Miss Sporty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ANCHE
Učednice 220 příspěvků 25.10.12 02:24
miss sporty

prosím pamatuje si ještě někdo na vůni Miss Sporty,flakonek byl černý neprůhledný,těžký s bílým kosým nápisem a víčko plastové červené,dala se koupit i běžně v drogerii

Na poličce 55 parfémů 8 miniatur 15 odstřiků 334 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Reakce:

peta27
Parfémová maniačka 780 příspěvků 11.01.13 18:19

Jo já si pamatuju, teď ji hledám v databázi a nic a v diskusi jen tento odkaz, vygooglila jsem obrázek ale dost mizerný, je to ta první zleva. V pubertě jsme ji milovala :srdce: Hned bych ji očichala, ale kdoví kde je jí konec.....

Na poličce 43 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 22 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ANCHE
Učednice 220 příspěvků 11.01.13 20:43

jo,to je přeně ona :potlesk: ,taky jsme ji se segrou měli ,myslím,že to byla 15 a 30ml tehdy nám puboškám voněla úžasně a kupovaly jsme ji v drogerii a ani nebyla drahá,škoda,že jsem flakonky asi před rokem vyhodila,aspoň jsem si mohla přičichnout na vzpomínku :(

Na poličce 55 parfémů 8 miniatur 15 odstřiků 334 vzorků V tužebníku 64 parfémů

peta27
Parfémová maniačka 780 příspěvků 11.01.13 21:47
@ANCHE píše:
jo,to je přeně ona :potlesk: ,taky jsme ji se segrou měli ,myslím,že to byla 15 a 30ml tehdy nám puboškám voněla úžasně a kupovaly jsme ji v drogerii a ani nebyla drahá,škoda,že jsem flakonky asi před rokem vyhodila,aspoň jsem si mohla přičichnout na vzpomínku :(

To já je vyhodila před 15 lety jak jsem se stěhovala od rodičů :mrgreen:

Na poličce 43 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 22 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist