Mini flakón-odstránenie predošlej vône

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 15.06.11 08:41
Mini flakón-odstránenie predošlej vône

Ahojte aromáčky :) Mám doma mini flakón do kabelky, ale cítiť z neho predošlý parfém a neviem sa ho zbaviť :( obyčajné umývannie vodou a jarou nepomáha…
:conf: :conf: :conf: chcem si tam naliať iný parfém. ako to robíte vy? ďakujem za rady :)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 15.06.11 08:55

ahoj, ja som to sice neskusala, ale vraj pomaha namocit do kavy na nejaky den. Alebo vyvarit, nechat odstat dlhy dlhy cas (rok?) :)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 15.06.11 09:19

tohle jsem řešila před týdnem, prvně jsem ho několikrát vymývala vodou a těkutým mýdlem,pak jsem do něj nalila odličovač,znovu vyplachovala a nakonec nejlíp pomohla horká voda a pak nechat nezavřený vyschnout. Sice tam ještě nádech je,ale jsem do něj zkoušela dát vodu a šplíchnout si na ruku, nebylo cítit nic :wink: . Jen ten kovový rozprašovač je trošinku ze začátku načichlý,ale na vůni,kterou tam pak našplícháš to snad nemá vliv :conf:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 15.06.11 21:07

Myslím, že pořádně to vyčistit prostě nejde. V plastových částech flakonu se vůně drží zuby nehty. Jednou jsem rozprašovač zrecyklovala tak, že jsem ho pořádně vymyla, nechala vyschnout několik dní a pak jsem do něj nalila stonásobně silnější vůni podobného charakteru (po lehké fialkovce Violeta di Parma přišla YR Rose Absolue). Ta původní opravdu cítit není :wink:

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 15.06.11 21:54

Holky, ale prosimvás, neprodávejte to pak! Pro vlastní potřebu OK, ale NE jako prodej odstřiků !

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 16.06.11 08:00
RoSa píše:
Holky, ale prosimvás, neprodávejte to pak! Pro vlastní potřebu OK, ale NE jako prodej odstřiků !
:speechless: za koho mě máš? :lol: Takto zrecyklovaný flakon prodávat, to by mě ani nenapadlo :shock: . Refany Juli bych se vyprdla vymývat, ale toho kabelkového mi bylo líto,ho jen tak vyhodit :|

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 16.06.11 11:37

no… jsme v odd. pro začátečníky, tak jsem to čistě preventivně zmínila - pro všechny…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.06.11 11:46

Jednou tady někdo psal, že to asi týden vymýval v myčce, pak že to bylo ok. Anebo taky prolívat horkou kávou. Ale to jen předávám zkušenosti jiných, sama jsem nezkoušela…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 16.06.11 18:36

no tak som skusala tu kavu - nechala som tam cez noc mocit 3 flakony, taku ,,vonavu´´ kavicku som este nemala :lol: :lol: :lol: potom som ich oplachla a uz len zaliala vriacou vodu. teraz sa vetraju, ale stale ich citit… :bang: :bang: ja fakt neviem, ci na to vobec nieco pomoze… :(

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 16.06.11 18:39

tak sa na to vykasli … co si tam mala za vone?

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 16.06.11 19:28
RoSa píše:

Šmankote, jasně že ne. Ten svůj recyklovaný flakon bych nikomu nedala. Nechtěla jsem ho vyhodit právě proto, že to je vzácný dárek. Vymývat obyčejné refany je fakt nesmysl.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 16.06.11 19:43

to by na víc vyšla ta voda, které proteče hafo,než se to trošku vymyje :lol: …já ten svůj měla ještě ze základky - koupila jsem si ho tenkrát na školním výletě, kde si všichni kupovali takovéty cetky na krk na kůži,co se pak válí doma a nikdo je beztak nenosí… byl takový malinkatý, kulatý, stříbrný a co je v něm za vůni mi bylo šumák :lol: . Doma jsem ji pak vylila (byl to smrad, že by jeden padl,ale kupodivu to pustila po pár vymytích,asi to byla nějaká řídká slátanina) a dala tam moji pubertální Miss punk od orifu. Ta tam byla až doteď, a teď je v něm caline sweet appeal - historie kabelkáče ji naštěstí nepoznamenala :lol: :)

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 17.06.11 14:05
beliala píše:
tak sa na to vykasli … co si tam mala za vone?
asi sa aj vykaslem a kupim si nove. celkom mam flakoniky 3 - jeden plastový - ten som na pocudovanie vzdy nejako vymyla aj obycajnou jarovou vodou, ale naposledy som tam mala DKNY be delisious a ta drzi a drzi… :shock: ale jeden mam este po starkej a ten toho uz zazil a je taky naaadherny - normalna starozitnost, tak toho mi je luto…

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 17.06.11 14:18
verunka2201 píše:
Jednou tady někdo psal, že to asi týden vymýval v myčce, pak že to bylo ok. Anebo taky prolívat horkou kávou. Ale to jen předávám zkušenosti jiných, sama jsem nezkoušela…

To som písala ja :D Juliny umývam v umývačke naozaj aj týždeň, prípadne namočím na deň do kávy a zas umývam, vždy ich použijem potom len pre vlastnú potrebu.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 17.06.11 14:56

Já jsem zkoušela ocet a taky prostředek z drogérie na odstranění pachů.Ten „pachy“ odstranil dokonale, zase to ale načichlo tím odstraňovačem. Do myčky jsem dala plastový rozprašovač (od Julinu) 1× a při 45 stupních se mírně zdeformoval, a protáčel se pak, takže já nedoporučuji.

Prostě je mi líto materiálu, ale dokonale to fakt odstranit asi nejde.

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist