Mini parfemy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 17.02.08 17:53

http://imep.cz/…ini-parfemy/

Co myslite, pujde o originaly miniatur? Ceny se mi zdaji nejake moc nizke, asi to radeji nebudu riskovat:-( Poradi prosim nekdo zasvecenejsi? Diky moc…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 18:19
Angelika píše:
http://imep.cz/…ini-parfemy/Co myslite, pujde o originaly miniatur? Ceny se mi zdaji nejake moc nizke, asi to radeji nebudu riskovat:-( Poradi prosim nekdo zasvecenejsi? Diky moc…

Koukla jsem se na to a jelikož prodávají i značkové parfémy (i Guerlain a Chanel), tak bych tomu věřila. Ty miniaturky jsou rozkošné za 99 Kč - no nekupte to!
Mimochodem mají tam Safari za bezkonkurenční cenu 950,–Kč!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 17.02.08 21:22

jo jo, no tak to je super, hned v pondeli objednavam, cena je opravdu bezkonkurencni:-) Diky za radu a preji pekny vecer…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 17.02.08 23:37

Já si taky myslím, že to budou originály. Kupovala jsem za podobnou cenu Romu a Aprege a obojí je OK

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 03.05.08 18:32

Jelikož sbírám ty malé krasavice, připojuji názor, že to nejsou nijak nízké ceny, dají se koupit i levněji. Pravděpodobně jde o originály, i když nechápu, že TYTO vůně (které se tu nabízejí kolem 100) jsou „všude“ bežně k mání… seženete i 3 ks za 100,–
A ty, které jsou vzácnější, zase ani zde NEJSOU VŮBEC LEVNÉ, TO UŽ MI VYJDE LEVNĚJI NÁKUP ZE ZAHRANIČÍ :-)

Ani jeden parfém z těch za 99 neznám tak dobře, abych posoudila originalitu obsahu, ale většinu jsem stejně koupila ;-)

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.05.08 19:24

Mám pocit, že miniaturky se snad ani nekopírují… to by se určitě nevyplatilo. Několikrát jsem koupila miniatury v Honkongu, ráji šuntů a kopií, a byly pravé a naprosto v pohodě. Nebála bych se.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 04.05.08 14:45
:idea:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 05.05.08 16:45
Mitzi píše:
Jelikož sbírám ty malé krasavice, připojuji názor, že to nejsou nijak nízké ceny, dají se koupit i levněji. Pravděpodobně jde o originály, i když nechápu, že TYTO vůně (které se tu nabízejí kolem 100) jsou „všude“ bežně k mání… seženete i 3 ks za 100,–
A ty, které jsou vzácnější, zase ani zde NEJSOU VŮBEC LEVNÉ, TO UŽ MI VYJDE LEVNĚJI NÁKUP ZE ZAHRANIČÍ :-)Ani jeden parfém z těch za 99 neznám tak dobře, abych posoudila originalitu obsahu, ale většinu jsem stejně koupila ;-)

Mitzi má úžasnou sbírku miniatur na své poličce. Můžu se zeptat, kde se dají nejlépe pořídit? Na internetu není moc velký výběr (v ČR). A v kamenkách se málokdy prodávají, a navíc jsou drahé (nedávno jsem viděla miniaturu Brit Sheer za 360,–)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 05.05.08 16:55
Violette píše:
Mitzi píše:
A ty, které jsou vzácnější, zase ani zde NEJSOU VŮBEC LEVNÉ, TO UŽ MI VYJDE LEVNĚJI NÁKUP ZE ZAHRANIČÍ :-)Ani jeden parfém z těch za 99 neznám tak dobře, abych posoudila originalitu obsahu, ale většinu jsem stejně koupila ;-)
Mitzi má úžasnou sbírku miniatur na své poličce. Můžu se zeptat, kde se dají nejlépe pořídit? Na internetu není moc velký výběr (v ČR). A v kamenkách se málokdy prodávají, a navíc jsou drahé (nedávno jsem viděla miniaturu Brit Sheer za 360,–)

Díky za pochvalu :-)

Shánějí se špatně a obvykle draze :( ale je to krásný koníček :wink: jen si vždycky týden před výplatou (jako třeba dnes) slibuju, že se budu krotit, ale zase to nedopadne… :lol:

Většina je ze zahraničí. A ne vše se tu dá pořídit do Adiny skvělé databáze, protože mnoho parfémů je starých, jiné mají více variant flakonu, ale v databázi je jen jednou (třeba Angel, Kenzo Amour atd.)…
a když neřeším problém „kde je sehnat“ ani „kde na to vzít“, mám zase starost „kam s nimi“… ale jsou to příjemné starosti 8)

Na poličce 0 parfémů 2337 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 06.05.08 12:30

dost miniatur sa da zohnat cez ebay, casto si chodim past oci.. teraz som si vyhliadla dve, jednu mi vydrazil priatel, druha bola bez drazby. Jedna vysla v prepocte na 155,–Sk a druha 257,– takze som spokojna. Ale ja len zacinam s miniaturkami. Sice pred 10 rokmi som jednu mala, kupenu v jednej malickej parfumerii lebo d tych vascich som sa hanbila vojst, bol to Hugo Boss, prva drahsia „vonavka“ ktoru som si kupila, sice len ako miniaturku, ale opatrovala som si ju ako vzacnost… ale ja hluuupa hus som ten flakon po minuti vone vyhodila…

Na poličce 4 parfémy 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 09.06.08 09:18

NA http://www.more-vuni.cz mají miniatury za 99,– kč. Je to možný? I ceny některých parfemů jsou velmi příznivé. Znáte někdo tento web?

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 09.06.08 09:56
svatka píše:
NA http://www.more-vuni.cz mají miniatury za 99,– kč. Je to možný? I ceny některých parfemů jsou velmi příznivé. Znáte někdo tento web?

Tenhle web neznám, ale ceny těch miniatur nejsou přehnaně nízké :-) na Aukru se právě tyto miniaturky pohybují ještě níž.
Při koupi na zahraničních aukcích nebo v internetových obchodech je cena okolo 4 Eur za kus docela běžná, jenže v této cenové hladině bohužel není velký výběr…

Cena miniatur novinek se pohybuje výrazně výš (pokud nejde o aukci, ale přímý prodej, tak minimálně 9 Eur, ale klidně i 22…)

09.06.08 14:29

Na uvedeném webu moře-vůní jsem párkrát nakupovala jak miniaturky, tak 75 ml Wish, zboží bylo o.k. a obchod proběhl k mé spokojenosti. Fajn ceny, ale chtělo by to rozšířit nabídku :)

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 09.06.08 16:05

Anonymní: dík za informace

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist