Midnight Poison Elixir - rozdíl v barvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katy_S
Učednice 45 příspěvků 13.01.13 03:10
Midnight Poison Elixir

Objednala jsem si MPE z onlineparfum.sk, když jsem se navoněla do postele, po chvíli se mi trochu zvedl žaludek, což může být náhoda, ale napadlo mě prozkoumat, jestli je pravý. Flakony vypadají identicky, pouze u toho nového mi nejde došroubovat víčko, takže balonek trčí do jiného směru, to se ale také může stát. Na krabičkách je malý rozdíl, na tom novém je jednak přes kód nalepený jiný na nálepce. Druhý rozdíl je, že na starém z parfumerie je na spodní straně čtyřmístný kód stříbrně, na novém je jen vytlačený bez barvy. Kódy na flakonu jsou stejné, čtyřmístný nenápadný kód na nálepce a na flakonu ve skle pak na jednom číslo 10, na druhém 11. Co mě ale zarazilo, když jsem zkoumala balonky, v té plastové tyčince, která vede do flakonu, ve starém byly zbytky tekutiny takové tmavě žluté, až okrové, v novém tekutina vypadá bezbarvě. Nevíte, jestli třeba barvu nezměnili? Zkusila jsem pro porovnání vylít na každou ruku a ten starý kromě barvy je i takový mastnější, vypadá ta tekutina prostě jinak. Nevím, co si myslet, krabičky a flakony jinak vypadají úplně stejně a onlineparfum.sk působí věrohodně. Snažím se porovnat vůně, ale nevím, já jsem schopná si ten rozdíl vsugerovat, když ho hledám.. Tedy ten nový měl být tester, tak to by mohlo vysvětlovat rozdílný kód na krabičce, ale nikde není žádný nápis tester, vypadá to až na ty kódy jako klasická krabička. Co myslíte? :nevim: Hlavně ta barva je mi divná..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist