Prodejce na Mimibazaru

Fotoalbum tématu (21) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katenka
Učednice 245 příspěvků 13.11.11 19:41
Mimibazar

Tak já tedy varuji!Pán je zde:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
Byla jsem jedním z jeho prvních zákazníků,odpověděl na můj inzerát,kde sháním originál TP od Diora..Poslal mi ho dokonce s tím,ať ho vyzkouším a až pak zaplatím…vložím fotky,co mi přišlo,ať se taky pobavíte…Ale perlička na závěr..Pán se urazil,když jsem mu napsala,že mu za to můžu poslat 200,–Kč,že větší cenu tenhle fake nemá,a nebo ať mi on pošle peníze na poštovné(nevidím jediný důvod,proč bych měla zpáteční poštu platit já)…vedli jsme tedy delší poměrně zábavnou konverzaci po mailech..a pán mi na psal,ať si vůni nechám,že po mě nic nechce,a ať si užívám volna a parfému.. :lol: ..to slovo parfém mi přišlo vtipné..nicméně jsem mu nenapsala ani špatné hodnocení..byl úplně zoufalý,abych mu nepoškodila pověst.. :twisted:

Příspěvek upraven 13.11.11 v 19:48

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:

katenka
Učednice 245 příspěvků 13.11.11 19:43

krabička..to šílené písmo..

katenka
Učednice 245 příspěvků 13.11.11 19:45

Tady je to ta vzadu-pro porovnání barvy flakonu…a to okousané víčko.. :lol:…a ten kroužek u rozprašovače je dokonce z plastu :roll: …ani není kovový,zůstal mi v ruce a zlomil se..

mirka81
Nevyléčitelná závislačka 1614 příspěvků 13.11.11 19:50

Super, a kolik už tam má zájemců… :twisted:

Na poličce 29 parfémů 7 miniatur 16 odstřiků 100 vzorků V tužebníku 48 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 13.11.11 19:54

To ano,ono na něj ale asi stejně brzy dojde.. :lol: ..jestli budou všechny kvalitní jako tenhle „parfém“…ale dušoval se,že má na Diora jiného dodavatele,než na všechny ostatní :mrgreen: a že ho museli ošidit..skoro bych mu to věřila.. :lol:

Sasa  14.11.11 09:55

Mám ale obavu, že lidi, co to neznají, mu na to skočí. Bohužel!!!

Bernadette
Nováček 20 příspěvků 14.11.11 11:06

no najghorsie na tom je ze vsetky su na nerozoznanie od originalu… :-o :-o

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 6 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 14.11.11 19:07

Ano,to je pravda,nemá originální fotky,ale fotky stažené z internetu :-x :-?

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 16.11.11 18:59
katenka píše: ..nicméně jsem mu nenapsala ani špatné hodnocení..byl úplně zoufalý,abych mu nepoškodila pověst.. :twisted:Příspěvek upraven 13.11.11 v 19:48

Však jsi mu nemusela dát negativní hodnocení, stačil by neutrál s věcným sdělením, že se s případě Tvého Dior Tendre Poison nejednalo o originál, ale že se prodejce zachoval profesionálně.
Já bych to tam napsala. Protože teď nějaká další ženská bude mít pochybnost, mrkne do hodnocení, tam mu už teď skáče asi 50 roztleskávaček, neboť pipiny nadšením z levných fejků nešetří… a nikdo už se neozve. Prospěje to někomu? Na prodejce časem zapomenou, ale poškodí to značku, až to pořádně zesmrádne :(

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

katenka
Učednice 245 příspěvků 17.11.11 10:46

Ahoj,ano,to je určitě pravda,taky jsem to tak cítila,že bych s tím měla něco dělat,nicméně je taky fakt,že by se s největší pravděpodobností začal mstít,jak jsem se tady pak dozvěděla-na dalších diskuzích..a nechoval se profesionálně…kdy­bys četla ty e-maily,co mi psal po tom,co jsem mu psala,že vím,že je to plagiát :-x …to,že jsem psala,že jsme vedli „zábavnou konverzaci“ jsem myslela ironicky..

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 17.11.11 12:14

tohle taky znám
(a vím, že je to o nervy)

lidi, kteří dělají něco špatně (s plným vědomím, což je znát z textu jeho inzerátů!!!) pak kolem sebe vždy kopou, pokud na ně někdo ukáže prstem. :think:

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

barbucha  18.11.11 12:08

No, v tom případě je pořádnej negativ víc než na místě, ne?
Vědomej prodej fejku… a ještě kecy…

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.11.11 13:56

no přesně!

Manžel si koupil při návratu ze služebky v zahraničním freeshopu Armaniho a po dvou použitích se mu z něj dělalo zle, tak jsem ho chtěla (nebyl nijak levný!!) poslat dál.
Kupující z Aukra mi napsal, že to není originál, takže jsem bez jakékoli diskuse s velkou OMLUVOU okamžitě vrátila peníze + přidala ještě na odeslání zpět. Falešného Armaniho pak dostal nejstarší synek :mrgreen: a bylo to. Vůbec jsem to nerozeznala ani na pohled ani čichem, ale ten, kdo opakovaně používal originál, to zhodnotil jako padělek… nedovolila bych si pochybovat. Pamatuji se, že jsem od něj dostala kladné hodnocení, vůbec se nezmínil o padělku, jen o vstřícném jednání. A byla to pořádná lekce, od té doby bych neprodávala nic, kde je „nejasný původ“.
Když to tomu chlapíkovi na mimibazaru bude procházet, bude pokračovat. Teď jich tam vystavuje pár, ale „s jídlem roste chuť“. :-?
Když si sečteš zájemce u těch 12 vystavovaných kusů, tak už jich je 80! To má chlapík za pár dní podvádění vyděláno podstatně víc než slušný člověk za měsíc poctivé práce…
Chybí mi tu blicí „smajlík“ :think:

katenka
Učednice 245 příspěvků 18.11.11 16:03

S tím naprosto souhlasím,ještě mě napadla jiná varianta,napsat adminům a poslat jim fotky…to už zavání trochu „srabáctvím“,nic­méně je to jediná pro mě možná další varianta-popravdě si s tím člověkem „osobně“nechci už „špinit ruce“..je to poměrně únavné a zbytečné..pravdu nepřizná a ještě by se mstil..a pochybuju,že by si z toho vzal ponaučení,kdybych mu napsala negativ.. :-(

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 18.11.11 16:11

To není srabáctví. Nebo jim pošli ten úžasný flakon 8-) a bude to jistě hned vyřešené.

Měla jsem problém na Aukru, dala jsem negativ kupujícímu za zmařenou aukci a dostala jsem od něj negativ s textem LOL.
Nikdy už nejsem schopná se ho zbavit a dostat se na 100%. Jen kvůli tomu, že jsem to riskla a upozornila na podvodníka. (nasbíral těch negativů pak víc, ale já měla smůlu, že jsem byla první)

Tak jsem se obrátila na admina a ten mi odepsal, že to je moje chyba. Prý jsem měla postupovat tak, že jsem měla kontaktovat AUKRO, oni by ho zablokovali a teprve POTOM jsem mu měla dát negativ, aby mi ho nemohl oplatit.
Tož tak :wink:
To jsou ty naše „statečné“ české poměry. :D
Neumíme odstranit nespravedlivý negativ, ale umíme aspoň odstavit škůdce, když ho někdo včas nahlásí 8-) a že si při tom nabije hubu, to je jeho riziko :roll:

(nevím, jak je to teď na Arome, ale na starém Arome to Ada uměla a používala, protože upřednostňovala použití mozku před „aplikací jednotného systému“, v němž se škůdce klidně může veřejně mstít)

Příspěvek upraven 18.11.11 v 16:19

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist