Mladší přítel,manžel

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 08:01
mladší přítel,manžel

:) máte některá mladšího přítele,manže­la?o kolik?a klape to? :srdce:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 10:06

ano mám
manžela
o 12 let
klape - už 15 let

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Frankie  08.04.13 10:31

Můj přítel je mladší o pět let a vše v pohodě :). Je mnohem víc uvolněný, ale i rozumnější než můj bývalý, který byl zase výrazně starší než já.

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 10:32

tak to je skvělá zpráva,já jsem tím rozdílem trochu vyplašená(11let),st­ále váhám,jestli to není překážka.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 11:16

jestli to vyjde nezáleží většinou ani tak na věku jako na tom, zda mají ti dva tak nějak stejný náhled na život, na toleranci a schopnosti přijmnout toho druhého takového jaký je a nechtít ho předělávat, respektovat a podporovat toho druhého. Často jsem se setkávala s jízlivou reakcí kolegyň typu „no jo no, teď je to fajn ale co za 15 let“?? Já už to čekala a odpovídala jsem „no co, to už bude starý tak ho vyměním za mladšího“ :D
No ale beze srandy, za mladší ti může utéct i chlap starší než jsi ty. Každopádně to bylo moje druhé manželství - to první trvalo 8 let a manžel byl stejně starý a byli jsme se schopni pohádat snad úplně kvůli všemu, nikdy mě v ničem nepodpořil, můj úspěch v čemkoliv vždy zhodil nějakou jedovatou poznámkou, takže můžu srovnávat a vidím ja těch 15 let s mým druhým manželem uteklo a jak hrozně je jiný, ve všem i v největších blbostech co si vymyslím mě podporuje, nic mu není zatěžko udělat pro rodinu a dopřejeme mi hlavně volně dýchat, je to nejlepší otec dvou dcer na světě a já jsem mu za to nesmírně vděčná, ikdyž mu to vůbec neříkám…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 11:30

je to moc krásný,co jsi napsala,jsem v podobné situaci,manželství o ničem,nehádáme se,to ne,ale není si co říct,se stejně starým a na obzoru o 11let mladší muž,který přináší nové naděje,třeba i na rodinu,kterou můj muž už nechce..jen mám strach,aby to neodnesl syn a také abych neudělala chybu.je to velmi těžké rozhodnutí.

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6022 příspěvků 08.04.13 11:40

@Dafnee To není ani tak o věku, jako o souznění :) - je to jako s vůněmi ;) . Také nemám ráda to přiřazování „vůně pro mladé/staré“. Znám jen vůně, které mi sedí/nesedí nebo líbí se/nelíbí :) . A ve vztahu je to podobné. Zapomeň na věk a neřeš co bude za 10 - 20 let ;) , to stejně nikdo neví… Držím palce :kytka: !

Na poličce 217 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 12:11
@Dafnee píše:
je to moc krásný,co jsi napsala,jsem v podobné situaci,manželství o ničem,nehádáme se,to ne,ale není si co říct,se stejně starým a na obzoru o 11let mladší muž,který přináší nové naděje,třeba i na rodinu,kterou můj muž už nechce..jen mám strach,aby to neodnesl syn a také abych neudělala chybu.je to velmi těžké rozhodnutí.

můj syn měl v té době 10 let a řekla bych, že mladší muž přijde většinou tvé dítě naprosto přirozeně, navíc mladší muž většinou není zahleděný do sebe a nemá s ničím problém, já si v té době kdy jsem se rozváděla myslela, že už další děti mít nebudu a nakonec jsem si pořídila ještě dvě děti do čtyřicítky a jak jsem ráda…, jen někdy lituji, že jsem z toho manželství, které mi nic nedávalo neodešla dřív, ale z pohodlnosti jsem setrvávala a bylo to jak píšeš, časem už nebyly hádky ale bylo mezi námi jen prázdno a lhostejno ale „nějak“ to fungovalo (rady typu, co bys chtěla - peníze ti dává a máte spolu syna, jsou horší chlapi mě nepomáhaly), dnes bych se za ty ztracené roky co jsem s ním zůstávala nafackovala, takže já radím, riskni to.....

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 12:17
@prokera píše:
@Dafnee To není ani tak o věku, jako o souznění :) - je to jako s vůněmi ;) . Také nemám ráda to přiřazování „vůně pro mladé/staré“. Znám jen vůně, které mi sedí/nesedí nebo líbí se/nelíbí :) . A ve vztahu je to podobné. Zapomeň na věk a neřeš co bude za 10 - 20 let ;) , to stejně nikdo neví… Držím palce :kytka: !

přesně jak píšeš, je třeba brát každý den jako dar, protože opravdu nikdy nevíme co s námi bude zítra, v současné době kdy se během měsíce zdravotní stav mého bratra změnil z pomyslné angíny v rakovinu jícnu v posledním stádiu o to víc vnímám tu syrovost „teď a tady“ a čekat že jednou „potom“ bude člověk šťastný fakt nemá cenu

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 12:38

jsem ráda za to,co píšete,protože to samé slyším i já:nekomplikuj si život,vždyt je v podstatě hodnej,ublížíš klukovi apod.jenže klukovi je osm,jak dlouho ještě se mnou bude chtít být doma?tak maximálně osm let a pak tu budu sedět sama s manželem a budeme na sebe koukat.je mi jasné,že to syn neponese dobře,obzvlášt,když to přijde,jako blesk z čistého nebe..svádím vnitřní boj,přesně jak jsi Sáro napsala..pohodlí x nejistota…
to s tím bratrem Sáro,to je něco strašného!

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 08.04.13 12:54
@Dafnee píše: :) máte některá mladšího přítele,manže­la?o kolik?a klape to? :srdce:
......

Příspěvek upraven 08.05.13 v 23:09

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 13:01
@Leny píše:
Přítel je mladší o 13 roků, teď to bude 17 let co jsme spolu ;)dýl, než vydrželo moje manželství.

to je nádhera :srdce:

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6022 příspěvků 08.04.13 13:23

@Sára Tak to je mi moc líto :,(

Na poličce 217 parfémů 105 miniatur 18 odstřiků 556 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 14:35
@Dafnee píše:
svádím vnitřní boj,přesně jak jsi Sáro napsala..pohodlí x nejistota…

rozhodnutí stejně bude nakonec jen na tobě, syn tě bude potřebovat stále, ale vidím sama, že dcera má 14 let a má už svoje kamarádky, zájmy, na zahradu s náma nechce,
pokud rozchod proběhne v klidu, nesníží se k pomlouvání ani jeden z manželů tak ačkoliv to dítě jistě zasáhne, nemusí to být nikterak tragické…

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 15:20

tak mi držte palce,at to dopadne hlavně dobře :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist