Miss Rocaille

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Frcis
Učednice 86 příspěvků 06.04.08 14:25

Neznáte někdo Miss Rocaille od Caron? Zajímalo by mě, jestli je spíš do citrusova nebo zda voní po bílých květech (kterých má ve složení hodně). Díky všem za info!

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Jicky
Nováček 3 příspěvky 06.04.08 16:13

Tak na mě je spíš citrusová, nepatrně bylinková, po rozležení s krásným jasmínem. Čekala jsem více bílých květin, ale alespoň na mé pokožce převládají citrusy. Jako letní svěženka určitě výborná…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 06.04.08 17:47

Miss Rocaille mám vzorek a na léto se mi zdá výborná. Na mně se rozleží do bylinkovo-dřevita plus citrusy, je zajímavým způsobem osvěžující a rozhodně bych si troufla ji vzít i do velkých veder. Bílé květiny v ní ale taky moc necítím…

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.04.08 08:33

Na mě Miss Rocaille voněla jako rozdrcený rybízový keř se vším všudy - ovoce, listy, dřevo. Přesně takhle voní rybíz, když ho přejede česačka, a všechno to pomačká dohromady. Podle složení je ta bylinně dřevitá vůně bazalka. Na léto výborná, nesladká, svěží, výrazná, netuctová. Kytky si v ní nevybavuju, což ale může být moje chyba…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 07.04.08 10:20

Takže něco jako Allegoria Grosellina nebo Pamplelune?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 07.04.08 15:28

Já bych Miss Rocaille k výše zmíněným Alegoriím vůbec nepřipodobňovala: uvedené Alllegorie jsou hezké, konkrétně Grosellina mi přijde hodně líbivá, ale u Miss Rocaille si troufnu tvrdit, že je sice zajímavá, ale moc pěkná pro mě tedy není. Cítím z ní hodně bylinek, sice jsou jemné, ale komu bylinky nepůsobí dobře na žaludek, radši by měl Miss Rocaille vyzkoušet a nekupovat naslepo. Třeba AA Grosellina je vyloženě ženská, kyselkavá a osvěžující, Miss má do tohoto typu ženskosti daleko. Nesladká, nekyselá, bylinková a jemná, tak bych Miss Rocaille popsala - pokud bych ji měla přirovnat K Allegoriím, tak pak hodně vzdáleně, typově bych viděla určitou podobu s AA Angelique Lilas, která je ovšem ve výsledku výraznější, nicméně podstata také bylinková :) Bílé květiny jsem v Miss R. nezaznamenala žádné, bohužel ani citrusy v ní necítím: u mě /zkouška na kůži/ převládala bylinková zeleň. Kdo si potrpí na podobné vůně, může v létě excelovat netuctovou svěženkou :)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 07.04.08 16:30

Moc děkuji všem za popis, už mám domluvený vzoreček tak se těším na vyzkoušení:-)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist