Minerální make-upy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lili124
Učednice 129 příspěvků 15.11.08 13:07
Minerální make-upy

Ahoj, potřebuju radu. V poslední době se roztrhl pytel s minerálními make-upy, tak bych chtěla znát Vaše názory a zkušenosti :) . Tekuté sice používám, ale moc mi nevyhovuje to každodenní patlání, a stejně se pak brzo lesknu, protože mám spíše mastnou pleť. Tak díky za každou radu :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 15.11.08 17:20

Znám jen everyday minerals - má tu celé vlákno: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?… , vyhovuje mi. Jen toho patlání je možná ještě o něco víc než s tekutým, vzhledem k tomu, že co je používám, ujíždí mi pravidelně autobus…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

novotka
Nováček 6 příspěvků 17.11.08 16:37
make-upy s minerály
macska píše:
Znám jen everyday minerals - má tu celé vlákno: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?… , vyhovuje mi. Jen toho patlání je možná ještě o něco víc než s tekutým, vzhledem k tomu, že co je používám, ujíždí mi pravidelně autobus…

Nevím, jestli tento makeup patří zrovna k těm minerálním, ale známá v Lucembursku si nemůže vynachválit tento make-up od Elizabeth Arden: http://www.krasa.cz/…ene-spf.html
Já ho zkusím, až si našetřím zas nějaký chechtáky :-)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 18.11.08 09:51

Já z minerálních vyzkoušela Lily Lolo, Everydayminerals, Aromaleigh, Monave a nejlepší je rozhodně Everydayminerals.
Kromě spousty odstínů se dá vybrat i textura a je levný.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 12.11.09 22:44

Dneska jsem si koupila Rimmel, odstín true ivory a moc mile mě překvapil. Moc jsem nevěřila, že bude krýt (přece jen to vypadá jako pudr), ale opravdu kryje výborně a to nemám pleť extra pěknou. Jen bych potřebovala světlejší odstín, tenhle je na mě tmavý, ale světlejší neměli. Nicméně si ho nechám jako zdravíčko a světlejší v brzké době zakoupím:)

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ivana78
Učednice 35 příspěvků 23.11.09 12:29

Používám už několik let everyday minerals - míchám olive light a olive medium - v textuře semi matte. Mám mastnou pleť, rozšířené póry - everyday minerals na moje problémy funguje naprosto nejlépe v porovnání s nepřeberným množstvím makeupů, které jsem vyzkoušela (d drogérkových po opravdu drahé).
Výhodou everyday minerals je kromě velkého množství odstínů, které se dají libovolně míchat i možnost vybrat si texturu (i když mám dost mastnou pleť tak mě textura matte nepříjemně stahovala). Dalším plusem je možnost objednat si vzorky makupu a vyzkoušet tak libovolné odstíny za pár kaček.

Na poličce 19 parfémů 15 miniatur 2 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 28 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.11.09 13:11

Já taky používám Everydayminerals a jsem maximálně spokojená. Poslední dva týdny používám zase tekutý, protože jsem zapomněla kosmetickou taštičku s veškerým minerálním makeupem u rodičů při poslední návštěvě, a vidím, jaký je to rozdíl. Pod ten minerální, narozdíl od tekutého, nemusím používat podkladovou bázi a i tak vypadá líp než tekutý s bází. Aplikace mi přijde taky snazší a rychlejší než u tekutého. Zvykla jsem si i na práškový korektor. Rozhodně doporučuju! Pleť mám mastnější a používám nejradši konzistenci matte. A na rozjasnění semi-matte (ten mi na „celoplošnou“ aplikaci přijde moc blyštivý).

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 24.05.10 19:22

Vichy má tiež nejaký minerálny make-up. Myslíte, že sa tomu dá veriť, že je naozaj minerálny?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 25.05.10 09:04

Mám zatím vyzkoušený jen L´Oreal, Mary Kay a Everyday Minerals. Ohledně krytí jsou na tom všechny stejně, L´Oreal a Mary Kay jsou na mne trochu tmavší, než bych potřebovala - i ty jejich nejsvětlejší odstíny. Od EM jsem koupila dva různé odstíny, jeden úplně světlý a druhý trošinku tmavší, plus zelený korekční pudr, takže jsem spokojená :wink:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 18.06.10 19:54

Ja som si pred dvoma dnami kupila mineralny make-up Max Factor - Natural Minerals …uz som to tu niekam aj pisala… :D . Musim povedat, ze je naozaj perfektny!!! Ma slabsiu kryciu schopnost, teda je vhodnejsi pre menej problematicku plet. Trosku som sa bala, ze bude vysusovat, ale nie je to tak. Obsahuje jemne trblietky, ktore pekne zjednocuju plet a na slniecku ju celu rozziaria. Odtien som netrafila uplne presne (B.Beige-55), v obchode pod neonom su odtiene zkreslene, tak som si kupila o nieco tmavsi (teraz uz viem, ze im chybal z ponuky Ivory-40). Nevadi, na leto to ujde…

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 10.06.13 11:11

Jaký používáte minerální make-up? Zaujaly mě Lily Lolo a Everyday minerals. O Everyday minerals jsem četla dost chválu, ale pak prý šla kvalita dolů. Tak se spíš přikláním k Lily Lolo. Máte někdo srovnání, případně používáte dlouhodobě a jste spokojené?

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

mielle
Znalkyně 382 příspěvků 10.06.13 11:44

Používám Everyday Minerlas i Lily Lolo. Spokojená jsem s oběma. Nabídka odstínů je stejně široká a dá se tedy trefit ten naprosto správný. To samé u další dekorativky, hlavně tvářenek a očních stínů jsou tuny krásných odstínů. Ve prospěch LL hovoří fakt „za méně peněz více muziky“, protože jejich balení jsou sice trochu dražší, ale dvojnásob objemná.

Na poličce 44 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 40 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 10.06.13 17:49

@mielle Děkuju:) Na to jsem koukala, že Lily Lolo je víc, tak pokud jsou jinak srovnatelný a je rozdíl jen v tomhle, tak asi vyhraje tahle značka a je mi i sympatičtější. I když ono to vydrží určitě hodně dlouho, sypkej pudr mi taky vůbec neubývá.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.06.13 22:15

@mielle dají se od Lily Lolo někde koupit vzorky?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 10.06.13 23:33

@andry Taky jsem nenašla, ale možná na nějakým z těchto prodejních míst by to šlo vyzkoušet.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist