Miss Dior Cherie Eau de Printemps

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Dita
Znalkyně 276 příspěvků 29.04.09 14:01
Miss Dior Cherie Eau de Printemps

Dnes jsem zkoušela ze vzorečku tuto toaletku a hodně mi připomíná Chanel Coco Mademoiselle. Co si o tom myslíte? Máte taky ten pocit?
Zatim jsem nováček, nerozeznám ještě jednotlivé složky, ale jsem nadšenec a to je myslím hlavní. Když jsem se dívala na net na složení obou parfémů, tak je skoro podobné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:
 
LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 29.04.09 15:18

Ja by som ju naozaj hodila do skupiny Coco Mad., Chance a pod. Akú má na tebe výdrž? Na mne maximálne pol hoďku :cry: A naviac ma na pokožke dosť štípe :cry: :cry: :cry:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 
Dita
Znalkyně 276 příspěvků 29.04.09 16:11
Miss Dior Cherie Eau de Printemps

Mě na kůži neštípala, to se mi stalo s parfémy FM. Hroznej zážitek ty parfémy. A co se týče výdrže u Eau de Printems, tak skutečně nic moc. To na mě víc drží klasická Miss Dior Cherie. Váhám, jestli si pořídit tu Primtems, když je podobná Chanelu, protože ten má kamarádka. Taky se mi celkem líbí novinka Cherie L´eau, byla by hezká na léto. Je podobná Green Jade od Bvlgari, ale když jsem jí zkoušela ze vzorku na kůži, tak jsem jí za chvíli necítila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist