Mix složek na míru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ariana18
Učednice 45 příspěvků 16.03.14 10:48
Mix zložiek na mieru

milé aromáčky, keďže máte tohu istotne "načuchané " viac ako ja, chcela by som Vás poprosiť o radu :) ak zavriete oči a máte pouvažovať nad týmto popisom, ktorú vônu by ste si predstavili ? …hľadám dámsku vôńu , výraznú so silnou výdržou kde by som chcela cítiť živočíšnosť, príťažlivosť, dravosť, erotickosť, sexappeal pánskych tónov ( neviem nejaké korenia, dym, myrha, pačuli,pižmo) jednoducho typické živočísne pánske tóny a zároveň popretkávané dámskou jemnosťou a krémovosťou..nejaká smotana, kašmír, mliečne tóny..
napadá vás niečo ? ďakujem za pomoc :)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 16.03.14 10:55

.

Příspěvek upraven 26.07.14 v 12:38

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 16.03.14 11:01

Aromačky znalé a co třeba kombinace na jaro, vanilka lehce, tulipán nebo vanilka a narciska, poradíte mi?kdysi se mi moc líbil Guerlain L ´Instant. Tak i něco podobného. Děkuji.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 2 parfémy

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 16.03.14 12:41

@ariana18 Sensuous Noir, Habit Rouge edp (edt nie), Habit rouge L´eau, Coromandel.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 16.03.14 13:52

@ariana18 Habanita

@KateElizabeth LOccitane Narcisse & Vanille

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 861 příspěvků 16.03.14 15:33

@ariana18 Euphorii už vidím, že máš, tak třeba La Perla J'Aime La Nuit nebo možná by šla i Dune.

Na poličce 14 parfémů 11 miniatur 51 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1791 příspěvků 17.03.14 20:25
@KateElizabeth píše:
Aromačky znalé a co třeba kombinace na jaro, vanilka lehce, tulipán nebo vanilka a narciska, poradíte mi?kdysi se mi moc líbil Guerlain L ´Instant. Tak i něco podobného. Děkuji.

Essence d´Eau G.Ferré- narcisky s vanilkou. Trochu mi připomíná L Instant Guerlain.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 319 vzorků V tužebníku 11 parfémů

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 01.04.14 22:47

@KateElizabeth Mě hned napadla Poeme. A vzápětí Chloé Narcisse.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist