Miss Dior Chérie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mary
Nováček 19 příspěvků 10.02.11 19:10
Miss Dior Chérie

Ahoj, slyšela jsem, že je velký rozdíl mezi Miss Dior Chérie EdP a EdT. Nevíte, jak se od sebe liší?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 11.02.11 08:14

Já jsem měla EdT a kamarádka EdP…jediný rozdíl jsem viděla jen v tom,že Edp je taková silnější a hutnější.....Je to slaďárna,osobně bych volila EdT…asi před rokem jsem ji prodala a začíná se mě po tom popcornu s jahodami a vanilkou stýskat :lol: …Zkus si sehnat od někodo vzorečky,to bude nejlepší…nebo nějaká parfumerie?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

mary
Nováček 19 příspěvků 11.02.11 10:26

Ahoj Janičko, děkuji za odpověď. Zkusím EdT. :)

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 11.02.11 10:30

Hezké jsou obě verze, ale pokud máš raději svěžejší vůně, tak ber EdT.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

mary
Nováček 19 příspěvků 11.02.11 10:37

Super, Viky, děkuji! Má to být vůně na jaro, takže svěžejší. :)

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 11.02.11 16:57

V tom případě bych ti taky doporučila edt. Ale mně osobně se mnohem víc líbí edp. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 11.02.11 18:01

A mne sa páči aj tá nová Eau de Toilette 2010, tá ružová… myslela som si, že je to normálna EDT verzia, ale je iná… je to svieženka, ale drží teda fest… na leto super…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

mary
Nováček 19 příspěvků 12.02.11 10:45

Děkuji za odpovědi. :) Dnes se snad dostanu do parfumerky, tak je pro jistotu raději otestuji a pak se rozhodnu. Hezký víkend. :)

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 27.02.11 12:52

Nemáte zkušenosti s Christian Dior Miss Dior Chérie s testrem?? Ráda bych věděla, zda je u testru víčko.. Děkuji :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 27.02.11 16:27

Kupovala jsem EdP před třemi lety dceři a víčko bylo. Tak snad nezačali šetřit.

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 04.02.12 15:59

Víčko u EDT testeru mám.

EDT je svěžejší a o dost lehčí ( a na mně prd vydrží, proto jsem tahala 100ml než jsem si pořídila EDP :mrgreen: ). Vůni mi připadají úplně stejné, jen teda ta EDT je lehčí a ta EDP může být pro někoho silná.
Já osobně na EDT už kašlu, na mne vůbec nevydrží… A nejvíc mě vytáčí, že ještě změnili složení, pobláznění jsou.. :nevim:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 23.02.12 22:18

Jj, změnili složení a už to není ono :evil: . Původní Miss Dior Cherie je můj horký favorit, měla jsem EdP i EdT. Osobně mám raději EdT, na mě má vynikající výdrž, i když je to „jen“ toaletka. EdP je o dost sladší, EdT je na mě taková víc pikantní, jiskřivější. Má ji na mě hodně rád i partner. Jen je mi líto, že se s ní asi budu muset rozloučit :( , nedávno jsem si koupila tester (testery mají víčko) už s novým složením a je to o ničem. Není tam ta sladkost a vůně jahůdek a popcornu, je teď spíš už jen květinová, už nemá ten šmrnc a „chuť“. Dala jsem ji mamce, té se líbí i bez těch „dobrůtek“. Pro mě už není zajímavá… ach,jo… Diore, Diore, …proč jsi to udělal??!!

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 23.02.12 23:45

Novou jsem nezkoušela a zkoušet ji nebudu, nechci si kazit vzpomínky na tu starou.
A jinak jsem objevila alternativu staré Miss Dior Chérie. Velmi je jí podobná Roses Elixir od Montale, tedy mě připadá. Takže až došplíchám zásoby, pořizuji Montalku a ta svou výdrží Diorku strčí do kapsy :)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

albeni1  24.02.12 07:28

Roses Elixir na mě voní jako jahodová žvýkačka, taková poctivá tuti-frutti vůně bobulí, typově podobná Mukhallatu :) Starou Miss Dior Cherie neznám, jen tu novou verzi, to byla ta stará opravdu tak šíleně sladká?
Mě víc sedí nové složení, víc se mi hodí a nepřejí se, a to se mi zezačátku nelíbila.

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 24.02.12 10:02

Nebyla zase tak sladká, ale řekla bych, že byla spíše víc ovocná, než ta nová, ta je více květinová, aspoň na mě se tak rozloží. Ale samozřejmě, co nos, to názor…

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist