Mini flakón-odstránenie predošlej vône

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 15.06.11 08:41
Mini flakón-odstránenie predošlej vône

Ahojte aromáčky :) Mám doma mini flakón do kabelky, ale cítiť z neho predošlý parfém a neviem sa ho zbaviť :( obyčajné umývannie vodou a jarou nepomáha…
:conf: :conf: :conf: chcem si tam naliať iný parfém. ako to robíte vy? ďakujem za rady :)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 15.06.11 08:55

ahoj, ja som to sice neskusala, ale vraj pomaha namocit do kavy na nejaky den. Alebo vyvarit, nechat odstat dlhy dlhy cas (rok?) :)

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 15.06.11 09:19

tohle jsem řešila před týdnem, prvně jsem ho několikrát vymývala vodou a těkutým mýdlem,pak jsem do něj nalila odličovač,znovu vyplachovala a nakonec nejlíp pomohla horká voda a pak nechat nezavřený vyschnout. Sice tam ještě nádech je,ale jsem do něj zkoušela dát vodu a šplíchnout si na ruku, nebylo cítit nic :wink: . Jen ten kovový rozprašovač je trošinku ze začátku načichlý,ale na vůni,kterou tam pak našplícháš to snad nemá vliv :conf:

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 15.06.11 21:07

Myslím, že pořádně to vyčistit prostě nejde. V plastových částech flakonu se vůně drží zuby nehty. Jednou jsem rozprašovač zrecyklovala tak, že jsem ho pořádně vymyla, nechala vyschnout několik dní a pak jsem do něj nalila stonásobně silnější vůni podobného charakteru (po lehké fialkovce Violeta di Parma přišla YR Rose Absolue). Ta původní opravdu cítit není :wink:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 15.06.11 21:54

Holky, ale prosimvás, neprodávejte to pak! Pro vlastní potřebu OK, ale NE jako prodej odstřiků !

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 16.06.11 08:00
RoSa píše:
Holky, ale prosimvás, neprodávejte to pak! Pro vlastní potřebu OK, ale NE jako prodej odstřiků !
:speechless: za koho mě máš? :lol: Takto zrecyklovaný flakon prodávat, to by mě ani nenapadlo :shock: . Refany Juli bych se vyprdla vymývat, ale toho kabelkového mi bylo líto,ho jen tak vyhodit :|

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 16.06.11 11:37

no… jsme v odd. pro začátečníky, tak jsem to čistě preventivně zmínila - pro všechny…

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.06.11 11:46

Jednou tady někdo psal, že to asi týden vymýval v myčce, pak že to bylo ok. Anebo taky prolívat horkou kávou. Ale to jen předávám zkušenosti jiných, sama jsem nezkoušela…

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 16.06.11 18:36

no tak som skusala tu kavu - nechala som tam cez noc mocit 3 flakony, taku ,,vonavu´´ kavicku som este nemala :lol: :lol: :lol: potom som ich oplachla a uz len zaliala vriacou vodu. teraz sa vetraju, ale stale ich citit… :bang: :bang: ja fakt neviem, ci na to vobec nieco pomoze… :(

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 16.06.11 18:39

tak sa na to vykasli … co si tam mala za vone?

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 638 příspěvků 16.06.11 19:28
RoSa píše:

Šmankote, jasně že ne. Ten svůj recyklovaný flakon bych nikomu nedala. Nechtěla jsem ho vyhodit právě proto, že to je vzácný dárek. Vymývat obyčejné refany je fakt nesmysl.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 56 vzorků V tužebníku 2 parfémy

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 16.06.11 19:43

to by na víc vyšla ta voda, které proteče hafo,než se to trošku vymyje :lol: …já ten svůj měla ještě ze základky - koupila jsem si ho tenkrát na školním výletě, kde si všichni kupovali takovéty cetky na krk na kůži,co se pak válí doma a nikdo je beztak nenosí… byl takový malinkatý, kulatý, stříbrný a co je v něm za vůni mi bylo šumák :lol: . Doma jsem ji pak vylila (byl to smrad, že by jeden padl,ale kupodivu to pustila po pár vymytích,asi to byla nějaká řídká slátanina) a dala tam moji pubertální Miss punk od orifu. Ta tam byla až doteď, a teď je v něm caline sweet appeal - historie kabelkáče ji naštěstí nepoznamenala :lol: :)

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 17.06.11 14:05
beliala píše:
tak sa na to vykasli … co si tam mala za vone?
asi sa aj vykaslem a kupim si nove. celkom mam flakoniky 3 - jeden plastový - ten som na pocudovanie vzdy nejako vymyla aj obycajnou jarovou vodou, ale naposledy som tam mala DKNY be delisious a ta drzi a drzi… :shock: ale jeden mam este po starkej a ten toho uz zazil a je taky naaadherny - normalna starozitnost, tak toho mi je luto…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 17.06.11 14:18
verunka2201 píše:
Jednou tady někdo psal, že to asi týden vymýval v myčce, pak že to bylo ok. Anebo taky prolívat horkou kávou. Ale to jen předávám zkušenosti jiných, sama jsem nezkoušela…

To som písala ja :D Juliny umývam v umývačke naozaj aj týždeň, prípadne namočím na deň do kávy a zas umývam, vždy ich použijem potom len pre vlastnú potrebu.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 17.06.11 14:56

Já jsem zkoušela ocet a taky prostředek z drogérie na odstranění pachů.Ten „pachy“ odstranil dokonale, zase to ale načichlo tím odstraňovačem. Do myčky jsem dala plastový rozprašovač (od Julinu) 1× a při 45 stupních se mírně zdeformoval, a protáčel se pak, takže já nedoporučuji.

Prostě je mi líto materiálu, ale dokonale to fakt odstranit asi nejde.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 24 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist