Misha by Mikhail Baryshnikov Parfum 7.5 ml

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denila
Nováček 1 příspěvek 29.07.13 00:51
Misha by Mikhail Baryshnikov Parfum 7.5 ml

Zdravím, potřebovala bych malou radu.
Měli jsme prodejnu, tu jsme zrušili (před +-10 lety). Zbylo plno parfémů a všeho možného až po gumičky. Nyní se sklad vyklízí a nevím co s tím vším dělat. Je to dlouhá doba, aby mi to vrali za poloviční cenu v jiné drogerii.
Takže to nabízím kde se dá a snažím se udělat někomu radost, něco už se rozdalo, něco čeká na nové majitele. Firma se stále vede s tím, že se zase oživí, ale po těch letech tomu už nevěřím. :mrgreen: Vše ve skladu leží opravdu dlouho, některé věci už ani nejsou dostupné na trhu.
A teď konečně k názvu tohoto tématu.
Mezi vším tím „harampádím“ se našel i parfém Misha by Mikhail Baryshnikov Parfum 7.5 ml voní teda nádherně. Co mě však zarazilo je, že mi za něj jedna slečna/paní nabídla 2 000,–.
Nevyznáte se v tom prosím? Přijde mi to strašně moc. Ještě když vemu v potaz okolnosti, jak dlouho to tam jen tak leží. Zkrátka se v tom nevyznám a ráda bych nějakou radu. Děkuji! :kytka:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist