Mladý ječmen a další zelená strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 30.01.12 21:53
Mladý ječmen a další zelená strava

Máte zkušenosti s pitím ječmene a požíváním Chlorelly, Spiruliny a podobných zelených doplňků? Ještě jsem tu zelenou vodu neměla. Kupodivu mě neodradila ta barva, ale cena, ale prý je to moc zdravé…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 30.01.12 22:21

Já sama mám jen malou zkušenost, neužívala jsem ani ječmen, ani chlorellu tak dlouho, aby se to mohlo na zdraví nějak projevit… chlorella mi vadí, smrdí a nechutná (ale někteří lidi ji zobou jak bonbóny :) ), ječmen docela ujde, je mi nějak sympatičtější, ten bych si klidně koupila.

Kdysi užíval kombinace ječmen/řase jeden můj kamarád, a prý byl tehdy zdravější, měl silnější imunitu. Ale on v té době i omezil cukr, mléčné výrobky atd., tak těžko říct, čím to bylo. Jiná kamarádka taky jeden čas užívala obojí a zmizely jí jakési fleky na zádech, které údajně souvisely s plísní. Další kamarádka zas bere ječmen na harmonizaci a mineralizaci těla po porodu a pochvaluje si to…

Takže jsem Ti asi moc neporadila :| můj názor je, že vyzkoušení určitě může jen prospět, uškodit snad ne, a zas tak drahé to taky není (třeba oproti parfémům :lol: ) a uvidíš sama, jestli budeš pozorovat nějaké kladné účinky na své zdraví ;)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

doktorová  31.01.12 00:02

Pouhá pastička na peníze. Aneb „věř, a víra tvá“…

Zobání ani jednoho ani druhého žádný zásadní význam nemá, nijak to neuškodí a ani nijak to nepomůže.
Když budeme podobně obden zobat zelený hrášek v mini množství a zobat třebas naklíčené proso.....efekt bude stejný
/ žádný/

Je to jen další z řady módních vlnek, jedna skončí a začne druhá.

Do slov „harmonizace těla“ se dá schovat cokoliv. Vše co nás napadne.
Ječmen nijak „mineralizovat“ tělo nemůže, nemá čím.....je to jen prázdné žonglování se slovy …

Ani jeden seriosní výzkum žádný skutečně pozitivní vliv na zdraví ani u jednoho „zázraku“ nepotvrdil.

/ nadšené „ohlasy“ na stránkách prodejce nejsou seriosním výskumem :kytka: /

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 31.01.12 09:01

Moje kamarádka to pije každý den. Nosí si do práce flašku s ječmenem. Jí přijde, že jí to pomáhá, prý se zlepšila pleť, nehty. Ona je hodně zaneprázdněná manažerka, takže asi nějaký ty stresy taky má. Myslím, že už to, že si sebou vezme flašku ječmene a během dopoledne ji vypije, tak je dobrý, že do sebe dostane tekutiny.
Celkem tomu věřím, že je v tom něco zdravého - enzymy, chlorofyl. Jenže já piju dost často zeleninové a ovocné šťávy, takže ty enzymy mám v tomhle. Co je asi taky dobrý - snadná příprava oproti těm šťávám.
Tak uvidíme časem, třeba mě taky přesvědčí… :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

sarinenka  31.01.12 11:40

Já myslím, že zdravé to určitě je, znám spoustu lidí, kterým to pomohlo z různých problémů (imunita, kožní problémy, detoxikace), jen se mi prostě příčí, proč by to mělo stát tolik peněz, když skutečná cena je pár korun (usušený mladý ječmen!!!). Prostě to bohužel sklouzlo (jako všechno) k namastění kapes těch, co stojí na vršku pyramidy.

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 31.01.12 12:46

Jo, souhlas, jestli jde o sušený mladý ječmen, nebo jestli si doma naklíčím řeřichu, jiná semínka nebo třeba i ten ječmen, v tom asi velký rozdíl nebude. A pokud, tak bych spíš čekala negativní vliv sušení na enzymy, vitamíny (ale nevím, v tomto jsem laik). Stejně tak mořské řasy se dají koupit i v jiné formě než v tabletkách a přidávat do jídla - běžně to dělám. Ale přijde mi, že na Chlorelle a Mladém ječmenu je tak lákavé pro současnou společnost právě ta jednoduchost, se kterou je možné je užívat - spolknu tabletku, nasypu do vody prášek, a je to hovoto, žádná práce navíc :)

A k „věř a víra tvá tě uzdraví“ - tenhle jev považuju za jeden z nejúžasnějších, krásně demonstruje sílu lidské psychiky a její vliv na náš fyzický zdravotní stav. Ono je to těžké, říct si „tak, a ode dneška se mi posiluje imunita, mizí ekzémy atd.“ … to málokdo svede (i když i toto je možné); zato začít brát nějaké doplňky stravy a věřit jim tak těžké není, a efekt stejný :) Takže za mě - i kdyby ječmeny, řasy a podobné potvory nefungovaly ale fakt vůbec, jen způsobovaly placebo efekt, stojí za to ;)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sarinenka  31.01.12 13:57

.

Příspěvek upraven 12.04.14 v 16:37

barbucha  31.01.12 18:45

Takže starý lidi jsou prolezlí chorobama pro svoji špatnou povahu - pročež ty hodný výjimky musíme zpravidla ve stovce umlátit sekerou :mrgreen:

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 31.01.12 21:14

jaj deti moje osprostene :twisted:

takze rozoberieme si to, ano?

a skusime pouzivat zdravy sedliacky rozum..ten mozu mat aj nadhery byvajuce v meste…
takze kukneme na tuto stranku http://zelenyjacmen.eu/…leny-jacmen/ aby sme vedeli wo co go..

takze cena cca 30€..hezke

a citame dalej ■ide o prášok z vylisovanej šťavy z listov mladého jačmeňa, obsahuje organický maltodextrín a organickú celozrnnú ryžu

toz dufam,. ze ide iba o blby slovosled a ze ta ryza nie je tiez vytazkom z jacmena..
hm a obsahuje to maltodextrin? to znie dobreee..a co je to maltodextrin?? muska jenom zlata? prd..nejaky blby sacharid..teda patrajme dalej..mozem si ten maltodextrin /paci sa mi to slovo/ kupit este niekde inde??? kto ste v duchu povedali, ze nie..buchnite si hlavu o stenu..

ak zabludite do obchodu s krmivom pre kulturistov mozte si 2KG!!! kybel maltodextrinu kupit za cca 6€ :twisted: hehe
A DALEJ..CO TO PISU..ONO TO JE NA VSETKO..OD OBEZITY CEZ IMPOTENCIU AZ PO VYRAZKY..ZAPA­MATaJTE SI „CO JE NA VSETKO, JE NANIC“

a dalsia perla -Extrakt oživí myseľ a rozprúdi krv. -no na to snad ludstvo vynaslo vino, nie? ak by ste boli patriotky tak za 30€ mate cca 6 flias Bohemia sektu, a to uz inak rozprudi krev.

a ideme dalej ■jedna lyžička nutrične zodpovedá niekoľkým kusom zeleniny
no istee obilovina nahradi zeleninu..prelozim vam to do vasej reci…avivaz nahradi Lutensa..jasne???

dufam, ze vam moj prispevok pomohol..a nemusite mi dakovat…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 31.01.12 21:25
sarinenka píše:
Naprosto souhlasím, to je totiž to zásadní. Jak říká můj manžel „všechno je to v hlavě“, nemoci nemáme náhodou. Prostě opravdu vyrovnaný, pohodový, pokorný, vlídný a šťastný člověk nemocemi netrpí …

Netrpí maximálně banálními nemocemi, obzvláště toho lehce hypochondrického ražení. ;) I léčení vírou má své meze - a navíc kdo z nás je fakt svatý? :mrgreen:

NAPROSTO NESOUHLASÍM!

M.

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 31.01.12 22:17

Nechápu, jak může tomuto racionálně nebo prostě jen uvažující :) člověk uvěřit? Udělejte si raději kvalitní zeleninu, především listovou, efekt bude ještě lepší a ušetříte. To zas někdo něco vymyslel :roll: .

Nejvíc mě dostal chlorofyl :twisted: . :evil:

Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Frankie  31.01.12 22:25

Má kamarádka ječmen popíjela pravidelně tři měsíce a podle jejích vlastních slov to kromě toho, že měla zelené s*aní, žádný další efekt nemělo :lol:. Když si ten zázrak pořizovala, chtěla mě do toho taky uvrtat, ale naštěstí jsem tenkrát neměla prachy (protože jsem zrovna vyrabovala parfumerii :mrgreen: )

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 31.01.12 22:41

No vidíš, dobře jsi udělala :D . To byla daleko lepší investice :mrgreen:

Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Uživatel je onlineEvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1090 příspěvků 31.01.12 22:44

To Zavan smradu :palec: :palec: :potlesk: :potlesk:

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1172 vzorků V tužebníku 23 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 31.01.12 22:57

Žádný Závan smradu, ale svěží vítr do této diskuze :palec: . A nejen do této.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist