.07 22:36

Ano, takhle přesně já to také cítím. Jsme prostě zmlsané a toužící po originálu. A to je jedině dobře - PRODEJCI, snažte se!!!

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 25.10.07 12:41

Kvalita DIORa bohužiaľ každou vôňou klesá a klasá do propadliska dejin:-D
Ja zbieram všetko od DIORa a v podstate sa mi páčia Addict…to je od nich skutočne lahôdka, ktorá vydrží dlho, intenzívne a je to jednoducho ADDICT. Mám všetky Poisny, pozrela som si všetky reklamy na ne a musím povedať, že točiť reklamu na jedno kopyto dokáže len DIOR…žiadna fantázia, žiaden šmrnc…žiadna iskra…tmavé, chladné a ponuré reklamy na Poison majú asi viac odradiť ako prilákať…

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 26.10.07 13:34

Od Diora môžem Dune, Dolce Vita, Addict, Diorissimo. Poisony som mala všetky a určite si kúpim aj ten posledný, evokuje mi Vianoce, mandarínka s korením + k tomu flakónik vo farbe polnočnej oblohy. Nemôžem ani cítiť Hypnotic Poison, už navždy mi zostane spojený s hroznou opicou, keď som pomiešala Ballantines, nejaký Bols a sekt. Určite sa niekedy v budúcnosti vrátim ku klasickému Poisonu, tá vôňa je fakt nádherná a je to pre mňa jediný Poison, ktorý som ochotná kúpiť opakovane.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist