Miss Dior Cherie L'Eau

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.03.09 14:40
Miss Dior Cherie L'Eau

Top notes of Orange Essence, middle notes of Gardenia Accord and a base of White Musks.

• je zamířena na mladší bojovnice, velmi svěží
  • vodní květinová, podle těch co zkusili prý dost dobře drží (na edt) i sillage je ok
  • a flakonek s tou zelenou vodičkou vypadá opravdu hezky

http://www.fragrantica.com/…au-5722.html

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 03.03.09 15:12
hmmm...

Tak táto vona ma velmi zaujima! Klasicka EDP Chérie je jeden z mojich naj parfémov.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 03.03.09 16:37

Lucyl, to bude asi letmy sviezi zeleny závan, ktory ti bude pripominat tvoju Miss Dior Cherie :-).

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 03.03.09 18:36

Estelle - no prave tak si to aj predstavujem, nieco ako Chance versus Chance Fraiche, Chance je dalsia z mojich naj voni a vlastnim aj Chance aj Chance Eau Fraiche:)
Chérie pouzivam iba v zime, ta odlahcena by mi asi pasovala na jar, leto a jesen:)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.03.09 09:04

Hele děvčata, nechte už toho laskavě, jo? Kde mám pořád ty peníze brát? Děti už brečí doma hlady, hlavně že má mamka zase novou vůni :lol: . Tahle se bude určitě líbit i mě. Klasickou Miss Dior Cherié mám moc ráda.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 04.03.09 09:42

Amy :)))) Tu Green Jade su uz testla?:)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.03.09 10:12

Nene, jsem v čekání, ale podle Vašich zkušenosti a ceně na Elninu si jí asi koupím naslepo. 65ml tester tam stojí 1070,– . Chtěla jsem sice jen 25ml, ale ta stojí 900,–, což mi přijde jako dost velký rozdíl. A s flakonem si nějak snad poradím :lol:

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 04.03.09 11:00

Ja uz tiez vyzistujem cenu testeru:) Myslim, ze kupou naslepo nic nepokazime:) Ale ked ja som sa zase strasne rozsupla tento a minuly tyzden… kolegyni som predala Cerruti 1881 cca 60 ml, lebo sa mi naskytla vyhodna kupa na cele 30 ml balenie a to mi bohate staci + k tomu mam Incanto Shine 20 ml z 30 ml + mam na ceste Stellu In Two novu 50 ml + moj ulovok zo vcera Ninu 50 ml novu a vecer som urvala este Moschino Funny! 100 ml tester, pritom mam cele 50 ml balenie:) Takze som si povedala, ze stačilo, ale nejako sa neviem zastavit:)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.03.09 12:21

Tý brďo, ty teda jedeš Lucyl :lol: :lol: No já teď trochu zabrzdila, už mám vůní hromadu a nosím jen pár odstřiků většinou, ostatní stojí na poličce v krabičce a čekají a čekají a...... :lol: :lol: ale tahle nová krásně zelená Diorka se mi fakt líbí (teda na obrázku zatím :wink: )

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 04.03.09 23:28

Cítím z ní jen ten hořký pomeranč :cry:

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 05.03.09 08:00
hjanecko

To fakt??? Nic viac? Ani sa to nepodoba na klasicku Miss Dior Chérie? A kde si ju testovala? Tipujem, ze niekde vo Francuzsku:)

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 05.03.09 08:56

tu úplně první Chérii mám a líbí se mi, ale tahle k ní má podle mě hodně daleko, mně přišla prostě ze začátku citronová a pak už jen hořká pomerančová. Zkoušela jsem ji v Duty free na Folmavě.

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 14.03.09 10:23
Ronna píše:
Top notes of Orange Essence, middle notes of Gardenia Accord and a base of White Musks.

Je to tak pomerančový, že mi z toho málem vypadly oči z důlků. Myslela jsem, že by to mohlo být něco jako Une Fleur, nejleší vůně široko daleko, ale to by v tom nesměly výt ty mizerný pomeranče. Kdyby někdo chtěl, mám tu někde vzorek, ještě to není v databázi, takže ne v poličce, ale v pytli s věcima ‚vyměnit za lepší, rozdat, zahodit‘.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 14.03.09 10:31
Ronna píše:
  • vodní květinová, podle těch co zkusili prý dost dobře drží (na edt) i sillage je ok
  • a flakonek s tou zelenou vodičkou vypadá opravdu hezky
http://www.fragrantica.com/…au-5722.html

už se dá někde koupit na internetu? 8) Myslím u nás..

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 14.03.09 23:08

urcite nie, v tom linku je pisane, ze „pride“ v aprili…takze si este pockame…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist