Miss Dior Chérie... padělek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 05.01.09 15:16
Miss Dior Chérie...padělek????

Chtěla bych poprosit o radu…koupila jsem Miss Dior Chérie,voní naprosto stejně jako originál…má i velikou výdrž-tedy na mě :wink: ale nezdá se mě víčko…mašlička má uplně stejný tvar,jako originál,ale je PRŮHLEDNÁ…ne stříbrná…je to 50 ml,balení,byla už použitá…zbývalo 2/3 a paní ji údajně kupovala v Rusku na letišti :oops:Jinak flakonek je kvalitní,i vespod jsou totožná kolečka… Stála 600… :oops: Co myslíte,může to být padělek?Jsem s ní spokojená,jen mě to nějak nedá spáááááát....­...Děkuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 05.01.09 15:23

Chtěla jsem sem dát foto,ale vůbec nevím jak ????

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 05.01.09 15:32
foto

http://www.image-hosting.okamzite.eu/#0 … 3af9ca.jpg

05.01.09 16:17

ja nasla na netu takovy obrazekhttp://www­.fragrantica.com/i­mages/perfume/nd­.1514.jpg

to ma byt asi ono. Ale ja to nepoznam, tak snad to bude v poradku, drzim palce :)

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 05.01.09 16:26

Děkuji za obrázek :) .....Já jsem právě myslela,že má být víčko stříbrné,i ve většině obrázků na netu vypadá stříbrné…nevíte někdo zkušený,jak to tedy je???? :roll:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.01.09 16:55

a je to edp nebo edt? Měla jsem 50ml edp, víčko průsvitné, mašlička stříbrná. obrázky edt na netu vypadají, že je průsvitná i mašlička, ale v ruce jsem ji nikdy neměla.

(obrazky ukradene ze stranek diora)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 05.01.09 17:01

Tady mi přijde také průhledná :D … a navíc si myslím, že fake by ti moc nevoněl a moc by nedržel … :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 05.01.09 17:10
chérie

Je to edt.....výdrž má fakt velkou......třeba to mají v tom Rusku jinačí :lol: :conf: Néééé,to je sranda… :D Moc děkuju za odpovědi a za názory......

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 20.01.09 13:24

Já měla Miss Dior Chérie Eau de Printemps, flakonek je vlastně totožný, kupovala jsem originál v kamence a měl také mašličku průhlednou. Na obrázku vypadá jako postříbřená, ale byla také opravdu průhledná.

Janicka24 - myslím tedy, že máš originál, alespoň podle toho popisu a obrázku.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 05.03.09 12:27
Chérie

Tak ja mam Chérie uz druhykrat - tester 100 ml EDP a maslicku ma striebornu, a je ten vrchnak tazky, takze sa mi zda ako keby bola kovová, kamoska ma tiez 100 ml EDP - original, nie tester a maslicku ma tiez striebornu. Ale napriklad prvu Miss Dior Chérie som mala so zlatým napisom a druhu mam s papierovou nalepkou:)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 05.03.09 12:32

Teraz mám túto, len 100 ml tester:

http://cz.strawberrynet.com/productDeta … 090#DETAIL

A predtym som mala tuto, tiez 100 ml tester:

http://cz.strawberrynet.com/productDeta … 749#DETAIL

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist