Miss Dior Eau Fraiche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 26.12.11 11:22
Miss Dior Eau Fraiche

tak ja myslím, že týmto už LVMH definitívne udali smer, akým sa bude Dior uberať…

Miss Dior Eau Fraiche 50/100ml EdT

Hlava: svieže citrusy, zelené galbanum, bergamot
Srdce: jazmín, gardenia
Základ: zemitá pačuli

jaro 2012, tvorca je Demachy

ešte pripomínam, že Chérie už neexistuje, celá rada je už len Miss Dior

Příspěvek upraven 28.03.12 v 14:54

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 30.12.11 08:43

Složení mi nevadí, ale kdyby byli alespoň trochu originálnější, co se názvu a flakonu týče.. :roll: Kdo se v tom má pak vyznat.
Navíc Chérie už neexistuje, ale tenhle flakon vypadá jako Chérie. To je bordel.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.01.12 09:41

Reklama pěkná, složení mě neuráží, ale souhlasím… bordel (název, flakón).

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 05.03.12 14:56

už každým dňom v parfumériách

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Rubín
Znalkyně 355 příspěvků 05.03.12 15:05
Širín píše:
Reklama pěkná, složení mě neuráží, ale souhlasím… bordel (název, flakón).
:palec:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

milacka
sv. Parfema z Kecálburgu 3085 příspěvků 19.03.12 20:42

Elegantná a osobitá. Bordel v rovnakých flakónikoch, ako píšete vyššie, ich robí naozaj neprehľadnými a sama už tápem v ich verziách a rokoch uvedenia na trh. Nech je to tak, či onak, Miss Dior eau Fraiche je štýlová a iná, ako jej predchodkyne a ix-té odnože, a to je dobre. Počiatočné citrusy a galbanum, ktorý je v prvopočiatku dravý, pikantný a vyzývavý, rýchlo stráca dych a prenecháva žezlo mäkkej gardénie s jazmínom. Táto fáza je dominantná s veľmi dobrou životnosťou. Zemitosť a typickú sladkosť jej dodáva pačuli, ale vo veľmi, veľmi umiernenej dávke. Ak to zhrniem, jedná sa o elegantnú, mydlovo-kvetinovú vôňu. Pôsobí mäkko a žensky. Tož, moje pocity........

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.03.12 09:33

Tato verze je určitě typově spíše klasické Miss Dior než Miss Dior Chérie, možná pak trošku i k Miss Dior Chérie L´eau, gardenie mi ve vůních ne vždy úplně sedne a tohle bude zřejmě i tento případ. Miss Dior eau Fraiche ve mě jednoznačně vyvolává podle názvu představu, že půjde o Miss Dior Chérie ale bude lehčí a případně svěžejší ale je tomu zcela jinak - na jednu stranu vůně působí zpočátku svěže ale mám obavu, že po chvíli by právě gardénie mohla začít působit dusivě, navíc při přičichnutí k papírku mám nutkání okamžitě kýchat (to se mi tedy ještě nikdy nestalo). Po chvíli na papírku zůstává velmi mýdlová vůně, budu samozřejmě zkoušet dál ale zatím to láska na první počich není, každopádně nelze upřít vůní určitou „staromódnost“ a tím pádem to, že se ubírá jiným směrem než všechny ostatní „eau Fraiche“

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 22.03.12 15:58

hmmm, vypadá zajímavě… Už je k vyzkoušení u nás? S těmi flakonky a bordelem v názvech máte pravdu. Ale na druhou stranu to celkem chápu, chtějí využít velkého jména a to Miss Dior rozhodně je. A je fajn, že se „legendy“ zpřístupní i širší veřejnosti.
Každopádně doufám, že to bude podobný případ jako No.5 eau Premier a vůně bude dělat čest svému předchůdci.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 23.03.12 19:06

Ano už je běžně v parfumeriích.
Začátek vůně připomíná víc verzi L´eau, ale není tak jiskřivě citrusová, zelené galbanum je jasně zřetelné. Posléze se vůně přehoupne do květinovosti, ta je však tlumenější, nevýraznější a méně sladká než u Miss Dior 2011.Pokud na papírek zapomenete a najdete ho další den, tak už z něho jasně tóny verze 2011 identifi­kujete. Za sebe mohu říct, že se mi zatím ze všech verzí Miss Dior Chérie líbí nejméně, ale určitě vyzkouším i na kůži.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.03.12 14:42

Miss Dior ve flakónku od Miss Dior Chérie nepokrytě inspirovaná Miss Dior Chérie L'Eau a Miss Dior Chérie 2011…prostě bordel na kolečkách

Potenciál Miss Dior vysosán do poslední kapky :mrgreen:

Ale jinak to vůbec není špatná vůně - milacka ji výše popsala velmi trefně - nad většinou současných novinek rozhodně vyčnívá…

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 28.03.12 21:02

Dnes jsem ji taky vyzkoušela, ale jen na papírku, ruce si zabral Chanel No.5. Lehce starosvětská, vyloženě ženská, vhodná na jakékoli jednání, kostým, rozevláté šaty. Ale možná to bylo tou pětkou, zdálo se mi zase, že rychle mizí. Musím vyzkoušet na kůži :palec:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 03.04.12 21:04

Mně se líbí. Jak píše milacka, je elegantní, gardénie a jasmín drží dlouho a na ruce mi vydržla v takové měkké květinově-pudrovo-mýdlové podobě vonět do umytí.
Líbila by se mi právě na léto a z těch posledních odnoží mi sedí nejlépe. Loňská EDP na mně buhužel kysne. Tato je jemá ale drží, elegantní ale neškrobená.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 05.04.12 10:00

Tak jsem včera konečně vyzkoušela, začátek mě uchvátil, objevila se tam přesně jak popisujete taková ta starosvětská, lehce mýdlovitá stopa, takže už jsem se radovala jaký to je krásný a nový objev. Potom se ale začala ubírat směrem k Miss Dior Chérie L´eau, a tak moje nadšení stejně rychle jak přišlo, tak i odešlo :D. Vůně je to krásná, trohu elegantní, trochu romantická, trochu svěží, ke kostýmku, ale i letním šatům, ale pro mě není natolik vyjímečná, abych ji musela mít. Po rozvonění na mě opravdu hodně voní jako Miss Dior Chérie L´eau.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Fleur  08.04.12 19:55

Na papírku podobná Chérie L´Eau, ale s pronikavější (skoro se mi chce napsat čpavější) úvodní zelení. Na ruce mi moc nedržela a působila trošku saponátově.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist