Mitsouko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefka  15.02.08 12:51

Přijde vám Mitsouko jako pánské mýdlo nebo jako nádhera :) Hodí se v dnešní době do společnosti nebo už je přežité? :) A hlavně na rovinu, kdo vám ho kdy pochválil a k jaké ženě se hodí? :)))

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.02.08 13:20

Já jsem ji zkoušela několikrát. Párkrát mi voněla, párkrát smrděla, je to zvláštní vůně…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 15.02.08 16:37

Mně přijde jako nádhera. Mitsouko - a přežité? … nikdy :) Zažívám pochvaly od žen (i od těch, které mají rády hodně jiné typy vůní) i od mužů. K jaké ženě se hodí? Přijde na to. Ke mně určitě :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.02.08 08:55

Přikláním se k názoru Ady. Je hodně zvláštní, jakoby se měnila. V Guerlain institutu mne zaujala. Po rozležení na papírku se mi líbila, ale přippadala mi příliš starosvětská. Pak jsem ji ucítila na asi 25 leté, moderně oblečené blondýnce a hrozně to k ní sedělo. Objednala jsem ji z Cheapsmells, ale můj muž se postavil kategoricky proti - prý jestli ten parfém není zkažený…Tak tak…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.02.08 09:38

Mně na Mitsouko vadí ten úvodní chypré úder, pak mi přijde krásná. Je ale opravdu jiná než dnešní vůně, ale neřekla bych zatuchlá. Řekněme retro.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 16.02.08 10:05

Mtsouko je trés chic na správnej žene, bohužiaľ na mne nie, tiež mi akosi viac pasuje k nežnej blondínke, presne typ ako Catherine Denevue vo filme Belladonna (milujem staré filmy).

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 16.02.08 10:19

Já, která s Mitsouko pocitově splývám, a patří mezi mé nejoblíbenější parfémy, nejsem ani něžná blondýnka, ani moc romantická -mám tmavé, delší vlasy, většinou stažené do ohonu, líčím se lehce, s podstatě jen používám jen nějaký červený odstín rtěnky a nenápadný pudr. Styl minimalisticko-lehkoležérně-elegantní :). Mitsouko používám střídavě a průběžně zhruha od třicítky … ale kdybych ho objevila dříve, pravděpodobně bych ho milovala a nosila před třicítkou … takže přijde na to, bez ohledu na věk, typ, barvu vlasů …

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.02.08 10:25
Kerze píše:
Přikláním se k názoru Ady. Je hodně zvláštní, jakoby se měnila. V Guerlain institutu mne zaujala. Po rozležení na papírku se mi líbila, ale přippadala mi příliš starosvětská. Pak jsem ji ucítila na asi 25 leté, moderně oblečené blondýnce a hrozně to k ní sedělo. Objednala jsem ji z Cheapsmells, ale můj muž se postavil kategoricky proti - prý jestli ten parfém není zkažený…Tak tak…

Tak jsem zvědavá :-) Mně se moc líbí, ale je fakt, že důkladnější zkoušce jsem ho nepodrobila a té nejdůležitější (manželovu nosu) taky ne. Nedávno mi zkritizoval jeden parfém takovým způsobem, že jsem ho také raději dala pryč :-( Sice se snažil kritiku mírnit, ale bylo mi jasné, že v jeho přítomnosti bych ten parfém nosit nemohla, a to by tedy znamenalo - skoro nikdy. Mno, blondýnka sice jsem, 25 mi bylo před třemi lety, ale to nebude stačit. Tak uvidíme. Každopádně už se na něj těším :-)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 16.02.08 10:29

Jo, doma to mám s Mitsouko taky dobrý, manželovi se líbí a sedmiletému synovi taky, dokonce patří mezi jeho nejoblíbenější :), které používám.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 16.02.08 12:46

Bohužel mně ani mému mužskému okolí Mitsouko nevoní,neřekla bych přežitá vůně,ale pánská.Koupila jsem ji velmi výhodně,navnazená internetem a neudělala jsem dobře,pokoušela jsem se ji udat,ale ale ani to nešlo,nikomu se nelíbila,mírně řečeno,divné,ale je to tak a po víc jak roce skladování šla z domu nedůstojným způsobem.Pokud bych měla jmenovat vůni,která mi nejvíce nevoní,bylo by to Mitsouko,je mi líto,takovou vůni máme každá.I když v zájmu pravdy musím přiznat,že jsem měla chvíle,kdy se mi nezdála tak strašlivě nepříjemná,ale byly to jen okamžiky.Moje představa je-protože já jsem ten typ jemnější světlovlásky- k Mitsouku opak-vysoká rázná brunetka v pánsky střiženém kostýmu nebo prostě jakýkoliv výraznější typ,podle mne to tahle vůně potřebuje a musí se umět nosit.já pro ni evidentně nejsem vhodná nositelka.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Klára  16.02.08 13:17

Zvláštní…, „moje“ Mitsouko mi nepřipadá ani trochu pánská ani starosvětská. Povahou jsem spíše introvert, odění ležérní a co se vizáže týče - teplé odstíny blond trochu vlnité, poněkud výraznější rtěnka. Postavy drobnější s hlavou poněkud v oblacích (jsem Ryba). Mám ji ráda.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26541 příspěvků 16.02.08 14:23

… fakt zajímavý … já ještě ke svému popisu přidávám, že sem také spíš introvert a hlavu mám také poněkud v oblacích (jsem Váhy) :)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.02.08 14:33

Podle mého názoru, záliba v Mitsouko závisí na typu pováhy, může se hodit, jak blondýně tak i brunetě. Jsem introvert, podle vzhledu tmavší typ, snažím se oblékát spíš vždy elegantní, určitě to není vůně pro sportovní aktivity a oblečení. Je starosvětská a myslím si že to není vůně do velké společností, hodně lidí případá v dnešní době divná. Určitě se tímto parfémem nesnažím někoho okouzlit nebo na někoho udělat dojem, je to určeno jen pro mě. Její kouzlo bych totiž vychutnávala o samotě, nebo maximálně ve dvou. Jakoby se vrátím za času blaženého klidu a spokojenosti. Někde jsem četla že L'Heure Bleu a Mitsouko proto mají stejné flakonky, že tyto vůně byly vytvořený ve známení začátku a konce První Světové války (1912 a 1919 roky).
Mitsouko je takový smutně-rádostný, dá se s ním pocitit oba tyto pocity.
Mě osobně se strašně libí ale k určité náladě a období. Je pravda že se může rozložit po každé trochu jinak, jeden den je výraznější jedná složka, v druhý den - další. Troufnu se typnout, že to záleží na vlhkosti vzduchu, mně to však neodrazuje. Existuji prostě parfémy, které porazí srdce jako střela a vždy tam zůstanou. Mám takových několik a mezi nimi navždy patří Mitsouko.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.02.08 21:11

Ale někde jste tady psaly, že hodně záleží na tom jestli je to edp nebo edt, ne?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 28.01.10 00:57

To stoprocentně. Edp je mnohem krásnější - mám od Oleky vzoreček a až si budu chtít Mitsouko pořídit, tak jedině EdP. Čistý parfém asi musí být přenádherný… Kdo má zkušenost?

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist