Miss Sporty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ANCHE
Učednice 220 příspěvků 25.10.12 02:24
miss sporty

prosím pamatuje si ještě někdo na vůni Miss Sporty,flakonek byl černý neprůhledný,těžký s bílým kosým nápisem a víčko plastové červené,dala se koupit i běžně v drogerii

Na poličce 55 parfémů 8 miniatur 15 odstřiků 334 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Reakce:

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 11.01.13 18:19

Jo já si pamatuju, teď ji hledám v databázi a nic a v diskusi jen tento odkaz, vygooglila jsem obrázek ale dost mizerný, je to ta první zleva. V pubertě jsme ji milovala :srdce: Hned bych ji očichala, ale kdoví kde je jí konec.....

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

ANCHE
Učednice 220 příspěvků 11.01.13 20:43

jo,to je přeně ona :potlesk: ,taky jsme ji se segrou měli ,myslím,že to byla 15 a 30ml tehdy nám puboškám voněla úžasně a kupovaly jsme ji v drogerii a ani nebyla drahá,škoda,že jsem flakonky asi před rokem vyhodila,aspoň jsem si mohla přičichnout na vzpomínku :(

Na poličce 55 parfémů 8 miniatur 15 odstřiků 334 vzorků V tužebníku 64 parfémů

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 11.01.13 21:47
@ANCHE píše:
jo,to je přeně ona :potlesk: ,taky jsme ji se segrou měli ,myslím,že to byla 15 a 30ml tehdy nám puboškám voněla úžasně a kupovaly jsme ji v drogerii a ani nebyla drahá,škoda,že jsem flakonky asi před rokem vyhodila,aspoň jsem si mohla přičichnout na vzpomínku :(

To já je vyhodila před 15 lety jak jsem se stěhovala od rodičů :mrgreen:

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist