Miss Dior Cherie L'Eau

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.03.09 14:40
Miss Dior Cherie L'Eau

Top notes of Orange Essence, middle notes of Gardenia Accord and a base of White Musks.

• je zamířena na mladší bojovnice, velmi svěží
  • vodní květinová, podle těch co zkusili prý dost dobře drží (na edt) i sillage je ok
  • a flakonek s tou zelenou vodičkou vypadá opravdu hezky

http://www.fragrantica.com/…au-5722.html

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 03.03.09 15:12
hmmm...

Tak táto vona ma velmi zaujima! Klasicka EDP Chérie je jeden z mojich naj parfémov.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 03.03.09 16:37

Lucyl, to bude asi letmy sviezi zeleny závan, ktory ti bude pripominat tvoju Miss Dior Cherie :-).

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 03.03.09 18:36

Estelle - no prave tak si to aj predstavujem, nieco ako Chance versus Chance Fraiche, Chance je dalsia z mojich naj voni a vlastnim aj Chance aj Chance Eau Fraiche:)
Chérie pouzivam iba v zime, ta odlahcena by mi asi pasovala na jar, leto a jesen:)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.03.09 09:04

Hele děvčata, nechte už toho laskavě, jo? Kde mám pořád ty peníze brát? Děti už brečí doma hlady, hlavně že má mamka zase novou vůni :lol: . Tahle se bude určitě líbit i mě. Klasickou Miss Dior Cherié mám moc ráda.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 04.03.09 09:42

Amy :)))) Tu Green Jade su uz testla?:)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.03.09 10:12

Nene, jsem v čekání, ale podle Vašich zkušenosti a ceně na Elninu si jí asi koupím naslepo. 65ml tester tam stojí 1070,– . Chtěla jsem sice jen 25ml, ale ta stojí 900,–, což mi přijde jako dost velký rozdíl. A s flakonem si nějak snad poradím :lol:

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 04.03.09 11:00

Ja uz tiez vyzistujem cenu testeru:) Myslim, ze kupou naslepo nic nepokazime:) Ale ked ja som sa zase strasne rozsupla tento a minuly tyzden… kolegyni som predala Cerruti 1881 cca 60 ml, lebo sa mi naskytla vyhodna kupa na cele 30 ml balenie a to mi bohate staci + k tomu mam Incanto Shine 20 ml z 30 ml + mam na ceste Stellu In Two novu 50 ml + moj ulovok zo vcera Ninu 50 ml novu a vecer som urvala este Moschino Funny! 100 ml tester, pritom mam cele 50 ml balenie:) Takze som si povedala, ze stačilo, ale nejako sa neviem zastavit:)

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 04.03.09 12:21

Tý brďo, ty teda jedeš Lucyl :lol: :lol: No já teď trochu zabrzdila, už mám vůní hromadu a nosím jen pár odstřiků většinou, ostatní stojí na poličce v krabičce a čekají a čekají a...... :lol: :lol: ale tahle nová krásně zelená Diorka se mi fakt líbí (teda na obrázku zatím :wink: )

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 04.03.09 23:28

Cítím z ní jen ten hořký pomeranč :cry:

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 05.03.09 08:00
hjanecko

To fakt??? Nic viac? Ani sa to nepodoba na klasicku Miss Dior Chérie? A kde si ju testovala? Tipujem, ze niekde vo Francuzsku:)

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 05.03.09 08:56

tu úplně první Chérii mám a líbí se mi, ale tahle k ní má podle mě hodně daleko, mně přišla prostě ze začátku citronová a pak už jen hořká pomerančová. Zkoušela jsem ji v Duty free na Folmavě.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 14.03.09 10:23
Ronna píše:
Top notes of Orange Essence, middle notes of Gardenia Accord and a base of White Musks.

Je to tak pomerančový, že mi z toho málem vypadly oči z důlků. Myslela jsem, že by to mohlo být něco jako Une Fleur, nejleší vůně široko daleko, ale to by v tom nesměly výt ty mizerný pomeranče. Kdyby někdo chtěl, mám tu někde vzorek, ještě to není v databázi, takže ne v poličce, ale v pytli s věcima ‚vyměnit za lepší, rozdat, zahodit‘.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 14.03.09 10:31
Ronna píše:
  • vodní květinová, podle těch co zkusili prý dost dobře drží (na edt) i sillage je ok
  • a flakonek s tou zelenou vodičkou vypadá opravdu hezky
http://www.fragrantica.com/…au-5722.html

už se dá někde koupit na internetu? 8) Myslím u nás..

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 14.03.09 23:08

urcite nie, v tom linku je pisane, ze „pride“ v aprili…takze si este pockame…

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist