Mladší přítel,manžel

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 08:01
mladší přítel,manžel

:) máte některá mladšího přítele,manže­la?o kolik?a klape to? :srdce:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 10:06

ano mám
manžela
o 12 let
klape - už 15 let

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Frankie  08.04.13 10:31

Můj přítel je mladší o pět let a vše v pohodě :). Je mnohem víc uvolněný, ale i rozumnější než můj bývalý, který byl zase výrazně starší než já.

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 10:32

tak to je skvělá zpráva,já jsem tím rozdílem trochu vyplašená(11let),st­ále váhám,jestli to není překážka.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 11:16

jestli to vyjde nezáleží většinou ani tak na věku jako na tom, zda mají ti dva tak nějak stejný náhled na život, na toleranci a schopnosti přijmnout toho druhého takového jaký je a nechtít ho předělávat, respektovat a podporovat toho druhého. Často jsem se setkávala s jízlivou reakcí kolegyň typu „no jo no, teď je to fajn ale co za 15 let“?? Já už to čekala a odpovídala jsem „no co, to už bude starý tak ho vyměním za mladšího“ :D
No ale beze srandy, za mladší ti může utéct i chlap starší než jsi ty. Každopádně to bylo moje druhé manželství - to první trvalo 8 let a manžel byl stejně starý a byli jsme se schopni pohádat snad úplně kvůli všemu, nikdy mě v ničem nepodpořil, můj úspěch v čemkoliv vždy zhodil nějakou jedovatou poznámkou, takže můžu srovnávat a vidím ja těch 15 let s mým druhým manželem uteklo a jak hrozně je jiný, ve všem i v největších blbostech co si vymyslím mě podporuje, nic mu není zatěžko udělat pro rodinu a dopřejeme mi hlavně volně dýchat, je to nejlepší otec dvou dcer na světě a já jsem mu za to nesmírně vděčná, ikdyž mu to vůbec neříkám…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 11:30

je to moc krásný,co jsi napsala,jsem v podobné situaci,manželství o ničem,nehádáme se,to ne,ale není si co říct,se stejně starým a na obzoru o 11let mladší muž,který přináší nové naděje,třeba i na rodinu,kterou můj muž už nechce..jen mám strach,aby to neodnesl syn a také abych neudělala chybu.je to velmi těžké rozhodnutí.

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6410 příspěvků 08.04.13 11:40

@Dafnee To není ani tak o věku, jako o souznění :) - je to jako s vůněmi ;) . Také nemám ráda to přiřazování „vůně pro mladé/staré“. Znám jen vůně, které mi sedí/nesedí nebo líbí se/nelíbí :) . A ve vztahu je to podobné. Zapomeň na věk a neřeš co bude za 10 - 20 let ;) , to stejně nikdo neví… Držím palce :kytka: !

Na poličce 251 parfémů 120 miniatur 18 odstřiků 595 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 12:11
@Dafnee píše:
je to moc krásný,co jsi napsala,jsem v podobné situaci,manželství o ničem,nehádáme se,to ne,ale není si co říct,se stejně starým a na obzoru o 11let mladší muž,který přináší nové naděje,třeba i na rodinu,kterou můj muž už nechce..jen mám strach,aby to neodnesl syn a také abych neudělala chybu.je to velmi těžké rozhodnutí.

můj syn měl v té době 10 let a řekla bych, že mladší muž přijde většinou tvé dítě naprosto přirozeně, navíc mladší muž většinou není zahleděný do sebe a nemá s ničím problém, já si v té době kdy jsem se rozváděla myslela, že už další děti mít nebudu a nakonec jsem si pořídila ještě dvě děti do čtyřicítky a jak jsem ráda…, jen někdy lituji, že jsem z toho manželství, které mi nic nedávalo neodešla dřív, ale z pohodlnosti jsem setrvávala a bylo to jak píšeš, časem už nebyly hádky ale bylo mezi námi jen prázdno a lhostejno ale „nějak“ to fungovalo (rady typu, co bys chtěla - peníze ti dává a máte spolu syna, jsou horší chlapi mě nepomáhaly), dnes bych se za ty ztracené roky co jsem s ním zůstávala nafackovala, takže já radím, riskni to.....

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 12:17
@prokera píše:
@Dafnee To není ani tak o věku, jako o souznění :) - je to jako s vůněmi ;) . Také nemám ráda to přiřazování „vůně pro mladé/staré“. Znám jen vůně, které mi sedí/nesedí nebo líbí se/nelíbí :) . A ve vztahu je to podobné. Zapomeň na věk a neřeš co bude za 10 - 20 let ;) , to stejně nikdo neví… Držím palce :kytka: !

přesně jak píšeš, je třeba brát každý den jako dar, protože opravdu nikdy nevíme co s námi bude zítra, v současné době kdy se během měsíce zdravotní stav mého bratra změnil z pomyslné angíny v rakovinu jícnu v posledním stádiu o to víc vnímám tu syrovost „teď a tady“ a čekat že jednou „potom“ bude člověk šťastný fakt nemá cenu

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 12:38

jsem ráda za to,co píšete,protože to samé slyším i já:nekomplikuj si život,vždyt je v podstatě hodnej,ublížíš klukovi apod.jenže klukovi je osm,jak dlouho ještě se mnou bude chtít být doma?tak maximálně osm let a pak tu budu sedět sama s manželem a budeme na sebe koukat.je mi jasné,že to syn neponese dobře,obzvlášt,když to přijde,jako blesk z čistého nebe..svádím vnitřní boj,přesně jak jsi Sáro napsala..pohodlí x nejistota…
to s tím bratrem Sáro,to je něco strašného!

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 08.04.13 12:54
@Dafnee píše: :) máte některá mladšího přítele,manže­la?o kolik?a klape to? :srdce:
......

Příspěvek upraven 08.05.13 v 23:09

Na poličce 30 parfémů 4 miniatury 21 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 13:01
@Leny píše:
Přítel je mladší o 13 roků, teď to bude 17 let co jsme spolu ;)dýl, než vydrželo moje manželství.

to je nádhera :srdce:

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6410 příspěvků 08.04.13 13:23

@Sára Tak to je mi moc líto :,(

Na poličce 251 parfémů 120 miniatur 18 odstřiků 595 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.04.13 14:35
@Dafnee píše:
svádím vnitřní boj,přesně jak jsi Sáro napsala..pohodlí x nejistota…

rozhodnutí stejně bude nakonec jen na tobě, syn tě bude potřebovat stále, ale vidím sama, že dcera má 14 let a má už svoje kamarádky, zájmy, na zahradu s náma nechce,
pokud rozchod proběhne v klidu, nesníží se k pomlouvání ani jeden z manželů tak ačkoliv to dítě jistě zasáhne, nemusí to být nikterak tragické…

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 08.04.13 15:20

tak mi držte palce,at to dopadne hlavně dobře :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist